Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Сахань Тетяна

Сахань Тетяна

Тетяна – не з боязкого десятку

 

Знайомтесь, Тетяна Сахань, випускниця Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» 2009 року, спеціальність «Видавнича справа та редагування». Дівчина працює в Києві і, коли на декілька днів приїхала додому (на день народження тата), «заглянула до нас на вогник».

- Як живеш, Таня? Де працюєш? – запитала її я, колишня викладачка.

- Ой, чудово, – як завжди емоційно відповіла Танюша. – Працюю в Києві, і хоча сьогоднішня моя професія не пов'язана з журналістикою, все одно навчання у ВНЗ мені дуже стало в нагоді. Я співпрацюю з однією фірмою, яка займається мережевим маркетингом, пишу сценарії презентацій і медіа-акцій. Мені дуже подобається моя робота!

Таня змінила свій імідж, зробила креативную стрижку, зі студентки вищої школи перетворилася на світську левицю.

 

Так просто я не здамся!

Я знала, що Тетяна у столиці не перший рік. Ще будучи студенткою 3-го курсу, вона поїхала услід за своїми одногрупницями Діаною Єременко і Мариною Крохіною покоряти «матір міст руських». Але доля була до неї не такою ласкавою.

Спочатку дівчині вдалося влаштуватися в редакцію всеукраїнської газети «Сьогодні» (круто, чи не так?!), але криза перешкодила їй зробити кар'єру. Молоду журналістку, так само як і її деяких колег, звільнили.

Декілька місяців пошуків роботи в Києві успіху не принесли. Виявляється, у кризу навіть звичайним менеджером там влаштуватися важко. Пережити важкі часи амбітній студентці допомогла її сестра, яка живе і працює у столиці. Але й сама Таня не з боязкого десятка, її наполегливості можна позаздрити!

- Так просто я не здамся! – сказала вона сама собі і наполегливо продовжувала пошук більш-менш відповідної роботи. Успіх супроводжує тих, хто в нього вірить. Незабаром Тетяна вийшла на фірму мережевого маркетингу, і там її взяли, як кажуть, з руками і ногами.

 

«Блоггер» - це класно!

Коли Тетяна Сахань рік назад закінчувала ВНЗ, ми тільки-но запускали проект «Креативний молодіжний журнал «Блоггер», і під час держіспиту поклали на стіл голові державної екзаменаційної комісії скромний оригінал-макет першого номеру журналу, виконаного в чорно-білих кольорах. Зараз же Таня побачила сьогоднішній «Блоггер» і здивувалася. «От це да-а! Класно!» - сказала вона, взявши до рук один із останніх номерів повнокольорового журналу в мелованій обкладинці. Декілька випусків я презентувала їй і Діані Єременко – нехай пам'ятають про альма-матір і знають, що справа, що була розпочата разом із ними, не загинула. Тим більше у 2-му номері поміщена стаття Діани «Це моє місто», в якій вона розповідає про місто своєї мрії – Київ і дає рекомендації, як краще його «покорити».

Перші ластівки «ВСР» літають делако від домівки. Ми впевнені: ніщо не затьмарить їх подальшого польоту.

 

Ірина Камінська, фото автора

На фото:

Тетяна Сахань з дипломом бакалавра «ВСР»

Тані дуже сподобались останні номери журналу «Блоггер»

Молодіжний журнал «Блоггер», №1, 2009

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій