Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

На шляху в Європу

  Молодіжна організація «Євроклуб»

   

  Що таке Європейський Союз?.. Яка його історія?.. В яких стосунках ЄС і Україна?.. Усе частіше цими питаннями цікавиться молодь. Саме для цього в 1995 році в м. Житомирі було створено молодіжне об’єднання „Євроклуб”, Президентом якого є Дікова-Фаворська Олена Михайлівна, доктор соціологічних наук, доцент, ректор Житомирського економіко-гуманітарного інституту ВНЗ Університет „Україна”.

  Діяльність „Євроклубу” здійснюється через роботу наступних секцій:

  • проведення просвітницької роботи стосовно діяльності Європейського Союзу серед дітей та молоді;
  • секція поглибленого вивчення іноземних мов та краєзнавства;
  • доброчинна діяльність;
  • секція підтримки культурних ініціатив;
  • наукова секція;
  • екологічна секція;
  • інформаційний центр.

  На Житомирському обласному телебаченні започатковано телевізійну передачу “Крок до Європейського Союзу”, проведено міжрегіональний телепроект „Що ти знаєш про Європейський Союз?”, в якому команда тренерів „Євроклубу” посіла І місце.

  Щорічно проводяться міжнародні науково-практичні конференції “Молодь в умовах нової соціальної перспективи”, дебати та „круглі столи”.

  Просвітницька діяльність „Євроклубу” в загальноосвітніх школах міста Житомира та області знайшла своє відображення у тренінгах і шкільних конкурсах “My Home-Europe”, на краще ессе “Якою я бачу Європу в майбутньому”, обласному Конкурсі юного дипломата, який став уже традиційним.

  На один із останніх конкурсів завітав посол Європейської Комісії в Україні Ієн Боуг. Він високо оцінив рівень організації та проведення заходу. Постійними гостями конкурсу є голова міської ради та мер міста Житомира, що свідчить про зацікавленість місцевої влади у проведенні подібних заходів.

  Традиційно щороку відбувається святкування Дня Європи на регіональному рівні, активними учасниками та організаторами якого є члени „Євроклубу” та студенти нашого ВУЗу.

   

  За матеріалами сайту Житомирського економіко-гуманітарного інституту http://www.vmurol.zt.ua/

   

  «Євроклуб» святкує День Європи

   

  ДАТА: 11 травня 2011 року о 12:00.

  МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Житомирська обласна державна телерадіокомпанія.

  ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ: молодіжне об’єднання «Євроклуб», ЖЕГІ ВНЗ «Університет «Україна».

  Згідно Указу Президента «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року Україна щорічно у травні відзначає це свято. В цей день «Євроклуб» м. Житомира святкує своє 15-річчя. Зусиллями цього прогресивного молодіжного об’єднання було реалізовано численні проекти, серед яких міжнародна науково-практична конференція «Молодь в умовах нової соціальної перспективи, «Інформаційні дні ЄС у школах сільської місцевості», обласний конкурс «Юний дипломат», святкування Дня Європи, благодійні акції «Святий Миколай крокує містом» та «Дитячі мрії збуваються».

  Важливість цієї діяльності відзначено Міністерством закордонних справ України та Міжнародним фондом обдарованих дітей, а «Євроклуб» м. Житомира визнано найкращим «Євроклубом» України.

  Проведення Дня Європи на регіональному рівні сприяє залученню молоді до участі у громадському житті, позитивних перетвореннях у суспільстві, процесів європейської інтеграції України та пропаганди демократичних та загальнолюдських цінностей, фундаментальних принципів, якими є гіднгість, свобода, рівність, солідарність, права громадян та правосуддя.

  Всі ці принципи вже 15 років є основою діяльності «Євроклубу» м. Житомира – унікального молодіжного об’єднання, що має справді важливу мету – поширення інформації серед молоді про діяльність Європейського Союзу. Не випадково, що штаб-квартирою Євроклубу є Університет «Україна» – прогресивний, творчий навчальний заклад, що швидко реагує на всі виклики сучасного суспільства, розуміє потреби та прагнення молоді і важливість процесу інтеграції України в якісно нове освітнє середовище. Взявши за основу європейський вибір, Україна прагне максимально використати доробок країн розвиненої демократії й водночас зберегти свою національну ідентичність.

  ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: школярі, студенти, викладачі.

  СТИСЛИЙ ОПИС ПРОЕКТУ: Заключним етапом заходів, проведених «Євроклубом», стало грандіозне святкування Дня Європи як символа започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами. На свято були запрошені школярі, студенти, викладачі, директори шкіл, громадські діячі, а також були залучені творчі колективи області та керівники навчальних закладів, що плідно співпрацюють з молодіжним об’єднанням «Євроклуб» у реалізації євроінтеграційних прагнень України. У концертній програмі взяли участь ансамбль народного танцю Училища культури і мистецтв імені І. Огієнка, учасники та переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів «Дельфійські ігри», «Зорепад», «Слов’янський базар», «Зорецвіт». Окрасою свята став віртуозний виступ Сергія Казанцева – «золотої гітари України» та доброго друга «Євроклубу».

  КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: 500 осіб.

  ОРГКОМІТЕТ ВИСЛОВИВ ПОДЯКУ Житомирській обласній державній адміністрації, заступнику голови ЖОДА Балюрко Віктору Степановичу, начальнику управління культури Градовському Юрію Григоровичу, заступнику міського голови Олександру Миколайовичу Бочковському, генеральному директору ЖОДТРК Віктору Бойко, директору Училища культури імені І.Огієнка Миколі Покропивному.

   Фотозвіт

   

  Статті

  Відзначаємо День Європи (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,  19 травня 2019 року)

  Парад країн Європи в Миколаєві (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,  20 травня 2018 року)

  День Європи (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,  19 травня 2018 року)

  Зі святом – європейським днем мов (Полтавський інститут економіки і права, 26 вересня 2016 року)

  Європа – наш цивілізаційний вибір (Полтавський інститут економіки і права, 18 вересня 2017 року)

  Участь у відкритті Пункту європейської інформації (Луцький інститут розвитку людини, 24 травня 2016 року)

  Університет «Україна» на Параді Європи (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 21 травня 2016 року)

  Всім вистачить волинського сонця (Луцький інститут розвитку людини, 19 травня 2016 року)

  Відзначаємо тиждень Європи в Україні: круглий стіл "Україна у сфері європейського права"  (Полтавський інститут економіки і права, 19 травня 2016 року)

  День Європи у Вінниці (Вінницький соціально-економічний інститут,  14 травня 2016 року)

  Студентська весна на День Європи (Вінницький соціально-економічний інститут,  14 травня 2016 року)

  Участь у прямому ефірі про фестиваль "Вінницька Студентська Весна – 2016" (Вінницький соціально-економічний інститут,  12 травня 2016 року)

  Відзначаємо День Європи в Україні: виховний захід на тему: "Іван Котляревський у загальноєвропейському контексті" (Полтавський інститут економіки і права,  20 квітня 2016 року)

  Наш внесок в «європейську» Україну (Дубенська філія, 18 травня 2015 року)

  Створи радість – зроби добро (Луцький інститут розвитку людини,  16 травня 2015 року)

  День Європи у Вінниці (16 травня 2015 року)

  Презентація Вінницького інституту Університету «Україна» в рамках святкування Дня Європи - 2012

  Святкування Дня Європи у Житомирі - 2011 

  Конкурс юного дипломата, проведений Університетом “Україна” в Житомирі - 2011 

  Єврофест (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011)

  У нас в гостях учасники європейського молодіжного проекту (Дубенська філія):

   

  Вісник української мережі європейських клубів "Євроклуб.ua" №4, 2008