Графік і результати оцінювання відкритих занять
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за ІІ семестр 2022-2023 н.р.
Дата/ день тижня | Час | Корпус/ кабінет (або дист.) | Назва дисципліни | Тема заняття | ПІБ викладача | Вид заняття (лекція, практичне, лабораторне, семінар) | НВП |
23.02 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Процеси та апарати харчових виробництв | Процеси гідромеханічні . Характеристика і методи оцінки неоднорідних систем | Бровенко Тетяна Вікторівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
23.02 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Всесвітня історія | Молодіжні виступи кінця 60-х років | Сімонова Світлана Миколаївна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
23.02 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Методи контролю якості продукції в ресторанному господарстві | План ХАССП управління ризиками. Визначення критичних контрольних точок | Любенок Олена Борисівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
24.02 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Технології Data Science | Попередня обробка експериментальних даних. Аномальні виміри | Писарчук Олексій Олександрович | Лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
27.02 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Технологія полісахаридів та їх застосування у харчовй промисловості | Технологія пектинів та їх використання у харчовій промисловості | Калакура Марія Михайлівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
27.02 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Бази даних | Лекція 2. SQL Змінні | Ізварін Ігор Вікторович | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
27.02 2023 | 13:10-14:30 | (дист.) ZOOM | Самоменеджмент | Основні складові самоменеджменту та його роль в системі менеджменту | Дубас Ростислав Григорович | практичне заняття | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
27.02 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Реабілітаційна психологія | Поняття «компенсація», «корекція», «реабілітація», «абілітація» в процесі соціальної інтеграції людей з інвалідністю. | Ст.викладач Хорунженко Г.В. | лекція | ІСТ, кафедра психології |
27.02 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Глобалізація та міжнародна інтеграція | Часові межі феномену глобалізації | доктор наук держ. управл., доцент Яровой Т.С. | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
28.02 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Організація роботи сомелье | Вина Старого світу | Калакура Віолета Вячеславівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
28.02 2023 | 10:00-11:20 | (дист.) ZOOM | Фінансовий облік | Облік довгострокової дебіторської заборгованості | Дробязко Світлана Ігорівна | лекція | ІЕМ, кафедра фінансів та обліку |
28.02 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Дискретна математика | Властивості бінарних відношень | Зубко Роман Анатолійович | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
28.02 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Організація роботи сомелье | Складання карти вин | Калакура Віолета Вячеславівна | практичне | ІТІ, кафедра технології харчування |
28.02 2023 | 11:40-13:00 | (дист.) ZOOM | Стратегічне управління | Чинники впливу на вибір стратегії підприємства | Карпенко Ольга Андріївна | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
28.02 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Основи WEB-дизайну | Форматування символів та слів. Спеціальні символи | Веденеєва Ольга Анатоліївна | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
28.02 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Основи WEB-дизайну | Форматування символів та слів. Спеціальні символи | Веденеєва Ольга Анатоліївна | лаб | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
01.03 2023 | 08:30-09:50 | (дист.) ZOOM | Теорія лідерства | Резонансне лідерство | Нестеренко Світлана Сергіївна | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
01.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основне технологічне обладнання силікатних виробництв | Пластичне формування | Варданян Анна Олександрівна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
01.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Українська література | О.Гончар. Коротко про письменника. Романтична ідея кохання , що перемагає смерть у новелі «Модри Камень» | Щавлінська Світлана Миколаївна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
01.03 2023 | 10:00-11:20 | (дист.) ZOOM | Торгoвельне підприємництво | Створення фізичної та юридичної особи підприємця | Кулік Анна Володимирівна | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
01.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Комп'ютерна логіка та схемотехніка | Дешифратор | Зубко Роман Анатолійович | практична | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
01.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Юридична психологія | Психологія юридичної діяльності | Доц.Поджинська О.О. | лекція | ІСТ, кафедра психології |
01.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Соціальна педагогіка | Професійна діяльність соціального педагога | Литовченко О.В. | лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
01.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Основне технологічне обладнання силікатних виробництв | Лиття та сушіння керамічних напівфабрикатів | Варданян Анна Олександрівна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
01.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Юридична психологія | Правова психологія | Доц.Поджинська О.О. | практичне | ІСТ, кафедра психології |
01.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Соціальна педагогіка | Професійна діяльність соціального педагога (приклади просвітницьких проектів) | Литовченко О.В. | практичне заняття | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
01.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Геодезія та картографія | Аналіз та класифікація сегментів геодезичних мереж | Шевченко Роман Юрійович | Лекція | Інститут біомедичних технологій |
01.03 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Автомобільні двигуни | Термодинамічні цикли поршневих двигунів | Рубан Дмитро Петрович | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
02.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Фізична культура | Комплексні гімнастичні вправи,які сприяють подаланню специфічних умов навчання в коледжі | Шведова Галина Олександрівна | практичне | Фаховий коледж "Освіта" |
02.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Патопсихологія | Екзо- та ендогенні причини порушень психічної діяльності | Ст. викладач Хорунженко Г.В. | лекція | ІСТ, кафедра психології |
02.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Інклюзивне суспільство | Інклюзія щодо людей з інвалідністю | Маслянікова І.В. | лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
02.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Дипломатична та консульська служба | Дипломатичні представництва: організації, функції | доц. Дабіжа В.В., ст.викладач Загородня А.С. |
лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
03.03 2023 | 10:00-11:20 | (дист.) ZOOM | Зовнішньоекономічна діяльність підприємства | Правова база регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємства | Кучмєєв Олександр Олександрович/ Дубас Ростислав Григорович | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
03.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Органічна хімія | Ациклічні сполуки. Насичені вуглеводні (алкани або парафіни) | Блаженко Марія Сергіївна | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
03.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Методи контролю якості продукції в ресторанному господарстві | Заповнення шаблонів документації ХАССП | Любенок Олена Борисівна | практична | ІТІ, кафедра технології харчування |
03.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Видавнича діяльність української діаспори | Знамениті посадовці українського походження | Денисенко Володимир Анатолійович | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
03.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Технології Data Science | Алгоритми рекурентного згладжування | Писарчук Олексій Олександрович | Лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
03.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Фотожурналістика | Образ ведучого в кадрі | Рудий Андрій Романович | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
03.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Поверхневі явища та дисперсні стстеми | Адсорбція речовин, термодинамічні умови протікання адсорбції. Основні теорії адсорбції. Поверхневий натяг | Кофанова Олена Вікторівна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
03.03 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Поверхневі явища та дисперсні стстеми | Адсорбція на межі поділу "розчин-газ". Змочування, флотація та їх практичне застосування | Кофанова Олена Вікторівна | практичне заняття | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
04.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Деталі машин та підйомно-транспортне обладнання | Передачі тертям. Загальні відомості, класифікація та розрахунок пасових передач | Личов Д | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
04.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Деталі машин та підйомно-транспортне обладнання | Проєктування та розрахунок конструктивних параметрів механічного редуктора | Личов Д | практична | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
06.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Інженерія програмного забезпечення | Принципи організації інтерфейсу користувача | Сацук Дмитро Миколайович | лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
06.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Фізика і астрономія | Хвилі, їх характеристики | Левківський Андрій Петрович | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
06.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Методика та організація наукових досліджень | Основні правила та вимоги до оформлення магістерських робіт | Адирхаєва Людмила Вікторівна | лекція | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
06.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Теоретична механіка | Розв'язання задач із використанням загальних теорем динаміки | Залюбовський М.Г. | практична | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
06.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Міжнародна журналістика | Специфіка роботи журналіста-міжнародника в Україні та за кордоном | Денисенко Володимир Анатолійович | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
06.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Логіка | Інтелект, сенсорика та комбінаторика як критерії системи логіки | д.філос.н., проф. Лісовський Петро Миколайович | семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
06.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Глобалізація та міжнародна інтеграція | Часові межі феномену "глобалізація" | доктор наук держ. управл., доцент Яровой Т.С. | семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
06.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Основи туризму та орієнтування | Геодетика (Smart/iOs -забезпечення) | Шевченко Роман Юрійович | практична | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
06.03 2023 | 14:40-16:00 | (дист.) ZOOM | Управління персоналом | Кадрове планування в організаціях | Семененко Олена Володимирівна | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
07.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Хімія | Гідроліз солей | Пастушенко Галина Петрівна | практичне | Фаховий коледж "Освіта" |
07.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Паралельні та розподілені обчислення | Методи синхронізації паралельних обчислень | Сацук Дмитро Миколайович | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
07.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Опір матеріалів | Визначення реакцій опор балки | Сафаров Елман | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
07.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Анатомія та фізіологія рослин | Особливості водного режиму рослин | Ілюк Н.А. | лекція | Інститут біомедичних технологій |
07.03 2023 | 10:00-11:20 | (дист.) ZOOM | Товарознавство | Оцінювання якості виробів | Кутліна Ірина Юріївна | практичне заняття | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
07.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Програмування мікроконтролерів | Змінні | Храпачевський Ігор Володимирович | практичне | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
07.03 2023 | 10:00-11:20 | Идентификатор конференции: 799 0313 5709 Код доступа: 77777 |
Практикум із соціальної роботи. | Тренінги в соціальній роботі | Дика В.А. | практичне | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
07.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство | Леговані сталі, їх властивості та використання в автомобілній промисловості | Кошель Г.В. | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
07.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Електричне та електронне обладнання автомобілів | Призначення, будова і вимоги до системи пуску двигуна | Сафаров Елман | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
07.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Державне право зарубіжних країн | Конституції зарубіжних країн. Теорія та практика конституціоналізму | Фаст Олексій Олександрович | Практечне | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
07.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Зовнішня політика України | Україна і ЄС: проблеми стратегічної взаємодії | к.політ. наук, доцент Савич Віта Олексіївна | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
07.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство | Сплави кольорових металів, їх властивості та використання в автомобілній промисловості | Кошель Г.В. | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
07.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Основи туризмознавства | Територіальні (регіональні) рекреаційно-туристичні комплекси | Кобюк Світланна Володимирівна | практична | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
07.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Інтернет журналістика | Новини в інтернет-медіа | Данько-Сліпцова Анна Анатоліївна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
07.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Захист України | Повітряні сили. Протиповітряна оборона | Левківський Андрій Петрович | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
07.03 2023 | 13:10-14:30 | (дист.) ZOOM | Фінанси | Фінанси суб'єктів господарювання | Пшенична Марія Володимирівна | лекція | ІЕМ, кафедра фінансів та обліку |
07.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Міжнародне приватне право | Міжнародні та національні правові засади у здійсненні інвестиційної діяльності | ст.викладач Загородня А.С. |
лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
07.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Державне право зарубіжних країн | Форми держави у зарубіжних країнах | Фаст Олексій Олександрович | Лекція | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
07.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Міжнародне приватне право | Право власності в міжнародному приватному праві | ст.викладач Загородня А.С. |
семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
07.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Теорія і методика журналістської творчості | Задум, тема, концепція твору | Данько-Сліпцова Анна Анатоліївна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
08.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Практична стилістика | Стилістичне використання багатозначних слів, омонімів, паронімів, синонімів, антонімів | Дроботенко Валентина Юріївна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
08.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Фізична терапія при захворюваннях опорно-рухового апарату | Фізична реабілітація при плоскостопості | Купріяненко Анжела Василівна | лекція | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
08.03 2023 | 10:00-11:20 | Zoom | Ділова іноземної мови | Managing up | Єнг І.С. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
08.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Проєктний практикум | Створення проекту на базі arduino | Храпачевський Ігор Володимирович | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
08.03 2023 | 13:10-14:30 | Zoom | Практичний курс першої іноземної мови (практика мовлення, практична граматика, практична фонетика) | Working in a remote team | Єнг І.С. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
09.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Дипломатична та консульська служба | Дипломатичні представництва: організації, функції | доц. Дабіжа В.В., ст.викладач Загородня А.С. |
семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
09.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Основи наукових досліджень та технічної творчості у інженерній галузі | Правила оформлення списку літератури | Залюбовський М.Г. | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
09.03 2023 | 10:00-11:20 | Zoom | Практ. граматика і стилістика осн. іноз. мови | Узгодження часів. Стилістичні фігури. | Данилюк Олег Володимирович | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
09.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Об’єктно-орієнтоване програмування | Засоби вводу-виводу даних | Талалаєв Володимир Опанасович | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
09.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Патопсихологія | Основні принципи та методи патопсихологічного дослідження | Ст. викладач Хорунженко Г.В. | практичне | ІСТ, кафедра психології |
10.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Алгоритми та методи обчислення | Обробка даних | Тимошенко Анатолій Григорович | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
10.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Міжнародні відносини та світова політика | Становлення сучасної системи міжнародних відносин | доц. Кадлубович Т.І. | семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
10.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Історія України | Західноукраїнські землі | Сімонова Світлана Миколаївна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
10.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Радіобіологія | Віддалені наслідки впливу малих доз радіпції на біоту | Тугай Т.І. | лекція | Інститут біомедичних технологій |
10.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Алгоритми та методи обчислення | Знаходження коренів нелінійних рівнянь (Метод Рибакова) | Тимошенко Анатолій Григорович | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
10.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Фізична терапія при захворюваннях опорно-рухового апарату | Фізична реабілітація при плоскостопості | Купріяненко Анжела Василівна | практичне | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
13.03 2023 | 08:30-09:50 | (дист.) ZOOM | Статистика | Статистичні показники. Абсолютні та відносні величини | Фурман Світлана Станіславівна | лекція | ІЕМ, кафедра фінансів та обліку |
13.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Логіка | Концептуальна модель модальної логіки в постнекласичному визначенні | д.філос.н., проф. Лісовський Петро Миколайович | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
13.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основи туризму та орієнтування | Екологічна безпека в туризмі | Шевченко Роман Юрійович | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
13.03 2023 | 10:00-11:20 | Zoom | Практичний курс основної іноземної мови | Їжа. В ресторані. | Данилюк Олег Володимирович | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
13.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Теорія та практика зв‘язків з громадськістю | Паблик рілейшнз як соціальний інститут | Сазонова Юлія Олександрівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
13.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Соціологія масової комунікації та громадсьеої думки | Громадська думка, як соціальний феномен | Варич Марина Валеріївна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
14.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основи наукових досліджень та академічного письма | Патентознавство та авторське право | Бабанов Ігор Геннадійович | Лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
14.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Реклама і зв'язки з громадськістю | Некомерційна реклама | Лазор Олена Миколаївна | Лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
14.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Композиція | Технологічні особливості ескізування декоративно-концептуальної площинної композиції | Гук Л.Й. | практичні | ІТІ, кафедра дизайну |
14.03 2023 | 11:40-13:00 | (дист.) ZOOM | Маркетингові комунікації | Персональний продаж | Кутліна Ірина Юріївна | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
14.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Комп’ютерна логіка та схемотехніка | Системи логічних елементів | Забара Станіслав Сергійович | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
14.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Високопродуктивні комп’ютерні системи | Проблеми реалізації точного переривання в конвеєрі | Зайцев Володимир Григорович | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
14.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Високопродуктивні комп’ютерні системи | Проблеми реалізації точного переривання в конвеєрі | Зайцев Володимир Григорович | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
14.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Теоретичні основи харчових технологій | Зміни вуглеводів харчових продуктів у технологічному процесі | Калакура Марія Михайлівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
15.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Політична іміджологія, реклама та PR | Особливості формування іміджу політичної партії | ст. викладач Другова Є.В. | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
15.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Зовнішньоекономічні зв"язки України | Україна як суб"єкт світогосподарських зв"язків | доц. Коваль Я.С. | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
15.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Загальна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів та вироби | Тугоплавкі матеріали | Свінціцька Наталія Григорівна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
15.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Зовнішньоекономічні зв"язки України | Співробітництво України з державами Європи | доц. Коваль Я.С. | семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
15.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Загальна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів та вироби | Подання хімічного складу матеріалів на суху і вологу речовину | Свінціцька Наталія Григорівна | практичне заняття | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
15.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Фізіологія людини | Фізіологія дихання | Колядич Оксана Іванівна | лекція | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
15.03 2023 | 13:10-14:30 | Zoom | Сучасна ділова китайська мова | Дозвілля | Медведенко Сергій Валерійович | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
15.03 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Автомобільні двигуни | Робочі тіла в ДВЗ, їх властивості та реакції згоряння | Рубан Дмитро Петрович | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
16.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Фізична культура | Фізична культура - метод активної функціональної терапії | Шведова Галина Олександрівна | практичне | Фаховий коледж "Освіта" |
16.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Дослідження операцій | Транспортна задача | Тимошенко Оксана Михайлівна | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
16.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Політична історія світу | Перші революції та формування буржуазних політичних систем | доц. Кадлубович Т.І. | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
16.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Дослідження операцій | Транспортна задача | Тимошенко Оксана Михайлівна | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
16.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Технологія кераміки | Керамічні матеріали з медичними функціями | Смачило Оксана Володимирівна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
16.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Живопис | Лінійно-просторова,кольорова перспектива | Ломовський А.І. | практичні | ІТІ, кафедра дизайну |
16.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Основи корпоративної культури | Етика вирішення конфліктів | Кобюк Світланна Володимирівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
16.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Розробка та супровід пермакультурних проєктів | Інформаційні площадки грантових конкурсів та фінансові інструменти | Сурядна Н.М. | практичне заняття | Інститут біомедичних технологій |
17.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Світові релігії, паломництво і релігійни туризм | Значення паломництва в світовій культурі | Панченко Світлана Анатоліївна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
17.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Історія держави і права зарубіжних країн | Держава і право Стародавнього Риму | Сердюк Євгеній Васильович | Лекція | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
17.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Проєктування і дизайн об'єктів готельно-ресторанного господарства | Проектування приймально-вестибюльної групи приміщень | Ратушенко Антоніна Тарасівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
17.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Активний туризм і безпека туристичної діяльності. | Методика підготовки туристських походів з активними формами пересування: похідна аптечка | Дика Вікторія Андріївна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
17.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Історія держави і права зарубіжних країн | Держава і право Староднвньої Греції | Сердюк Євгеній Васильович | Практечне | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
17.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Вікова психологія | Психологія дошкільного віку | д.психол.наук Співак Л.М | лекція | ІСТ, кафедра психології |
17.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Грунтова мікробіологія | Роль змін в колообігу вуглецю в планетарному масштабі | Тугай А.В. | практична | Інститут біомедичних технологій |
17.03 2023 | 11:40-13:00 | Zoom | Практичний курс основної іноземної мови | Огляд визначних місць | професор кафедри Кнодель Людмила Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
20.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Географія | Демографічні процеси у світосистемі | Галена Олена Володимирівна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
20.03 2023 | 10:00-11:20 | Онлайн | Система організацій соціальної сфери | Територіальні центри соціального обслуговування. Університети третього віку | Іванова І.Б. | Лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
20.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Ергономіка та конструювання обладнання | Видатні дизайнери стільців | Хавхун Г.М. | практичне | ІТІ, кафедра дизайну |
20.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Спічрайтинг та референтна справа | Особливості та засоби організації і ведення переговорів | Даниленко Володимир Григорович | практичне | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
20.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Комп’ютерні системи та мережі | Обладнання комп'ютерних систем та мереж". | Семенко А.І. | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
20.03 2023 | 11:40-13:00 | Онлайн | Система організацій соціальної сфери | Система служб у справах дітей | Іванова І.Б. | Семінар | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
20.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Охорона праці в галузі | Основи фізіології, гігієни праці та виробничої санітарії (Шкідливі речовини, захист від їхньої дії) |
Блаженко Марія Сергіївна | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
20.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Охорона праці в галузі | Основи фізіології, гігієни праці та виробничої санітарії (Шкідливі речовини, захист від їхньої дії) |
Блаженко Марія Сергіївна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
20.03 2023 | 11:40-13:00 | Zoom | Українська мова за професійним спрямуванням | Укладання та редагування довідково - інформаційних документів. Редагування текстів різних стилів. | доцент Риженко К. В. | практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
20.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Вища математика | Застосування диференціювання для дослідження функцій | Одрібець Наталія Василівна | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
20.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Комп’ютерні системи та мережі | Обладнання комп'ютерних систем та мереж". | Семенко А.І. | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
20.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Історія соціальної роботи | ЗАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ (кінець XIX — початок XX ст.) |
Гребенюк Анастасія Олександрівна | лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
20.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Медіаритика | Класифікація медіаконтенту: журналістський блог | Лоза Галина Іванівна | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
21.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Реклама і зв'язки з громадськістю | Структура рекламного звер-нення | Лазор Олена Миколаївна | Лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
21.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Архітектура та проєктування програмного забезпечення | Проєктування програм модульної структури | Талалаєв Володимир Опанасович | лаб | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
21.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Загальна технологія будівельної кераміки | Розрахунок вмісту речовини, вологості матеріалів і керамічних мас | Смачило Оксана Володимирівна | практичне заняття | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
21.03 2023 | 13:10-14:30 | Zoom | Українська мова за професійним спрямуванням | Укладання та редагування довідково - інформаційних документів. Редагування текстів різних стилів. | доцент Риженко К. В. | практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
21.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Іміджелогія | Технології управління особистісним іміджем | Барна Наталія Віталіївна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
21.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Історія соціальної роботи | ЗАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ (кінець XIX — початок XX ст.) |
Гребенюк Анастасія Олександрівна | практичне | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
22.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основи програмування | Послідовності (sequences) | Недашківський Богдан Миколайович | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
22.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Політична іміджологія, реклама та PR | Імідж у різноманітних соціокультурних контекстах | ст.викладач Другова Є.В. | лекція | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
22.03 2023 | 10:00-11:20 | дистанційне | Харчові та дієтичні добавки | "Камеді. Модифіковані види крохмалю і фосфати" | Оліферчук Оксана Григорівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
22.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Вища математика | Приклади використання похідної для знаходження інтервалів монотонності й опуклості | Одрібець Наталія Василівна | практичне заняття | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
22.03 2023 | 11:40-13:00 | дистанційне | Харчові та дієтичні добавки | Використання камедей у виробництві харчових продуктів" | Оліферчук Оксана Григорівна | практична | ІТІ, кафедра технології харчування |
22.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Літературний стиль | Реалізм та соцреалізм як медіа комунікація | Ярошовець Тетяна Іванівна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
23.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Інклюзивне суспільство | Політика інклюзії проти гендерної дискримінації | Маслянікова І.В. | лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
23.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Політологія | Вибори і виборчі системи | к.політ. наук, доцент Савич Віта Олексіївна | семінар | ІПСВ, кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу |
24.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основи програмування | Послідовності (sequences) | Недашківський Богдан Миколайович | лаб | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
24.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Рисунок | Побудова власної та падаючої тіні | Сухоцький А.П. | практичні | ІТІ, кафедра дизайну |
24.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Активний туризм і безпека туристичної діяльності. | Вузли в туризмі.Регламент | Дика Вікторія Андріївна | практичне | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
24.03 2023 | 11:40-13:10 | дист. | Копірайтинг | Редагування тексту в соцмережах | Варич Марина Валеріївна | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
27.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Українська література | Ф.Кафка. Новела «Перевтілення». Образ Грегора Замзи: проблемність, метафоричність, символічність | Щавлінська Світлана Миколаївна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
27.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Фармакогнозія | Ефірні олії. Лікарські рослини і лікарська рослинна сировина, що містять ефірні олії | Глущенко Л.А. | лекція | Інститут біомедичних технологій |
27.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Живопис | Пошук різниці між холодними кольорами | Ломовський А.І. | практичні | ІТІ, кафедра дизайну |
28.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Геометрія | Вимірювання кутів у просторі. Ортогональне проектування | Журавель Катерина Миколаївна | практичне | Фаховий коледж "Освіта" |
28.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Автоматизація виробничих процесів | Вимоги нормативної документації | Бабанов Ігор Геннадійович | Лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
28.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Теорія та практика психологічного тренінгу | Типологія тренінгових вправ | Питлюк- Смеречинська О.Д | практичне | ІСТ, кафедра психології |
28.03 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Промислово-прикладна естетика | Естетика моди | Барна Наталія Віталіївна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
29.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Якість та тестування програмного забезпечення | Тестування веб-застосувань | Самарай В.П | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
29.03 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Якість та тестування програмного забезпечення | Тестування веб-застосувань | Самарай В.П | лаб | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
29.03 2023 | 14:40-16:00 | Zoom | ПК ІІІ ін. мови (ісп.) | El Barrio | Ст.викл. Чадова С.А. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
30.03 2023 | 10:00-11:20 | Zoom | Українська мова за проф. спрямуванням | Презентація як різновид публічного мовлення | Гордієнко А.М. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
30.03 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Розробка та супровід пермакультурних проєктів | Формування бюджету проєкту | Сурядна Н.М. | Лекція | Інститут біомедичних технологій |
31.03 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Світові релігії, паломництво і релігійни туризм | Перспективи розвитку паломництва і релігійного туризму в Україні | Панченко Світлана Анатоліївна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
31.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Педагогічна психологія | Психологічна хар-ка суб'єктів навчальної д-ті | доц. Острянко Т.С | лекція | ІСТ, кафедра психології |
31.03 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Фотожурналістика | Аудіовізуальні засоби в радіо і теле ефірах | Рудий Андрій Романович | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
31.03 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Основи редагування | Основні вимоги до технічних правил набору і верстки. | Лоза Галина Іванівна | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
01.04 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Технологіі інтернет речей | Особливості проектування розумного будинку | Дуднік Андрій Сергійович | лекція | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
03.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Генетика | Популяційна генетика | Зелена Любов Борисівна | лекція | Інститут біомедичних технологій |
03.04 2023 | 10:00-11:20 | Zoom | Іноземна мова | Туризм. Віртуальний туризм | старший викладач Домніч Леся Миколаївна | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
03.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Біологія і екологія | Популяції, їх класифікації. Механізми регуляції густоти та чисельності популяції | Пастушенко Галина Петрівна | практичне | Фаховий коледж "Освіта" |
03.04 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Мерчандайзинг харчових продуктів | Мерчандайзинг харчових продуктів | Салухіна Надія Григорівна | лекція | ІТІ, кафедра технології харчування |
04.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Надійність та діагностика комп’ютерних систем та мереж | Надійність і контроль пристроїв пам'яті та каналів зв'язку | Корнійчук Віктор Іванович | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
04.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Надійність та діагностика комп’ютерних систем та мереж | Надійність і контроль пристроїв пам'яті та каналів зв'язку | Корнійчук Віктор Іванович | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
04.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Теорія держави і права | Правоутворення, правореалізація, тлумачення норм права | Кулик Анна Володимирівна | Лекція | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
05.04 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Технічні засоби у фізичній терапії | Метрологічні основи тестування. | Жирнов Олександр Валерійович | лекція | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
05.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Проєктування і дизайн об'єктів готельно-ресторанного господарства | Проектування приймально-вестибюльної групи приміщень готелю | Ратушенко Антоніна Тарасівна | практична | ІТІ, кафедра технології харчування |
06.04 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Комунікаційні технології | Виборчі комунікативні технології | Ярошовець Тетяна Іванівна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
06.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Алгебра | Розв'язання тригонометричних рівнянь | Журавель Катерина Миколаївна | практичне | Фаховий коледж "Освіта" |
06.04 2023 | 11:40-13:00 | Zoom | Основи підготовки гідів-перекладачів | Places of sightseeing in Europe | Коромисел Тетяна Михайлівна. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
07.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Сучасні композиційні матеріали | Виробництво термопластичних і реактопластичних наповнених виробів методом екструзії | Ляшок Ірина Олександрівна | лекція | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
07.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Сучасні композиційні матеріали | Моделювання процесу змішування розплавів термопласті в черв’ячному екструдері | Ляшок Ірина Олександрівна | практичне заняття | ІТІ, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
10.04 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Проблематика ЗМІ (кримінально-правова) | Історія відміни смертної кари в Україні та світі | Даниленко Володимир Григорович | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
10.04 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Дизайн-проєктування | Розробка генплану | Хавхун Г.М. | практичне | ІТІ, кафедра дизайну |
11.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Основи наукових досліджень | Академічна доброчесність в ЗВО | Коротєєва Антоніна Вікторівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
11.04 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Технологіі інтернет речей | Особливості проектування системи безпеки буділвель | Дуднік Андрій Сергійович | лаб | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
11.04 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Медіаосвіта | Медіаосвіта в Німечиині: загальні особливості та специфіка | Сазонова Юлія Олександрівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
11.04 2023 | 16:10-17:30 | дист. | Медіаосвіта | Медіаосвіта в Німечиині: загальні особливості та специфіка | Сазонова Юлія Олександрівна | лекція | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
12.04 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Композиція | Виконання в матеріалі демонстраційної декоративно-концептуальної композиції | Гук Л.Й. | практичні | ІТІ, кафедра дизайну |
13.04 2023 | 10:00-11:20 | (дист.) ZOOM | Теорія організації | Організація як система | Семененко Олена Володимирівна | лекція | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
13.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Англійська мова | Is the Earth in danger? | Володько Людмила Олександрівна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
13.04 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Українська література | Фольклорно-міфологічна основа твору | Гордієнко Алла Миколаївна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
14.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Психологія і соціологія інвалідності | Проблеми соціально-психологічної адаптації осіб з інвалідністю в сучасному суспільстві | Кириленко В.Г. | лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
17.04 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Проблематика ЗМІ (кримінально-правова) | Специфіка роботи журналіста в приміщенні та залі суду | Даниленко Володимир Григорович | практична | ІФМК, кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування |
17.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Спічрайтинг та референтна справа | Організація підготовки та проведення ділових нарад | Даниленко Володимир Григорович | практичне | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
17.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Теорія держави і права | Система права та система законодавства. Правове регулювання. | Кулик Анна Володимирівна | Практечне | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
17.04 2023 | 11:40-13:00 | Zoom | Практичний курс основної іноземної мови | Відомі особистості | професор кафедри Кнодель Людмила Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
17.04 2023 | 17:40-19:00 | Zoom | Література англомовних країн | Англійська література XXI століття | доцент кафедри Рокосовик Наталія Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент | Лекція | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
20.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Долікарська медична допомога у невідкладних станах | Перша медична допомога при гострих станах (ураження головного мозку, епілепсія) | Купріяненко Анжела Василівна | практичне | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
20.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Постановка голосу | Наголоси для роботи теле - та радіожурналістів | Степанова Олена Анатоліївна | практична | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
24.04 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основи технології ремонту автомобілів | Методи технічного нормування праці. Норма часу і норма виробітки | Петренко Тетяна Володимирівна | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
24.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Методи прийняття технічних рішень | Алгоритми нечіткого логічного виведення Цукамото. | Бескровний Олексій Іванович | Лекція | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
24.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Фармакогнозія | Кумарини і хромони. Лікарські рослини і лікарська рослинна сировина, що містять кумарини і хромони, аналіз та використання в медицині | Глущенко Л.А. | практичне заняття | Інститут біомедичних технологій |
24.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Методи прийняття технічних рішень | Алгоритми нечіткого логічного виведення Цукамото | Бескровний Олексій Іванович | практична | ІКТ, кафедра комп'ютерної інженерії |
24.04 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Мерчандайзинг харчових продуктів | Організація викладення товарів в торгівельній | Салухіна Надія Григорівна | практичне | ІТІ, кафедра технології харчування |
25.04 2023 | 08:30-09:50 | Идентификатор конференции: 799 0313 5709 Код доступа: 77777 |
Практикум із соціальної роботи | Практикум із соціального коучингу | Дика В.А. | лекція | ІСТ, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
25.04 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Основи технічної діагностики | Діагностування технічного стану двигуна | Петренко Тетяна Володимирівна | лекція | ІТІ, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
25.04 2023 | 10:00-11:20 | Zoom | Академічна іноземної мови | References. Citing usage | старший викладач Шостак О.М. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
25.04 2023 | 13:10-14:30 | Zoom | Іноземна мова | Олімпійський рух. Параолімпіади. | старший викладач Домніч Леся Миколаївна | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
25.04 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Географія туризму | Туристичний потенціал Південного району | Доценко Анатолій Іванович | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
25.04 2023 | 16:10-17:30 | Zoom | Іноземна мова за проф. сп-ям | Introduction to Sport Psychology | Погрібна Л.С. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
26.04 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Міжнародний туризм | Особливості формування туристичної пропозиції в умовах глобалізації | Танська Людмила Вацлавівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
26.04 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Українська мова | Складно-сурядне речення. Сполучники сурядності | Гордієнко Алла Миколаївна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
27.04 2023 | 08:30-09:50 | (дист.) ZOOM | Бухгалтерський облік | Облікові регістри і форми бухгалтерського обліку | Нечипорук Наталія Віталіївна | лекція | ІЕМ, кафедра фінансів та обліку |
29.04 2023 | 11:40-13:00 | Zoom | Практика усного та письмового перекладу німецької мови | Часові форми дієслова. Узгодження часів. Переклад інфінітивних конструкцій | Коромисел Микола Володимирович. | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
01.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Методика та організація наукових досліджень | Статистичні методи обробки результатів експериментальних досліджень | Адирхаєва Людмила Вікторівна | практичне | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
01.05 2023 | 14:40-16:00 | дист. | Молекулярна біологія | Проведення горизонтального електрофорезу нуклеїнових кислот | Зелена Любов Борисівна | лабор | Інститут біомедичних технологій |
02.05 2023 | 08:30-09:50 | дист. | Організація туристичної діяльності | Надання санаторно-курортних послуг в системі туристської індустрії | Танська Людмила Вацлавівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
02.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Основи психологічної практики | Психологічне консультування в діяльності практичного психолога | асист. Гудир-Наумова Дар'я Василівна | лекція | ІСТ, кафедра психології |
04.05 2023 | 11:40-13:00 | дист. | Інтелектуальна власність | Патентне право | Шпенова Поліна Юріївна | Лекція | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
07.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Рисунок | Модульно-пропорційні характеристики фігури людини | Сухоцький А.П. | практичні | ІТІ, кафедра дизайну |
08.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Туристичне краєзнавство | Краєзнавча діяльність в громадських організаціях | Доценко Анатолій Іванович | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
10.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Англійська мова | Life of Youth in Ukraine | Володько Людмила Олександрівна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
11.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Стратегія розвитку та бізнес-плоан туристичного підприємства | Бізнес-план | Коротєєва Антоніна Вікторівна | лекція | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
11.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Інформаційні технології в галузі | Використання документів Microsoft Word, Excel та Power Poin на сайті | Федірко Анна Василівна | практична | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
15.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Географія | Населення України | Галена Олена Володимирівна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
15.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Громадянська освіта | Яким є становище України в Європі та світі? Які можливості дає співпраця з міжнародними організаціями. Участь України в ООН, ОБСЄ, Раді Європи, СОТ тощо | Смолянова Владислава Леонідівна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
15.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Психологічне консультування | Етапи консультативної сесії | Питлюк- Смеречинська О.Д | практичне | ІСТ, кафедра психології |
16.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Основи психологічної практики | Психокорекція як напрямок практичного психолога | асист. Гудир-Наумова Дар'я Василівна | практичне | ІСТ, кафедра психології |
18.05 2023 | 13:10-14:30 | (дист.) ZOOM | Регіональна економіка | Зовнішньоекономічні зв'язки та їх вплив на розвиток регіонів | Фурман Світлана Станіславівна | практичне заняття | ІЕМ, кафедра фінансів та обліку |
18.05 2023 | 13:10-14:30 | дист. | Інтелектуальна власність | Патентне право | Шпенова Поліна Юріївна | Практечне | ІПСВ, кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін |
19.05 2023 | 13:10-14:30 | Zoom | Практична граматика другої іноземної мови (китайська) | Дієслово у сучасній китайській мові. | Медведенко Сергій Валерійович | Практичне | ІФМК, кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу) |
19.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Основи раціонального та оздоровчого харчування | Харчування людини | Беспалова Леся Ярославівна | лекція | ІСТ, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
19.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Документознавство | Електронні документи | Федірко Анна Василівна | практична | ІФМК, кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій |
23.05 2023 | 10:00-11:20 | дист. | Основи медичних знань | Види терористичних проявів та способи дій терористів. Захист від терористичних проявів та дії населення в умовах надзвичайних ситуацій | Смолянова Владислава Леонідівна | лекція | Фаховий коледж "Освіта" |
02.03.2023 Буде заміна | 11:40-13:00 | дист. | Бази даних | Семестр 2. Практична робота 1. Створення таблиць | Ізварін Ігор Вікторович | лаб | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за І семестр 2022-2023 н.р.
Дата/ день тижня | Час | Корпус /кабінет ( або дист.) | Назва дисципліни | Тема заняття | ПІБ викладача | НВП |
12.09.2022 | 13:10-14:30 | 2-303 | Основи екосистемології | Структура систем та їх аналіз | Мовчан Валентина Олексіївна | Інститут біомедичних технологій |
20.09.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Вступ до спеціальності та основи теорії соціальної роботи | Зарубіжний досвід соціальної роботи, міжнародні організації у соціальній сфері, методи і технології соціальної роботи | Гребенюк Анастасія Олександрівна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
03.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Анатомія та фізіологія рослин | Анатомічна будова пагона та його видозміни | Ілюк Наталя Анатоліївна | Інститут біомедичних технологій |
04.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Методика викладання психології | Тема 6. Урок із психології | Співак Любов Миколаївна | Інститут соціальних технологій, кафедра психології |
05.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Маркетинг у фармації | Розробка анкети для маркетингового дослідження | Шульга Людмила Іванівна | Інститут біомедичних технологій |
05.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Психологія праці | Тема 6. Структура та зміст професійної діяльності | Поджинська Ольга Олегівна | Інститут соціальних технологій, кафедра психології |
05.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Теорія і практика соціального прогнозування | Соціальне моделювання як метод соціального прогнозування | Литовченко Олена Віталіївна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
06.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Об'єктно-орієнтоване програмування | Принципи ООП: інкапсуляція | Талалаєв Володимир Опанасович | Інститут комп'ютерних технологій |
06.10.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Основи журналістики | Функції та принципи журналістики | Сазонова Юлія Олександрівна | Інститут філології та масових комунікацій |
06.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Екологія мікроорганізмів | Основні ознаки захворювання рослин та характеристика патологічного процесу | Ілюк Наталя Анатоліївна | Інститут біомедичних технологій |
06.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Маркетинг у туризмі | Маркетингова цінова політика в туризмі | Завальнюк Катерина Сергіївна | Інститут економіки та менеджменту |
07.10.2022 | 08:30-09:50 | 2-404 | Комунікативний менеджмент | Комунікативний менеджмент у внутрішньому середовищі організації | Дубас Ростислав Григорович | Інститут економіки та менеджменту |
07.10.2022 | 13:10-14:30 | Zoom | Практикум української мови у ЗМІ | Зміни в правописі та їх дотримання працівникакми ЗМІ | Бойко Наталія Іванівна (Дроботенко Валентина Юріївна) | Інститут філології та масових комунікацій |
08.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Організація науково-інформаційної діяльності | Напрямки науково-інформаційної діяльності | Сазонова Юлія Олександрівна | Інститут філології та масових комунікацій |
08.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Інтелектуальний аналіз даних | Поняття даних. Типи та формати зберігання даних | Одрібець Сергій Петрович | Інститут комп'ютерних технологій |
08.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Механотроніка | Електронне керування роботою двигуна внутрішнього згоряння | Рубан Дмитро Петрович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
10.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Основи навчання студентів | Закономірності розвитку навчально-пізнавальної діяльності студентів та шляхи її активізації |
Шусть Василь Володимирович | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
10.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Історія української та зарубіжної журналістики | ЗМІ у повоєнний період США | Денисенко Володимир Анатолійович | Інститут філології та масових комунікацій |
10.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Інфраструктура товарного ринку | Макроорганізація оптової торгівлі | Кутліна Ірина Юріївна | Інститут економіки та менеджменту |
10.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Маркетинг | Ціна в системі маркетингу | Кулік Анна Володимирівна | Інститут економіки та менеджменту |
10.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Основи маркетингу | Маркетингова цінова політика | Завальнюк Катерина Сергіївна | Інститут філології та масових комунікацій |
10.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Маркетинг | Товар у системі маркетингу | Кулік Анна Володимирівна | Інститут економіки та менеджменту |
10.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Вступ до спеціальності | Багаторівнева пам’ять комп’ютера | Забара Станіслав Сергійович | Інститут комп'ютерних технологій |
10.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Етика бізнесу | Загальні засади спілкування в бізнес-середовищі | Дубас Ростислав Григорович | Інститут економіки та менеджменту |
10.10.2022 | 14:40-16:00 | Zoom | Лінгвокраїнознавство країн основної іноземної мови | Bonfire Night | Єнг Інна Сергіївна | Інститут філології та масових комунікацій |
10.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Основи навчання студентів | Лекція як основна форма навчання у закладі вищої і фахової передвищої освіти | Шусть Василь Володимирович | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
11.10.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Радіовиробництво | Радіомовлення України | Данько-Сліпцова Анна Анатоліївна | Інститут філології та масових комунікацій |
11.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Міжнародна журналістика | Транснаціональні корпорації | Денисенко Володимир Анатолійович | Інститут філології та масових комунікацій |
11.10.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Екологічний туризм | Технологія розробки, організації та проведення екологічних турів | Танська Людмила Вацлавівна | Інститут філології та масових комунікацій |
11.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Технології Computer Vision | Технології реалізації методів та алгоритмів Computer Vision | Писарчук Олексій Олександрович | Інститут комп'ютерних технологій |
11.10.2022 | 13:10-14:30 | Google Meet | Організація анімаційної діяльності | Види готельних анімаційних програм для туристів з різним рівнем здоров'я. Програми для сімейного кола | Кобюк Світлана Володимирівна | Інститут філології та масових комунікацій |
11.10.2022 | 14:40-16:00 | Zoom | Основи редагування | Основні вимоги до технічних правил набору і верстки. | Лоза Галина Іванівна | Інститут філології та масових комунікацій |
12.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Ділова іноземної мови | Coaching | Єнг Інна Сергіївна | Інститут філології та масових комунікацій |
12.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Теорія і практика соціального прогнозування | Соціальне моделювання. Методологія побудови "дерева проблем" | Литовченко Олена Віталіївна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
12.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Аналіз господарської діяльності | Методи і моделі прогнозування, пошуку потенційних можливостей розвитку підприємства та оптимізації його діяльності | Лавриненко Лариса Миколаївна | Інститут економіки та менеджменту |
12.10.2022 | 16:10-17:30 | дист. | Теорія руху автомобіля | Експлуатаційні властивості транспортних зпсобів. | Кошарний Олександр Миколайович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
12.10.2022 | 16:10-17:30 | Google Meet | Туристсько-рекреаційні комплекси світу | Основні види рекреаційної діяльності | Зараховський Олександр Євгенович | Інститут філології та масових комунікацій |
12.10.2022 | 17:40-19:00 | дист. | Теорія руху автомобіля | Тягово-швидкісні властивості автомобіля. | Кошарний Олександр Миколайович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
13.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Інжиніринг у ресторанному господарстві | Обробка харчової сировини в закладах ресторанного господарства | Бабанов Ігор Геннадійович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
13.10.2022 | 10:00-11:20 | 2-406 | Економічна теорія | Монополія | Фурман Світлана Станіславівна | Інститут економіки та менеджменту |
13.10.2022 | 10:00-11:20 | на вулиці/дист./каб. 2-103 | Фізична культура | Біг у житті людини | Шведова Галина Олександрівна | Фаховий коледж "Освіта" |
13.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Основи валеології | Раціональне харчування | Калакура Віолетта Вячеславівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
13.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Мультимедійні засоби створення та верифікації контенту | Комунікаційні аспекти сучасних ЗМІ: роль журналіста і редактора в редакції новітніх медіа | Лоза Галина Іванівна | Інститут філології та масових комунікацій |
13.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Міжнародне публічне право | Кордони в міжнародному праві | Яровой Тихон Сергійович | Інститут права та суспільних відносин |
13.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Основи валеології | Складання меню раціонального харчуавння на тиждень | Калакура Віолетта Вячеславівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
13.10.2022 | 14:40-16:00 | Google Meet | Основи туризмознавства | Транспортні послуги в туризмі | Кобюк Світлана Володимирівна | Інститут філології та масових комунікацій |
14.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Фінанси, гроші та кредит | Грошовий обіг і грошова маса | Захарчук Олександр Васильович | Інститут економіки та менеджменту |
14.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Використання експлуатаційних матеріалів | Автомобільні змащувальні масла. Автомобільні пластичні мастила | Кошель Ганна Володимирівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
14.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Текстознавство | Категорія зв'язності як одна із найважливіших у тексті | Бойко Наталія Іванівна (Дроботенко Валентина Юріївна) | Інститут філології та масових комунікацій |
14.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Використання експлуатаційних матеріалів | Практична робота. Визначення якості і в’язко-температурної характеристики моторної оливи | Кошель Ганна Володимирівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
14.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Вступ до спеціальності | Тема 3. Особистість психолога | Османова Алімє Маметівна | Інститут соціальних технологій, кафедра психології |
15.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Механотроніка | Протиугінні системи | Рубан Дмитро Петрович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
15.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Комп'ютерна графіка | Операції з тривимірними тілами | Дуднік Андрій сергійович | Інститут комп'ютерних технологій |
15.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Фізико-хімічні методи синтезу | Гідротермальний та інші методи синтезу. | Варданян Анна Олександрівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
17.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Організація автомобільних перевезень (логістика) | Правила перевезення різних вантажів | Петренко Тетяна Володимирівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
17.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Охорона праці та безпека життєдіяльності у фармації | Пожежна безпека як складова охорони праці у фармацевтичній галузі | Шульга Людмила Іванівна | Інститут біомедичних технологій |
17.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Бази даних | Загальна інформація про Microsoft Access | Ізварін Ігор Вікторович | Інститут комп'ютерних технологій |
17.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Цивільний процес | Докази та доказування у цивільному процесі | Федоренко Тетяна Вікторівна | Інститут права та суспільних відносин |
17.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Основи програмування | Цикли у JavaScript | Веденєєва Ольга Анатоліївна | Інститут комп'ютерних технологій |
17.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Теоретична (технічна) механіка | Визначення реакцій в опорах балки | Залюбовський Марк Геннадійович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
17.10.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Теорія твору і тексту, логіка і методика логічного аналізу | Образна система твору. Емоціологія тексту | Варич Марина Валеріївна | Інститут філології та масових комунікацій |
17.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Сучасні технології та види оздоровчо-рекреаційної рухової активності | Технології рекреаційної рухової активності | Балан Олександра Євгенівна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
17.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Вища математика | Скалярні й векторні величини. Властивості цих добутків | Одрібець Наталія Василівна | Інститут комп'ютерних технологій |
17.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Комп. електротехніка і електр. | Перехідні процеси | Забара Станіслав Сергійович | Інститут комп'ютерних технологій |
17.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Товарознавство в рестораному господарстві | М'яснi та молочнi товари | Салухіна Надія Григорівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
17.10.2022 | 13:10-14:30 | 2-303 | Основи екосистемології | Основні поняття, завдання та термінологія екосистемології | Мовчан Валентина Олексіївна | Інститут біомедичних технологій |
17.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Комп'ютерна графіка | Модифікатори перетворення | Дуднік Андрій сергійович | Інститут комп'ютерних технологій |
17.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Стандартизація і сертифікація продукції та послуг | Система показників якості продукції | Кутліна Ірина Юріївна | Інститут економіки та менеджменту |
17.10.2022 | 14:40-16:00 | 2-303 | Молекулярна мікробіологія | Бактеріальний геном. Характеристика генетичного матеріалу мікроорганізмів | Зелена Любов Борисівна | Інститут біомедичних технологій |
17.10.2022 | 16:10-17:30 | дист. | САПР у машинобудуванні | Складання зборок просторових механізмів | Залюбовський Марк Геннадійович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
18.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Автомобілі | Силова установка автомобілів | Петренко Тетяна Володимирівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
18.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Громадське будівництво | Класифікація громадських будівель | Бабанов Ігор Геннадійович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
18.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Юридична деонтологія | Інформаційна культура юриста | Фаст Олексій Олександрович | Інститут права та суспільних відносин |
18.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Основи психологічної корекції | Тема 11. Психокорекційна робота в окремі вікові періоди | Хорунженко Галина Володимирівна | Інститут соціальних технологій, кафедра психології |
18.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Вступ до фаху та основи теорії соціальної роботи | Класифікація теорій соціальної роботи | Базиленко Анастасія Костянтинівна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
19.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Органічна хімія | Карбонові кислоти | Швиденко Тетяна Іванівна | Інститут біомедичних технологій |
19.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Основи підприємництва | Ліцензування підприємництва | Семененко Олена Володимирівна | Інститут економіки та менеджменту |
19.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Країнознавство | Great Britain | Загородня Альона Сергіївна | Інститут права та суспільних відносин |
19.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Соціологія | Соціологія молоді. Молодіжні субкультури | Савич Віта Олексіївна | Інститут права та суспільних відносин |
19.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Органічна хімія | Спирти | Швиденко Тетяна Іванівна | Інститут біомедичних технологій |
19.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Основи програмування | Цикли у JavaScript | Веденєєва Ольга Анатоліївна | Інститут комп'ютерних технологій |
19.10.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Основи корпоративної культури | Стратегії формування позитивного іміджу організації | Ареф'єва Анна Юріївна | Інститут філології та масових комунікацій |
19.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Основи фізичної терапії та ерготерапії | Засоби фізичної трерапії та ерготерапії | Балан Олександра Євгенівна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
19.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Вікова анатомія та фізіологія | Вікова періодізація. Вікові особливості ОРА | Колядич Оксана Іванівна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
19.10.2022 | 16:10-17:30 | Google Meet | Туристсько-рекреаційні комплекси світу | Рекреаційна діяльність і рекреаційно-туристське обслуговування | Зараховський Олександр Євгенович | Інститут філології та масових комунікацій |
19.10.2022 | 17:40-19:00 | дист. | Загальна та неорганічна хімія | Оксиди, пероксиди, надпероксиди, озоніди, кислоти | Варданян Анна Олександрівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
20.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Об'єктно-орієнтоване програмування | Інтерфейси в Java-програмах | Талалаєв Володимир Опанасович | Інститут комп'ютерних технологій |
20.10.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Телевиробництво | Не передбачувані моменти в прямих ефірах | Рудий Андрій Романович | Інститут філології та масових комунікацій |
20.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Соціологія | Соціологія шлюбу | Савич Віта Олексіївна | Інститут права та суспільних відносин |
20.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Вища математика | Застосування векторного й мішаного добутків | Одрібець Наталія Василівна | Інститут комп'ютерних технологій |
20.10.2022 | 10:00-11:20 | 2-104/дист. | Англійська мова | My future proffesion | Володько Людмила Олександрівна | Фаховий коледж "Освіта" |
20.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Основи латинської мови | Таксономічні категорії | Мележик Ольга Вікторівна | Інститут біомедичних технологій |
20.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Основи догляду за хворими та інвалідіми | Вимірюваня температури і догляд за хворими, що лихоманять | Купріяненко Анжела Василівна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
20.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Бази даних | Загальна інформація про Microsoft Access | Ізварін Ігор Вікторович | Інститут комп'ютерних технологій |
20.10.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Музеєзнавство | Музей як персоніфікація інформаціії | Ареф'єва Анна Юріївна | Інститут філології та масових комунікацій |
20.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Основи догляду за хворими та інвалідіми | Вимірюваня температури і догляд за хворими, що лихоманять | Купріяненко Анжела Василівна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
21.10.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Історія сучасної зарубіжної літератури | Німецька література: особливості розвитку. Австрійська література | Ярошовець Тетяна Іванівна | Інститут філології та масових комунікацій |
21.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Основи імунології | Загальна структура антитіл | Беспалова Олена Ярославівна | Інститут біомедичних технологій |
21.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Загальна психологія | Темперамент | Маслянікова Ірина Вікторівна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
21.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Системний аналіз та проектування інформаційних систем | Проєктування інформаційних систем. Початковий етап | Писарчук Олексій Олександрович | Інститут комп'ютерних технологій |
21.10.2022 | 13:10-14:30 | Zoom | Телевиробництво | Специфіка підготовки до радіоефіру та ефіру тна телебаченні | Рудий Андрій Романович | Інститут філології та масових комунікацій |
21.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Порівняльне правознавство | Право Євпейського Союзу | Орловська Ірина Григорівна | Інститут права та суспільних відносин |
21.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Гігієна | Гігієна дітей та підлітків. Особиста гігієна | Холодова Олеся Сергіївна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
21.10.2022 | 17:40-19:00 | дист. | Гідравліка, гідро- і пневмоприводи | Загальна класифікація і основні параметри гідромашин | Тропіна Аліна Олексіївна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
22.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Бухгалтерський облік | Рахунки бухгалтерського обліку та подвійний запис | Нечипорук Наталія Віталіївна | Інститут економіки та менеджменту |
22.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Опір матеріалів | Діаграма розтягу. Механічні характеристики матеріалу. | Сафаров Ельман | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
22.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Теорія автоматичного керування | Структурна схема САК | Личов Дмитро Олександрович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
22.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Електричне та електронне обладнання автомобілів | Система енергопостачання автомобілів | Сафаров Ельман | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
22.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Теорія автоматичного керування | Правила перетворення структурних схем. Перетворення структурних схем з використанням Symbolic Math Toolbox. | Личов Дмитро Олександрович | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
24.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Інформаційні технології і методи математичної статистики у фізичній терапії | Теорія ймовірності. Основи статистики | Жирнов Олександр Валерійович | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
24.10.2022 | 10:00-11:20 | 2-204/дист. | Географія | Подорожуємо країнами Європи | Галена Олена Володимирівна | Фаховий коледж "Освіта" |
24.10.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Теорія твору і тексту, логіка і методика логічного аналізу | Журналістський твір як знакова система | Варич Марина Валеріївна | Інститут філології та масових комунікацій |
24.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Практичний курс другої іноземної мови (китайської) | Водій відвіз нас до лікарні | Медведенко Сергій Валерійович | Інститут філології та масових комунікацій |
25.10.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Радіовиробництво | Радіореклама | Данько-Сліпцова Анна Анатоліївна | Інститут філології та масових комунікацій |
25.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Фінансове право | Банківське право України | Бригінець Олександр Олексійович | Інститут права та суспільних відносин |
25.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Стандартизація, метрологія, сертифікація | Сертифiкацiя послуг | Салухіна Надія Григорівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
26.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Українська література | Валер’ян Підмогильний. Життєвий шлях, трагічна загибель. Роман «Місто». Мотиви підкорення людиною міста, її самоствердження в ньому | Щавлінська Світлана Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
26.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Теоретичні основи харчових технологій | Формування структури у пінних харчових продуктах | Калакура Марія Михайлівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
26.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Організація виробництва в закладах ресторанного господарства | Розрахунок виробничої програми овочевого цеху, підбір обладнання та визначення площі цеху. | Оліферчук Оксана Григорівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
26.10.2022 | 10:00-11:20 | Навчально-реабілітаційний центр | Лікувальна фізична культура | ЛФК при різних порушеннях здоров'я | Холодова Олеся Сергіївна | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
26.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Країнознавство | Great Britain | Загородня Альона Сергіївна | Інститут права та суспільних відносин |
26.10.2022 | 13:10-14:30 | Zoom | Журналістська етика | Етичні засади роботи медійника в руслі соціальної проблематики | Лазор Олена Миколаївна | Інститут філології та масових комунікацій |
26.10.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Сучасна зарубіжна політологія | Інституціональний напрям політологічних досліджень | Кадлубович Тетяна Іванівна | Інститут права та суспільних відносин |
27.10.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Інклюзивний та соціально-реаблітаційний туризм | Тема 8. Екотуризм як складова… | Коротєєва Антоніна Вікторівна | Інститут філології та масових комунікацій |
27.10.2022 | 11:40-13:00 |
на вулиці/дист. /каб. 2-204 |
Фізична культура | Здоровий спосіб життя | Шведова Галина Олександрівна | Фаховий коледж "Освіта" |
27.10.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Інклюзивний та соціально-реаблітаційний туризм | Тема 7. Методологія розробки ДТМ | Коротєєва Антоніна Вікторівна | Інститут філології та масових комунікацій |
27.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Міжнародне публічне право | Суб'єкти сучасного міжнародного права | Яровой Тихон Сергійович | Інститут права та суспільних відносин |
27.10.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Вступ до фаху | Характеристика автомобільної промисловості України і світу | Тропіна Аліна Олексіївна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки |
28.10.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Фізична терапія при захворюваннях внутрішніх органів | Застосування фізичної терапіїї у комплексному лікуванні захворювань серця та дисторфії міокарда | Любенко Валерій Олексійович | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
28.10.2022 | 10:00-11:20 | 2-304/дист. | Геометрія | Паралельність прямої та площини | Журавель Катерина Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
28.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Українська мова (за професійним спрямуванням) | Спілкування як інструмент професійної діяльності | Риженко К. В. | Інститут філології та масових комунікацій |
28.10.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Фізична терапія при захворюваннях внутрішніх органів | Комплексне використання засобів фізичної терапії хворих на ревматизм | Любенко Валерій Олексійович | Інститут соціальних технологій, кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання |
28.10.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Біологія індивідуального розвитку | Будова і функції провізорних органів зародка | Пастушенко Галина Петрівна | Інститут біомедичних технологій |
28.10.2022 | 13:10-14:30 | Zoom | Географія туризму | Туристичний потенціал Придніпровського району | Доценко Анатолій Іванович | Інститут філології та масових комунікацій |
31.10.2022 | 13:10-14:30 | Google Meet | Інформаційні технології в галузі туризму | Реклама туризму в інтернеті та соціальних мережах | Даниленко Володимир Григорович | Інститут філології та масових комунікацій |
01.11.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Організація туристичної діяльності | Туристичний продукт, етапи створення, просування та реалізація | Танська Людмила Вацлавівна | Інститут філології та масових комунікацій |
01.11.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Загальна педагогіка | Навчання протягом життя | Іванова Ірина Борисівна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
01.11.2022 | 10:00-11:20 | 2-103/дист. | Всесвітня історія | Італія. Іспанія, Німеччинна | Сімонова Світлана Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
01.11.2022 | 10:00-11:20 | Google Meet | Політична проблематика ЗМІ | Політичні причини російсько-української війни на Донбасі в контексті європейської безпеки | Даниленко Володимир Григорович | Інститут філології та масових комунікацій |
01.11.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Туристичне країнознавство | Туристичний потенціал Східної та Південної Африки | Доценко Анатолій Іванович | Інститут філології та масових комунікацій |
01.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Загальна педагогіка | Особливості навчання і виховання обдарованих дітей | Іванова Ірина Борисівна | Інститут соціальних технологій, кафедра соціальної роботи та педагогіки |
01.11.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Менеджмент та адміністрування | Комунікація: поняття та характеристика | Семененко Олена Володимирівна | Інститут економіки та менеджменту |
01.11.2022 | 13:10-14:30 | 2-Л-2/дист. | Захист України | Балістика | Левківський Андрій Петрович | Фаховий коледж "Освіта" |
02.11.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Електротехніка | Закони Кірхгофа | Зубко Роман Анатолійович | Інститут комп'ютерних технологій |
02.11.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Прикладна лінгвістика (комп'ютерний переклад) | Використання ресурсно-прикладних лінгвістичних методів на практиці (англ. мовою) | Коромисел Тетяна Михайлівна | Інститут філології та масових комунікацій |
02.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Електротехніка | Закони Кірхгофа | Зубко Роман Анатолійович | Інститут комп'ютерних технологій |
02.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Англійська мова | Make up your mind | Володько Людмила Олександрівна | Фаховий коледж "Освіта" |
02.11.2022 | 17:40-19:00 | дист. | Політична конфліктологія | Моделі поведінки в конфлікті. Конфліктні особистості | Кадлубович Тетяна Іванівна | Інститут права та суспільних відносин |
03.11.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Технологія борошняних кондитерських виробів | Технологія виготовлення бісквітного тіста та виробів із нього | Оліферчук Оксана Григорівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
03.11.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Теорія міжнародних відносин | Актори у міжнародних відносинах | Щеховська Лариса Миколаївна | Інститут права та суспільних відносин |
04.11.2022 | 11:40-13:00 | 2-лаб. | Біологія індивідуального розвитку | Органогенез | Пастушенко Галина Петрівна | Інститут біомедичних технологій |
05.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Моделювання та конструювання програмного забезпечення | Двохвимірна транспортна задача | Самарай Валерій Петрович | Інститут комп'ютерних технологій |
05.11.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Моделювання та конструювання програмного забезпечення | Двохвимірна транспортна задача | Самарай Валерій Петрович | Інститут комп'ютерних технологій |
07.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Основні поняття виробництва наноматеріалів | Використання наноматеріалів | Ляшок Ірина Олександрівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
07.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Адміністративний процес | Процесуальне питання при виконанні судових рішень, судовий контроль за виконанням рішень | Лукацька Лілія Григорівна | Інститут права та суспільних відносин |
07.11.2022 | 13:10-14:30 | 2-лаб. | Молекулярна мікробіологія | Ознайомлення з молекулярно-генетичною лабораторією. Проведення горизонтального гель-електрофорезу | Зелена Любов Борисівна | Інститут біомедичних технологій |
08.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Фінансовий облік | Складання звіту про фінансовий стан підприємства | Дробязко Світлана Ігорівна / Нестеренко Світлана Сергіївна | Інститут економіки та менеджменту |
08.11.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Загальні технології харчової промисловості | Технологія цукристих кондитерських виробів | Калакура Марія Михайлівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
08.11.2022 | 14:40-16:00 | Zoom | Еристика | Прийоми впливу в суперечці | Степанова Олена Анатоліївна | Інститут філології та масових комунікацій |
09.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Українська література | Остап Вишня. Оптимізм, любов до природи, людини, м’який гумор як риса індивідуального почерку Остапа Вишні («Сом»). Пейзаж, портрет, характер людини, авторський голос, народні прикмети, прислів’я та приказки в усмішках | Щавлінська Світлана Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
09.11.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Діловодство | Види та призначення номенклатури справ, особливості складання | Федірко Анна Василівна | Інститут філології та масових комунікацій |
10.11.2022 | 10:00-11:20 | 2-204/дист. | Алгебра | Степенева фунція її властивості і графіки | Журавель Катерина Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
10.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Фізична хімія | Хімічні джерела струму | Кофанова Олена Вікторівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
10.11.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Фізична хімія | Хімічні джерела струму. Приклади розв’язування типових завдань | Кофанова Олена Вікторівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
11.11.2022 | 08:30-09:50 | Zoom | Готельно-ресторанний бізнес | Управління персоналом готельного комплексу. | Панченко Світлана Анатоліївна | Інститут філології та масових комунікацій |
11.11.2022 | 10:00-11:20 | Zoom | Готельно-ресторанний бізнес | Практичне заняття № 8 | Панченко Світлана Анатоліївна | Інститут філології та масових комунікацій |
11.11.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Вступ до спеціальності | Професійна етика документознавця | Федірко Анна Василівна | Інститут філології та масових комунікацій |
11.11.2022 | 13:10-14:30 | дист. | Адміністративне право України | Адміністративно-правове регулювання публічної служби в Україні | Сердюк Євгеній Васильович | Інститут права та суспільних відносин |
12.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Інтелектуальний аналіз даних | Кластерізація. Методи кластерізації | Одрібець Сергій Петрович | Інститут комп'ютерних технологій |
12.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Кристалографія і мінералогія | Генезис мінералів | Ляшок Ірина Олександрівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій |
14.11.2022 | 08:30-09:50 | 2-204/дист. | Фізика і астрономія | Вимірювання метрології системи одиниць | Левківський Андрій Петрович | Фаховий коледж "Освіта" |
14.11.2022 | 11:40-13:00 | 2-204/дист. | Біологія і екологія | Спадкова мінливість | Пастушенко Галина Петрівна | Фаховий коледж "Освіта" |
16.11.2022 | 11:40-13:00 | 2-104/дист. | Хімія | Альдегіди: склад, будова, функції | Пастушенко Галина Петрівна | Фаховий коледж "Освіта" |
16.11.2022 | 11:40-13:00 | дист. | Оздоровче харчування | Фізіолого-гігієнічна характеристика основних продуктів харчування та їх компонентів | Ратушенко Антоніна Тарасівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
17.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Сучасна ділова китайська мова | Дозвілля | Медведенко Сергій Валерійович | Інститут філології та масових комунікацій |
18.11.2022 | 13:10-14:30 | Zoom | Практичний курс другої іноземної мови (німецької) | Словотвір та категорії числа та роду. Розмовні одиниці. | Коромисел Тетяна Михайлівна | Інститут філології та масових комунікацій |
19.11.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Практика усного та письмового перекладу німецької мови | Часові форми дієслова. Узгодження часів. Переклад інфінітивних конструкцій | Коромисел Микола Володимирович. | Інститут філології та масових комунікацій |
21.11.2022 | 13:10-14:30 | 2-104/дист. | Громадянська освіта | Права дитини | Смолянова Владислава Леонідівна | Фаховий коледж "Освіта" |
22.11.2022 | 10:00-11:20 | 2-204/дист. | Українська мова | Слово і його лексичне значення | Гордієнко Алла Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
23.11.2022 | 10:00-11:20 | 2-204/дист. | Українська література | Поема "Мойсей" | Гордієнко Алла Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
23.11.2022 | 11:40-13:00 | 2-304/дист. | Історія України | Державна діяльність УНР взимку-навесні 1918 р. Конституція УНР | Сімонова Світлана Миколаївна | Фаховий коледж "Освіта" |
25.11.2022 | 08:30-09:50 | дист. | Основи молекулярної технології в закладах ресторанного господарства | Методи молекулярних технологій продукції ресторанного господарства | Ратушенко Антоніна Тарасівна | Інженерно-технологічний інститут, кафедра технології харчування |
25.11.2022 | 11:40-13:00 | Zoom | Практика другої іноземної мови | Пошук роботи та професія Складнопідрядні речення. | Коромисел Микола Володимирович. | Інститут філології та масових комунікацій |
25.11.2022 | 14:40-16:00 | дист. | Українська мова (за професійним спрямуванням) | Ділові папери як засіб писемної професійної комунікації | Гордієнко Алла Миколаївна | Інститут філології та масових комунікацій |
27.11.2022 | 10:00-11:20 | дист. | Українська мова (за професійним спрямуванням) | Ділові папери як засіб писемної професійної комунікації | Гордієнко Алла Миколаївна | Інститут філології та масових комунікацій |
29.11.2022 | 11:40-13:00 | 2-104/дист. | Основи медичних знань | Надання домедичної допомоги при раптовій зупинці серця | Смолянова Владислава Леонідівна | Фаховий коледж "Освіта" |
05.12.2022 | 10:00-11:20 | 2-204/дист. | Географія | Соціально- економічна характеристика країн Океанії | Галена Олена Володимирівна | Фаховий коледж "Освіта" |
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за ІІ семестр 2021-2022 н.р.
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за І семестр 2021-2022 н.р.
Дата/день тажня | Час | Корпус/кабінет | Назва дисципліни | Тема заняття | ПІБ викладача | НВП |
15.09.2021 | 10:00-11:20 | 3*07 | Культура та гігієна харчування | Наукові основи культури та гігієни харчування | Калакура В.В., ст. викладач | ІТІ, кафедра технології харчування |
16.09.2021 | 11:40-13:00 | 201-3 | Стандартація, метрологія та сертифікація | Національна система стандартизації | Салухіна Н.Г., доц. | ІТІ, кафедра технології харчування |
21.09.2021 | 10:00-11:20 | ЗЛ1 | Організація дипломатичних прийомів | Місце і роль дипломатичного прийому у сфері міжнародних відносин | Калакура В.В., ст. викладач | ІТІ, кафедра технології харчування |
23.09.2021 | 10:00-11:20 | 3*05 | Товарознавство в ресторанному господарстві | Класифікація та кодування товарів | Салухіна Н.Г., доц. | ІТІ, кафедра технології харчування |
27.09.2021 | 13:10-14:30 | 204-2 | Українська мова | Проблеми наголошування слів | Неділько Тетяна Петрівна | ІТІ, кафедра технології харчування |
28.09.2021 | 10:00-11:20 | 3*04 | Основи наукових досліджень | Основні принципи оформлення наукової статті | Залюбовський Марк Геннадійович к.т.н. | ІТІ, кафедра технології харчування |
28.09.2021 | 10:00-11:20 | 203-3 | Основи технічної діагностики | Діагностичні моделі, параметри й нормативи | Петренко Тетяна Володимирівна | ІТІ, кафедра технології харчування |
28.09.2021 | 13:10-14:30 | 3*04 | Опір матеріалів | Деформації при розтягу і стиску | Кошель Ганна Володимирівна, к.т.н. доц. | ІТІ, кафедра технології харчування |
30.09.2021 | 13:10-14:30 | ZOOM | Ринок туристичних послуг | Економічний потенціал сучасного туристичного бізнесу в Україні | Коротєєва Антоніна Вікторівна, професор, к.е.н. | ІТІ, кафедра технології харчування |
05.10.2021 | 11:40-13:00 | 3*05 | Теоретичні основи харчових виробництв | Загальна характеристика технологічних процесів харчових виробництв | Калакура М.М., проф. | ІТІ, кафедра технології харчування |
05.10.2021 | 13:10-14:30 | 3*04 | Опір матеріалів | Діаграма розтягу. Механічні характеристики матеріалу | Кошель Ганна Володимирівна, к.т.н. доц. | ІТІ, кафедра технології харчування |
06.10.2021 | 13:10-14:30 | 3Л3 | Логістика в ресторанному господарстві | Логістика транспортна | Бублик Галина Аврамівна, доц. | ІТІ, кафедра технології харчування |
07.10.2021 | 10:00-11:20 | 203-2 | Зворотні оптимізаційні (двоїсті, обернені) моделі функціонального аналізу | Моделювання та проектування програмного забезпечення | Самарай Валерій Петрович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
07.10.2021 | 11:40-13:00 | 203-2 | Зворотні оптимізаційні (двоїсті, обернені) моделі функціонального аналізу | Моделювання та проектування програмного забезпечення | Самарай Валерій Петрович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
07.10.2021 | 13:10-14:30 | 2Л2 | Цифровий канал зв'язку | Вступ до спеціальності | Забара Станіслав Сергійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
08.10.2021 | 13:10-14:30 | 2Л2 | Математичні методи в системному аналізі | Data csience | Писарчук Олексій Олексійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
08.10.2021 | 14:40-16:00 | 103-3 | Процес побудови і різновиди аналітичних моделей даних | Інтелектуальний аналіз даних | Сергеєв-Горчинський Олексій Олександрович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
11.10.2021 | 10:00-11:20 | 205-2 | Основи автоматизованого проєктування | Осноні поняття про системи автоматизованого проєктування | Бабанов І.Г. доц. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
11.10.2021 | 11:40-13:00 | 203-3 | Автомобілі | Кузов автомобіля, його обладнання | Петренко Тетяна Володимирівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
11.10.2021 | 08:30-09:50 | 406-2 | Комерційна діяльність | Формування попиту споживачів на продукцію та послуги | Кутліна Ірина Юріївна, к.т.н. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
13.10.2021 | 13:10-14:30 | 204-2 | Всесвітня історія | Облаштування Європи після І світової війни. | Сімонова Світлана Миколаївна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
18.10.2021 | 11:40-13:00 | 2Л1 | Міжнародна економіка | Міжнародна торгівля | Сухоруков А.І., д.е.н., проф. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
19.10.2021 | 14:40-16:00 | 205-3 | Біологічно-активні речовини в харчовій промисловості | Вплив на біологічно-активні речовини на якості харчових продуктів | Калакура М.М., проф. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
19.10.2021 | 14:40-16:00 | ZOOM | Растрова графіка | WEB-програмування | Дуднік Андрій Сергійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
20.10.2021 | 08:30-09:50 | 104-2 | Фізика та астрономія | Вільне падіння | Левківський Андрій Петрович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
22.10.2021 | 10:00-11:20 | 2Л2 | Технології багатокритеріального прийняття рішень | Data Science | Писарчук Олексій Олексійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
22.10.2021 | 16:10-17:30 | 201-3 | Автомобілі | Системи двигуна | Курніков Сергій Іванович, к.т.н. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
25.10.2021 | 10:00-11:20 | 404-2 | Маркетингові дослідження | Маркетингові дослідження конкуренції та конкурентів | Лиса Т.В., к.е.н. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
25.10.2021 | 11:40-13:00 | 2Л1 | Міжнародна економіка | Світова валютна система | Сухоруков А.І., д.е.н., проф. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
25.10.2021 | 11:40-13:00 | 406-2 | Форми виразу економічного ефекту та способи їх обчислення | Економіка підприємства | Фурман Світлана Станіславівна, ст. викладач | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
25.10.2021 | 13:10-14:30 | 604-3 | Соціальна та політична психологія | Механізми психологічного впливу в процесі групової взаємодії | Мітіна Світлана Володимирівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
25.10.2021 | 13:10-14:30 | 403-3 | Історія зарубіжної літератури | Особливості розвитку літератури Ренесансу: проблематика, жанри, автори | Ярошовець Тетяна Іванівна, к.філос.н., доц. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
25.10.2021 | 14:40-16:00 | 3*04 | Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка | Методи перетворення проекційного кресленика | Сафаров Ельман Гасанбеевич, к.т.н. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
26.10.2021 | 14:40-16:00 | ZOOM | Алгоритми растрового подання відрізка | WEB-програмування | Дуднік Андрій Сергійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
27.10.2021 | 11:40-13:00 | 601-3 | Біологія і екологія | Раціональне харчування. Основа нормального обміну речовин. | Пастушенко Галина Петрівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
28.10.2021 | 10:00-11:20 | 3*03 | Управління якістю та безпекою харчової продукції | Системи управління якістю | Бабанов І.Г., доц. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
28.10.2021 | 13:10-14:30 | 2Л2 | Історія розвитку обчислювальних машин | Вступ до спеціальності | Забара Станіслав Сергійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
01.11.2021 | 11:40-13:00 | 504-2 | Українська література | І.Карпенко-Карий «Мартин Боруля. Дворянство як міф про краще життя» | Щавлінська Світлана Василівна, категорія вища | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
01.11.2021 | 08:30-09:50 | 406-2 | Комерційна діяльність | Організація закупівель і реалізації продукції | Кутліна Ірина Юріївна, к.т.н. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
02.11.2021 | 10:00-11:20 | 2Л2 | Поняття, класифікація й властивості функції | Вища математика | Одрібець Наталія Василівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
03.11.2021 | 10:00-11:20 | 103-2 | Медико-санітарна підготовка | Домедична допомога при переломах і вивихах. | Смолянова Владислава Леонідовна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
05.11.2021 | Інформатика | Поняття бази даних | Шпильовий Юрій Вікторович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування | ||
09.11.2021 | 11:40-13:00 | 406-2 | Маркетинг послуг | Комплекс маркетингу підприємства та особливості його реалізації в сфері послуг | Адєєва Г.В., к.е.н. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
10.11.2021 | 14:40-16:00 | 204-2 | Дослідження функцій | Вища математика | Одрібець Наталія Василівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
12.11.2021 | 10:00-11:20 | 204-2 | Англійська мова | Робота і професії | Володька Людмила Олександрівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
15.11.2021 | 10:00-11:20 | 601-3 | Географія | Країни Азії | Галена Олена Володимирівна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
16.11.2021 | 10:00-11:20 | 304-2 | Англійська мова | National cuisine | Малиніна Ольга Юріївна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
18.11.2021 | 14:40-16:00 | 2Л3 | Формування звітів у Microsoft | Бази даних | Ізварін.Ішор Вікторович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
18.11.2021 | 16:10-17:30 | 102-3 | Формування звітів у Microsoft | Бази даних | Ізварін.Ішор Вікторович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
23.11.2021 | 13:10-14:30 | 403-3 | Етика та естетика | Психологічні прийоми впливу в суперечці | Степанова О.А., д.культ., проф. | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
23.11.2021 | 14:40-16:00 | 201-3 | Вступ до фаху | Еволюція галузі автомобілебудування та особливості історичних епох його розвитку | Тропіна Аліна Олексіївна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
24.11.2021 | 16:10-17:30 | 701-3 | Розвиток автомобільної галузі | Історичні засади розвитку автомобілів та сучасні тренди автомобільної галузі | Тропіна Аліна Олексіївна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
06.12.2021 | 10:00-11:20 | 2Л3 | Організація ПК. Основні принципи | Архітектура комп'ютера | Зубко Роман Анатолійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
07.12.2021 | 10:00-11:20 | 407-3 | Організація туристичної діяльності | Діяльність туристичних підприємств в умовах конкуренції | Танська Людмила Вацлавівна, ст. викладач | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
07.12.2021 | 10:00-11:20 | 103-2 | Громадянська освіти | Права людини. Борці за права людини. | Смолянова Владислава Леонідовна | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
08.12.2021 | 08:30-09:50 | 206-2 | Системи числення | Архітектура комп'ютера | Зубко Роман Анатолійович | ІКТ, кафедра інформаційних технологій та програмування |
19.12.2021 | 11:40-13:00 | 406-2 | Маркетинг послуг | Маркетингові дослідження на ринку послуг і виявлення цільових сегментів | Адєєва Г.В., к.е.н. | ІЕМ, кафедра управління та адміністрування |
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за ІІ семестр 2020-2021 н.р.
Дата | Час | Кабінет/Корпус | Вид заняття | Назва дисципліни | Тема заняття | Викладач (звання, ПІБ повністю) | НВП (кафедра) |
03.03.2021 | лекція | Очистка стічних вод | Методи очистки стічних вод | Поєдинок Н.Л. | ІБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
06.03.2021 | лекція | Біофізика | Транспорт речовин через біомембрани | Пастушенко Г.П. | ІБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
06.03.2021 | лекція | Водна мікробіологія | Бактеріальні ценози водойм та методи їх вивчення | Тугай Т.І. | ІБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
07.03.2021 | лекція | Ботаніка | Систематика та біологічні особливості лишайників | Мележик О.В. | ІБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
08.03.2021 | лекція | Біологічні основи інфекційних процесів | SARS-COV-2: вірусологічні та епідеміологічні особливості | Чумак А.А. | ІБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) |
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за І семестр 2020-2021 н.р.
Дата | Час | Кабінет/Корпус | Вид заняття | Назва дисципліни | Тема заняття | Викладач (звання, ПІБ повністю) | НВП (кафедра) |
28.09.2020 | лекція | Біоетика, біобезпека та охорона праці на виробництві | Теоретико-методологічні основи і правові аспекти біоетики та біобезпеки | Мовчан Валентина Олексіївна | ФБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
20.10.2020 | лекція | Теорія еволюції | Генетичні основи еволюції | Корінько Олена Миколаївна | ФБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
23/10/2020 | лекція | Метаболізм мікроорганізмів | Синтез складних молекул | Білявська Людмила Олексіївна | ФБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
26.10.2020 | практичне заняття | Генетика | Проведення горизонтального гель електрофорезу нуклеїнових кислот | Зелена Любов Борисівна | ФБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
05.11.2020 | лекція | Основи імунології | Загальна структура антитіл | Беспалова Олена Ярославівна | ФБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) | ||
09.09.2020 | 11.40-13.00 | ІІ, 208 | лекція | Анатомія рослин | Вступ. Предмет, об'єкт та методи анатомії рослин. Історія та сучасність науки, роль українських та зарубіжних вчених | Ілюк Наталя Анатоліївна | ФБМТ (мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології) |
Журнал відвідування відкритих занять викладачів Університету "Україна" за І семестр 2019-2020 н.р.
Дата /день тижня | Час | Корпус /кабінет | Вид заняття | Тема заняття | Назва дисципліни | ПІБ викладача | НВП | Анкета оцінювання | Протокол |
27.09.2019 п'ятниця | 14:40 | ІІІ каб.102 | практичне | Пошук екстремума в масиві | Алгоритми та структури даних | Тимошенко Анатолій Григоривич, к.т.н., доцент | ІКТ | Анкета | |
30.09.2019 понеділок | 13:10 | ІІІ каб.305 | практичне | Перша медична допомога при переломах вільної верхньої кінцівки. Десмургія | Долікарська медична допомога в невідкладних станах | Рохас Максим Маркович, асистент | ІСТ | Анкета | |
14:40 | ІІІ лаб.06 | практичне | Фізіологія крові | Фізіологія людини | Колядич Оксана Іванівна, ст. викладач | ІСТ | Анкета | ||
03.10.2019 четвер | 10:00 | ІІІ каб.303 | лекція | Форми занять в адаптивній фізичній культурі | Теорія та методика адаптивної фізичної культури | Підпомога Андрій Юрійович, к.н.ф.в.с., доц. | ІСТ | Анкета | |
13:10 | ІІ каб.404 | лекція | Система органів державної влади в Україні: конституційні основи їх функціонування, роль в управлінні | Менеджмент у системі органів державної влади | Дубас Ростислав Григорович, д.е.н., завідувач кафедри | ІЕМ | Анкета | Протокол | |
14:40 | ІІІ каб.303 | семінар | Розвиток виховання та формування особистості | Загальна педагогіка | Пузіков Дмитро Олегович, к.пед.н., доцент | ІСТ | Анкета | ||
08.10.2019 вівторок | 11:40 | ІІІ каб.301 | практичне | Бар'єри у процесі спілкування та шляхи їх подолання | Психологічні проблеми спілкування | Чиханцова Олена Анатоліївна, к.псих.н., доцент | ІСТ | Анкета | |
14:40 | ІІІ каб.201 | практичне | Загальні тенденції та проблеми розвитку автомобільного транспорту | Розвиток автомобільної галузі | Тропіна Аліна Олександрівна, ст. викладач | ІТІ | Анкета | Протокол | |
10.10.2019 четвер | 10:00 | ІІ каб.507 | лекція | Внутрішнє та зовнішнє середовища організації | Теорія організацій | Кондукоцова Неля Валеріївна, ст. викладач | ІЕМ | Анкета | Протокол |
11.10.2019 п'ятниця | 10:00 | ІІІ каб.205 | семінар | Об'єкти та суб'єкти соціальної роботи | Вступ до спеціальності та основи теорії соціальної роботи | Гребенюк Анастасія Олекчандрівна, ст.викладач | ІСТ | Анкета | |
17.10.2019 четвер | 13:10 | 3-Л-3 | лекція | Педагогічно збагачене соціальне середовище. Інклюзивне освітнє середовище.» | Педагогіка | Пузіков Дмитро Олегович, к.пед.н., доцент | ІСТ | Анкета | |
21.10.2019 понеділок | 10:00 | ІІІ каб.500 | лекція | Форми та методи публічного адміністрування | Адміністративне право | Сердюк Євген Васильович, к.ю.н., доцент | ІПВС | Анкета | |
11:40 | ІІІ каб.205 | лекція | Правові документи у сфері соціальної роботи | Вступ до спеціальності та основи теорії соціальної роботи | Базиленко Анастасія Костянтинівна, к.псих.н. | ІСТ | Анкета | ||
ІІ каб.208-2 | лекція | Органи імунної системи | Основи імунології | Беспалова Олена Ярославівна, к.б.н., с.н.с. | |||||
23.10.2019 середа | 10:00 | ІІ каб.208-2 | лекція | Лікарські рослини та сировина, що містять кумарини та хромони | Фармакогнозія | Катинська Марина Георгіївна, к.фарм.н. | |||
25.10.2019 п'ятниця | 11:40 | ІІІ каб.205 | практичне | Family | Іноземна мова (за професійним спрямуванням) | Кузьменко Альона Сергіївна, ст. викладач | ІФМК | Анкета | |
26.10.2019 субота | 10:00 | ІІІ лаб.08 | лекція | Нанотехнології та наноматеріали в автомобільному транспорті | Нанотехнологічне матеріалознавство в автомобільному транспорті | Косенко Валерій Анатолійович, к.т.н., доцент | ІТІ | Анкета | |
30.10.2019 середа | 10:00 | З-Л-1 | урок | Особливості творчості У. Самчука. Характеристика роману "Марія" | Українська література (комбіноване заняття) | Ярошовець Тетяна Іванівна, к.ф.н., доц. | КО | Анкета | |
13:10 | ІІ каб.406 | практичне | Кількісна характеристика товарів | Товарознавство | Кутліна Ірина Юріївна, к.т.н., доцент | ІЕМ | Анкета | Протокол | |
04.11.2019 понеділок | 10:00 | ІІІ каб.409 | лекція | Службові документи | Документознавство | Ткаченко Наталія Олексіївна, ст. викладач | ІФМК | Анкета | |
08.11.2019 п'ятниця | 11:40 | ІІІ каб.407 | лекція | Організація ринку туристичних послуг | Основи тиризмознавства | Мотрін Ірина Ігорівна, к.е.н. | ІФМК | Анкета | |
12.11.2019 вівторок | 10:00 | ІІІ каб.607 | семінар | Право міжнародних договорів | Міжнародне право та право Європейського союзу | Кузьменко Альона Сергіївна, ст. викладач | ІПВС | Анкета | |
13:10 | ІІІ каб.401 | лекція | Класифікація народів світу | Звичаї та традиції народів світу | Кудрейко Олександр Миколайович, к.н. з держ. упр. | ІФМК | Анкета | ||
14.11.2019 четвер | 11:40 | ІІІ каб.701 | практичне | Використання складних граматичних конструкцій (обєктний інфінітив в різних типах перекладу | Практика перекладу основної іноземної мови | Сірик Людмила Миколаївна, к.п.н., доцент | ІФМК | Анкета | |
14:40 | ІІ каб.404 | практичне | Види ринкових досліджень | Ринкові дослідження | Зимбалевська Юлія Вікторівна, к.е.н., доцент | ІЕМ | Анкета | Протокол | |
18.11.2019 понеділок | 11:40 | ІІ каб.406 | лекція | Податки. Податкова система | Фінанси | Рудюк Людмила Василівна, ст. викладач | ІЕМ | Анкета | Протокол |
28.11.2019 четвер | 10:00 | ІІ каб.403 | лекція | Звіт про власний капітал | Звітність підприємств | Нестеренко Світлана Сергіївна, к.е.н., доцент | ІЕМ | Анкета | Протокол |
02.12.2019 понеділок | 11:30 | ауд. 103 | лекція | Інклюзивний простір та формування інклюзивного мислення | Інклюзивне суспільство | Твердохліб Ірина Володимирівна, ст. викладач кафедри соціальної роботи | ПІЕП | Анкета | Протокол |
13:10 | ІІІ лаб.08 | лекція | Нормативи проєктування вирбничо-технічної бази автотранспортних підприємств | Технічна експлуатація та обслуговування автомобілів | Петренко Тетяна Володимирівна, ст. викладач | ІТІ | Анкета | Протокол |