Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Тітов Юрій

Тітов Юрій 

Персональний сайт Юрія Тітова

Facebook

Плей-лист відеоканалу Університету "Україна" на YouTube ГОРДІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ Юрій ТІТОВ

 

 

Про митців, письменників, особливо ж про поетів, кажуть, що в їхнім серці Бог запалив іскру. Серед таких, обраних Божою ласкою людей є і наші студенти. Юрій Тітов ще до вступу до Університету «Україна» став автором трьох поетичних збірок. Його творчість стала помітною в Україні, а чимало його віршів стали популярними піснями. Про що б не писав Юрій, головне в його віршах — сила людської віри і бажання перемогти. Твори його глибоко православні, він уміє мовою сучасної пересічної людини сказати про найсвятіші та найвищі ідеали. Тільки чисте почуття, що пройшло крізь глибини розуму і серця, може вилитись в такі рядки:

 

...Я молодий, але мені не треба,

 

Як молодь, сквернословити жахливо.

 

Моє ти слово, я лечу до тебе,

 

І називаю неповторним дивом.

 

Живе та працює Юрій у батьківській квартирі, де в нього є власна кімната, яка є водночас і робочим кабінетом. Комп'ютер, стоси папірців, блокноти, книжки... Набирає свої твори Юрій сам... кінчиком носа, натискаючи на спеціально пристосовану клавіатуру. Абзац чи відстань між словами відбиває великим пальцем правої руки... І щоденно напружено працює. Юрій готує до друку наступну поетичну збірку. А раніше закінчив із відзнакою загальноосвітню школу, столичний педагогічний коледж. Сьогодні він — студент факультету філології та масових комунікацій нашого університету, член Національної спілки письменників та стипендіат багатьох благодійних фондів. Його життя не обмежується кімнатою — він бажаний гість літературних і поетичних вечорів, до нього тягнуться люди, а двері квартири Титових завжди широко відчинені для добрих людей. І коли Юрію Титову вручали орден Преподобного Іллі Муромця — за мужність, незламність, силу духу, на церемонію до храму прийшли не тільки рідні, друзі, знайомі, а й відомі літератори, філологи, журналісти, професори столичних вузів. І це не дивно. За висловом мами Юрія, багато людей приходить до її сина не стільки щоб підтримати його, скільки щоб самим заручитися підтримкою. Його відповіді на запитання, які він набирає на комп'ютері, вражають своєю точністю, мудрістю. Він притягає людей, мов магнітом, глибиною і чистотою своєї душі. Духівник родини Тітових протоієрей Анатолій Затовський із цього приводу говорить: «Ми знайомі з Юрієм багато років... і ніколи він не просив про допомогу. Але я знаю багато людей, яким допоміг він».

Петро Таланчук,

президент  Університету "Україна"

 

12 вересня 1980 року в Києві народився Юрій Миколайович ТІТОВ - український поет. Член Національної спілки письменників України (2000). Лауреат премії Кабінету Міністрів України «За внесок молоді у розбудову держави» (2005). Лауреат Всеукраїнських радіо-фестивалів «Осіннє рандеву», «Прем'єра пісні» і «Рідна мати моя». Лауреат православного фестивалю «Благодатне небо» (2007). Лауреат літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото».

Юрій з дитинства прикутий до інвалідного візка.
У 1997 році з відзнакою закінчив київську середню школу №15.
У 1998 році за високий художній талант нагороджений стипендією та дипломом українського фонду культури за програмою «Нові імена України», очолюваної лауреатом Шевченківської премії, академіком, поетом Борисом Іллічем Олійником, де і відбувся його перший творчий вечір.

У 2010 році закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Журналістика (Видавнича справа та редагування)».

Юрій Тітов - автор збірок віршів, виданих за сприяння благодійних організацій та благодійного фонду «Богуслав»:
• «Вічний шлях» (1997);
• «Обличчям до небес» (1999);
• «Під вічнім горінням Свічі» (2001);
• «Моя душа не може не співати» (2005);
• «У святім ореолі» (2007);
• «Зачароване диво» (2010);
• «Я за Вас помолюся ...» (2012);

книг для дітей:
• «Наш край» (2010);
• «Бігла стежечка до лісу» (2010).

За заслуги і мужність нагороджений Українською православною церквою орденом преподобного Іллі Муромця.
За активну громадську роботу Міністерством праці та соціальної політики в 2002 році нагороджений Почесною грамотою.
Нагороджений Почесною грамотою київського мера (2007).
Нагороджений Подякою Прем'єр-міністра України за літературні твори для дітей та юнацтва, що сприяють вихованню підростаючого покоління в дусі національної гідності, духовності й любові до Батьківщини.

 

Беззвучний спів натхненної душі

Поведу тебе в казку

Свято високої і мужньої поезії

Київський поет, хворий на ДЦП, свої поезії набирає кінчиком носа на клавіатурі

Юрий Титов: “Несу я Крест за всех людей...”

Поэт-песенник Юрий Титов

Творчий вечір Юрія Тітова з особливою енергетикою і теплом  (5 грудня 2014 року) 

Християнство в поезії. Юрій Тітов

Юрий Титов печатает стихи носом

Юрій Тітов — поет