Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Конкурс "Лідер року"

     

    Положення про Конкурс на звання кращого викладача Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

    № 96 від 29.04.2021

    Наказ про проведення Конкурсу на звання кращого викладача Університету "Україна"

    №230 від 08.11.2021

    Положення про Конкурс наукової та навчально-методичної літератури

    № 94 від 29.04.2021

    Наказ про проведення Конкурсу наукової та навчально-методичної літератури

    №231 від 08.11.2021

    Положення про проведення Конкурсу на краще відкрите заняття, проведене англійською мовою

    №197 від 18.11.2020

    Про проведення Конкурсу на краще відкрите заняття із застосуванням англійської мови

    №105 від 29.04.2021

    Положення про Конкурс на краще навчально-методичне видання, написане або перекладене англійською мовою

    №95 від 29.04.2021

    Наказ про проведення Конкурсу на краще навчально-методичне видання, написане або перекладене англійською мовою

    №231 від 08.11.2021

    Положення про Конкурс на кращий електронний курс

    №97 від 29.04.2021

    Наказ про проведення Конкурсу на кращий електронний курс

    №229 від 08.11.2021

    Положення про Конкурс відеопрезентацій курсів та відеозанять навчальних дисциплін,відео-презентацій профорієнтаційного характеру

    №103 від 29.04.2021

    Наказ про проведення Конкурсу відеопрезентацій курсів та відеозанять навчальних дисциплін,відео-презентацій профорієнтаційного характеру

    №106 від 29.04.2021

    2021-2022

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на звання кращого знавця англійської мови» від 09.12.2021 №250

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на кращий електронний курс» від 09.12.2021 №251

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на звання «Кращий викладач» від 09.12.2021 №252

    Наказ «Про підсумки Конкурсу навчально-методичної та наукової літератури та Конкурсу на краще навчально-методичне видання англійською мовою» від 09.12.2021 №253

     

    2020-2021

    Наказ «Про підсумки Конкурсу відеопрезентацій курсів та відеозанять навчальних дисциплін, відеопрезентацій профорієнтаційного характеру» від 08.07.2021 №155

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на звання кращого знавця англійської мови» від 09.12.2020 №208

    Наказ «Про підсумки Конкурсу навчально-методичної та наукової літератури та Конкурсу на краще навчально-методичне видання англійською мовою» від 09.12.2020 №209

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на звання «Кращий викладач» від 09.12.2020 №210

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на кращий електронний курс» від 09.12.2020 №211

     

    2019-2020

    Наказ «Про підсумки Конкурсу на звання «Кращий викладач» від 06.12.2019 №167

    Наказ «Про підсумки Конкурсу навчально-методичної та наукової літератури» від 06.12.2019 №168


    Конкурси, присвячені 23-й річниці Університету «Україна»

    Конкурс на звання кращого викладача:

     

    Кращий викладач соціальних дисциплін:

    1 місце – Островська Наталія Олександрівна, викладач циклової комісії з гуманітарних дисциплін Хмельницького фахового коледжу, кандидат педагогічних наук;

    2 місце – Артеменко Анна Броніславівна, завідувач кафедри соціально-реабілітаційних технологій Житомирського економіко-гуманітарного інституту, доктор філософії з соціології;

    3 місце – Власов Володимир Геннадійович, доцент кафедри психології, соціальної освіти та здоров’я людини Миколаївського інституту розвитку людини, кандидат біологічних наук;

    3 місце – Златопольська Наталія Василівна, старший викладач Полтавського інституту економіки і права.

    Кращий викладач юридичних дисциплін:

    1 місце – Олійник Олеся Михайлівна, старший викладач кафедри бізнесу і права Вінницького соціально-економічного інституту;

    2 місце – Трегубенко Марина Юріївна, старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин Центральноукраїнського інституту розвитку людини;

    3 місце – Лукацька Лілія Григорівна, старший викладач кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін Інституту права та соціальних відносин;

    3 місце – Судак Ірина Михайлівна, старший викладач кафедри права та гуманітарних дисциплін Івано-Франківської філії.

    Кращий викладач економічних дисциплін:

    1 місце – Швед Вадим Валерійович, професор кафедри бізнесу та права Вінницького соціально-економічного інституту;

    2 місце – Волощук Надія Юріївна, доцент кафедри економіки та менеджменту Карпатського інституту підприємництва;

    3 місце – Забута Нані Вікторівна, доцент кафедри фінансів та обліку Інституту економіки та менеджменту, кандидат економічних наук;

    3 місце – Гнатенко Євгенія Петрівна, доцент кафедри підприємництва, управління та адміністрування Миколаївського інституту розвитку людини, кандидат економічних наук, доцент.

    Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін:

    1 місце – Бублик Галина Аврамівна, доцент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інститут, кандидат технічних наук, доцент;

    2 місце – Оліферчук Оксана Григорівна, старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту.

    Кращий викладач інформаційних дисциплін:

    1 місце – Добровіцька Олена Олександрівна, доцент кафедри правових та інформаційних технологій Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат педагогічних наук;

    1 місце – Завгородній Андрій Володимирович, доцент кафедри економіки та інформаційних технологій Миколаївського інституту розвитку людини, кандидат фізико-математичних наук, доктор економічних наук, професор.

    Кращий викладач природничих дисциплін:

    1 місце – Ілюк Наталя Анатоліївна, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології Інституту біомедичних технологій, кандидат сільськогосподарських наук;

    2 місце – Бородіна Оксана Сергіївна, доцент кафедри соціально-реабілітаційних технологій Житомирського економіко-гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук;

    3 місце – Чумаченко Олександр Юрійович, доцент кафедри психології, спеціальної освіти та здоров’я людини Миколаївського інституту розвитку людини, кандидат біологічних наук;

    3 місце – Кравчук Людмила Степанівна, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат педагогічних наук, доцент.

    Кращий викладач гуманітарних дисциплін:

    1 місце – Мильніченко Наталя Олександрівна, старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин Центральноукраїнського інституту розвитку людини;

    1 місце – Колибаб’юк Світлана Петрівна, доцент кафедри права та гуманітарних дисциплін Івано-Франківської філії, кандидат історичних наук;

    2 місце – Польовик Ольга Віталіївна, доцент кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат педагогічних наук.

    Кращий викладач-новатор:

    1 місце – Балахонова Олеся Василівна, професор кафедри бізнесу і права Вінницького соціально-економічного інституту, доктор економічних наук, професор;

    2 місце – Ковтун Олександр Сергійович, доцент кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат соціологічних наук;

    3 місце – Таланчук Ірина Володимирівна, доцент кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін, кандидат юридичних наук;

    3 місце – Мележик Ольга Вікторівна, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології Інституту біомедичних технологій, кандидат біологічних наук.

    Кращий викладач-керівник НДРС:

    1 місце – Кондратюк Світлана Миколаївна, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат психологічних наук, доцент;

    1 місце – Кравченко Олена Вікторівна, доцент кафедри права та соціально-економічних відносин Центральноукраїнського інституту розвитку людини, кандидат філологічних наук;

    2 місце – Ізуїта Петро Олександрович, професор кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін Інституту права та суспільних відносин, кандидат юридичних наук, доцент;

    3 місце – Тугай Тетяна Іванівна, завідувач кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології Інституту біомедичних технологій, доктор біологічних наук, професор.

    Кращий молодий викладач-дослідник (до 35 років):

    1 місце – Залюбовський Марк Геннадійович, доцент кафедри автомобільного транспорту Інженерно-технологічного інституту, кандидат технічних наук;

    2 місце – Савчук Олег Ігорович, старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту Хмельницького інституту соціальних технологій;

    3 місце – Остратюк Наталя Миколаївна, викладач циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціальних дисциплін Вінницького фахового коледжу, кандидат філологічних наук;

    3 місце – Кулик Анна Володимирівна, асистент кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін Інституту права та суспільних відносин.

     

    Конкурс на краще навчально-методичне видання:

    Місце

    Навчально-виховний підрозділ

    Автор

    Назва роботи

     

    в номінації «Найкраща монографія»

    3 місце

    Вінницький соціально-економічний інститут

    Швед Вадим Валерійович, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри бізнесу та права

    Освіта та підприємництво: точки дотику

     

    3 місце

    Луцький інститут розвитку людини

    Кліш Ірина Степанівна, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; Гордійчук Віктор Іванович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, завідувач кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення

    Особливості фізичного виховання дітей в українській народній педагогіці: монографія

     

    2 місце

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Добровіцька Олена Олександрівна, доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту

    Підготовка майбутніх соціальних працівників до толерантної взаємодії в умовах інклюзивного середовища: монографія

     

    1 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Ілюк Наталія Анатоліївна (співавтор) – канд. с.-г. наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології Інституту біомедичних технологій

    Вплив біологічно активних речовин на продуктивність, якість свіжої і переробленої продукції цибулі та коренеплодів: монографія

     

    в номінації «Найкращий підручник»

    1 місце

    Інститут економіки та менеджменту

    Нечипорук Наталія Віталіївна, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансів та обліку

    Фінанси підприємств

     

    3 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Валерій Зосімович Докуніхін, доцент кафедри автомобільного транспорту, кандидат технічних наук;

    Ніна Федорівна Кущевська, професор кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій, доктор технічних наук;

    Віктор Володимирович Малишев, професор кафедри автомобільного транспорту, доктор технічних наук

    Технологічне проектування автотранспортних підприємств

     

    3 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Валерій Зосімович Докуніхін, доцент кафедри автомобільного транспорту, кандидат технічних наук;

    Ніна Федорівна Кущевська, професор кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій, доктор технічних наук;

    Віктор Володимирович Малишев, професор кафедри автомобільного транспорту, доктор технічних наук;

    Тетяна Володимирівна Петренко, старший викладач кафедри автомобільного транспорту

    Правила перевезення вантажів автомобільним транспортом

     

    2 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Ігор Геннадійович Бабанов, доцент кафедри технології харчування, кандидат технічних наук;

    Віктор Володимирович Малишев, професор кафедри автомобільного транспорту, доктор технічних наук;

    Антоніна Тарасівна Ратушенко, доцент кафедри технології харчування, кандидат технічних наук

    Обладнання м’ясопереробних виробництв: експлуатація та діагностування

     

    1 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Докуніхін Валерій Зосимович, доцент кафедри автомобільного транспорту, кандидат технічних наук

    Логістичні системи доставки специфічних вантажів

     

    в номінації «Найкращий посібник»

     

    2 місце

    Вінницький соціально-економічний інститут

    Євась Тетяна Володимирівна, старший викладач кафедри бізнесу та права;

    Омельченко Олена Валеріївна, старший викладач кафедри бізнесу та права;

    Швед Вадим Валерійович, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри бізнесу та права

    Комплексна підготовка виробництва: навчальний посібник

     

    2 місце

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Кожушко Олена Олегівна, доцент кафедри правових та інформаційних технологій.

    Адміністративне право

     

    1 місце

    Інститут права та суспільних відносин

    Терещенко Андрій Леонідович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін, директор інституту

    Господарське право України

     

    2 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Кошель Ганна Володимирівна, доцент, доцент кафедри автомобільного транспорту, кандидат технічних наук

    Теоретична механіка. Частина 1. Статика, кінематика

     

    1 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    С.В. Кадомський, доцент кафедри автомобільного транспорту, кандидат технічних наук;

    В.В. Малишев, професор кафедри автомобільного транспорту, доктор технічних наук

    Наноматеріали та нанотехнології

     

    2 місце

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Новікова Олена Анатоліївна, старший викладач кафедри психології та соціальної роботи

    Розвиток просторового мислення дітей молодшого шкільного віку

     

    1 місце

    Інститут соціальних технологій

    Базиленко Анастасія Костянтинівна, кандидат психологічних наук, завідуюча кафедрою соціальної роботи та педагогіки

    Соціалізація молоді з особливими освітніми потребами: кращі практики

     

    1 місце

    Миколаївський інститут розвитку людини

    Мельник Віктор Анатолійович, доцент кафедри економіки та інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент;

    Мельник Олександр Вікторович, доцент кафедри економіки та інформаційних технологій, кандидат технічних наук

    Мікропроцесорна техніка

     

    2 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Л.Ю. Пацаловська, старший викладач кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій;

    Н.Ф. Кущевська, професор кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій, доктор технічних наук, професор;

    В.В. Малишев, професор кафедри автомобільного транспорту, доктор технічних наук, професор

    Загадкова хімія: історія та сучасність

     

    2 місце

    Інженерно-технологічний інститут

    Л.Ю. Пацаловська, старший викладач кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій;

    Н.Ф. Кущевська, професор кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій, доктор технічних наук, професор;

    В.В. Малишев, професор кафедри автомобільного транспорту, доктор технічних наук, професор

    Загадкова хімія: основи неорганічної хімії

     

    1 місце

    Рівненський інститут

    Стеца (Трофімчук) Н.В.,

    старший викладач

    Екологія

     

    в номінації «Кращий робочий зошит для практичних/лабораторних робіт

    (альбом, атлас)»

     

    1 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Мовчан В.О., кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології;

    Сергійчук Н.М., старший викладач кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    Зошит для практичних робіт із зоології. Частина 1. Зоологія безхребетних

     

    в номінації «Кращий конспект лекцій»

     

    2 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Пастушенко Г.П., старший викладач кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    Загальна цитологія та гістологія.

    Частина І: Загальна цитологія: опорний конспект лекцій

    Загальна цитологія та гістологія.

    Частина ІІ: Гістологія. Опорний конспект лекцій

     

    1 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Мележик О.В., канд. біол. наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    АНТИБІОТИКИ: опорний конспект лекцій

     

    в номінації «Кращі навчально-методичні рекомендації»

     

    2 місце

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Кондратюк Світлана Миколаївна, завідувач кафедри психології та соціальної роботи

    Методичні рекомендації до написання та захисту кваліфікаційної роботи з підготовки магістрів спеціальності 053 «Психологія»

     

    1 місце

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Островська Наталія Олександрівна, доцент кафедри психології та соціальної роботи

    Методичні рекомендації до підготовки магістерських кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти : галузь знань 23 «Соціальна робота», спеціальність 231 «Соціальна робота»

     

    3 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Катинська М.Г. канд. фарм. наук, доцент кафедри фармації

    Сучасні особливості регулювання реклами лікарських засобів в країнах Європейського Союзу та в Україні

     

    2 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Мележик О.В. - канд. біол. наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології;

    Ілюк Н.А. – канд. с.-г. наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проходження науково-дослідної практики студентами спеціальності 091 «Біологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти

     

    1 місце

    Інститут біомедичних технологій

    Мележик О.В. - канд. біол. наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології;

    Ілюк Н.А. – канд. с.-г. наук, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

    до написання курсових робіт з дисципліни БОТАНІКА

     

    в номінації «Краща навчально-методична література, написана англійською й українською мовами»

     

    1 місце

    Інститут права та суспільних відносин

    Фаст Олексій Олександрович, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін

    Конституційне право зарубіжних країн (білінгвальний навчальний посібник у таблицях та схемах)

     

     

    Конкурс на кращий електронний курс:

    Кращий електронний курс гуманітарних дисциплін:

    1 місце - Бородіна Оксана Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Житомирського економіко-гуманітарного інституту за курс «Валеологія»;

    2 місце - Базиленко Анастасія Костянтинівна, кандидат психологічних наук, доцент, завідуюча кафедрою соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій за курс «Основи навчання студентів»;

    3 місце - Подмогильна Юлія Павлівна, заступник директора з навчальної роботи Васильківського фахового коледжу за курс «Історія України».

    Кращий електронний курс економічних дисциплін:

    1 місце - Євась Тетяна Володимирівна, старший викладач кафедри бізнесу і права Вінницького соціально-економічного інституту за курс «Економіка підприємства»;

    2 місце - Жукова Ольга Анатоліївна, старший викладач кафедри бізнесу і права Вінницького соціально-економічного інституту за курс «Фінанси»;

    3 місце - Швед Вадим Валерійович, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри бізнесу і права Вінницького соціально-економічного інституту за курс «Управління персоналом».

    Кращий електронний курс інженерно-технічних дисциплін:

    1 місце - Залюбовський Марк Геннадійович, доцент кафедри автомобільного транспорту, кандидат технічних наук Інженерно-технологічного інституту за курс «Машини та обладнання підприємств в інженерній галузі»;

    2 місце - Тропіна Аліна Олексіївна, старший викладач Інженерно-технологічного інституту за курс «Безпека дорожнього руху».

    Кращий електронний курс інформаційних дисциплін:

    1 місце - Тимошенко Інесса Станіславівна, директор Васильківського фахового коледжу за курс «Інформаційні технології»;

    2 місце - Добровіцька Олена Олександрівна, доцент кафедри правових та інформаційних технологій, кандидат педагогічних наук Хмельницького інституту соціальних технологій за курс «Інформаційні технології»;

    3 місце - Саган Надія Зенонівна старший викладач кафедри інформаційних технологій та програмування Івано-Франківської філії за курс «Інформаційні технології».

    Кращий електронний курс природничих дисциплін:

    1 місце - Ілюк Наталя Анатоліївна, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології Інституту біомедичних технологій за курс «Анатомія рослин»;

    2 місце - Зощак Лілія Михайлівна, старший викладач кафедри інформаційних технологій та програмування Івано-Франківської філії за курс «Вища математика»;

    3 місце - Іванисик Олександр Миколайович, викладач Васильківського фахового коледжу за курс «Біологія та екологія»;

    3 місце - Бондар Ірина Григорівна, викладач Васильківського фахового коледжу за курс «Фізика і астрономія».

    Кращий електронний курс соціальних дисциплін:

    1 місце - Іванова Ірина Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій за курс «Загальна педагогіка»;

    2 місце - Кондратюк Світлана Миколаївна, завідувач кафедри психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Хмельницького інституту соціальних технологій за курс «Диференціальна психологія»;

    3 місце - Хорунженко Галина Володимирівна, старший викладач кафедри психології Інституту соціальних технологій за курс «Клінічна психологія».

    Кращий електронний курс юридичних дисциплін:

    1 місце - Мороз Станіслав Станіславович, старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин Центральноукраїнського інституту розвитку людини за курс «Кримінальний процес»;

    2 місце - Судак Ірина Михайлівна, старший викладач кафедри права та гуманітарних дисциплін Івано-Франківської філії за курс «Юридична деонтологія»;

    2 місце - Федоренко Тетяна Вікторівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри галузевого права та загальноправових дисциплін Інституту права та суспільних відносин за курс «Цивільне право України»;

    3 місце - Мисак Олена Ігорівна, старший викладач кафедри бізнесу і права Вінницького соціально-економічного інституту за курс «Цивільне та сімейне право».

     

    Конкурс на звання кращого знавця англійської мови:

    Гран-пріНойманн Мірабелла Діана, Вінницький соціально-економічний інститут, за конкурсну відеороботу «MY LAST TRIP ABROAD» у жанрі: звіт-презентація закордонної туристичної поїздки;

    за І місцеБугайчук Ольга, Житомирський економіко-гуманітарний інститут, за конкурсну роботу «Tour of Zhytomyr» у жанрі: репортаж про подію, яка відбулася в Університеті «Україна»;

    за ІІ місцеЧумаш Д.О., Полтавський інститут економіки і права, за конкурсну роботу «PROBLEMS OF TRAINING A MODERN PHILOLOGIST» у жанрі: тези доповіді на наукову конференцію;

    за ІІІ місце – Титаренко Анастасія Юріївна, Фаховий коледж «Освіта», за конкурсну роботу «Report on the event that took place at the University «Ukraine» у жанрі: репортаж про подію, яка відбулася в Університеті «Україна».


    Конкурси, присвячені 22-й річниці Університету «Україна»

    Конкурс на звання кращого викладача:

    Номінація

    ПІБ

    НВП

    Кращий викладач соціальних дисциплін

    Кондратюк Світлана Миколаївна

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Савицька Анна Юріївна

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Чиханцова Олена Анатоліївна

    Інститут соціальних технологій

    Кращий викладач юридичних дисциплін

    Олійник Олеся Михайлівна

    Вінницький соціально-економічний інститут

    Трегубенко Марина Юріївна

    Кіровоградський інститут розвитку людини

    Мозолюк-Бондар Людмила Миколаївна

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Рязанцева Наталія Олександрівна

    Луцький інститут розвитку людини

    Сердюк Василь Павлович

    Інститут права та суспільних відносин

    Кращий викладач економічних дисциплін

    Завгородній Андрій Володимирович

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    Семененко Олена Володимирівна

    Інститут економіки та менеджменту

    Рудюк Людмила Василівна

    Інститут економіки та менеджменту

    Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін

    Тропіна Аліна Олексіївна

    Інженерно-технологічний інститут

    Кращий викладач інформаційних дисциплін

    Мельник Віктор Анатолійович

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    Добровіцька Олена Олександрівна

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Кращий викладач природничих дисциплін

    Брускова Діана-Марія Ярославівна

    Інженерно-технологічний інститут

    Мележик Ольга Вікторівна

    Інститут біомедичних технологій

    Катинська Марина Георгіївна

    Інститут біомедичних технологій

    Кращий викладач гуманітарних дисциплін

    Юрчук Людмила Василівна

    Рівненський інститут розвитку людини

    Островська Наталія Олександрівна

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    Мулярчук Галина Олександрівна

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Пахолюк Зінаїда Олександрівна

    Луцький інститут розвитку людини

    Рябокінь Наталія Олександрівна

    Полтавський інститут економіки і права

    Дивинська Юлія Анатоліївна

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Кращий викладач-новатор

    Балаханова Олеся Василівна

    Вінницький соціально-економічний інститут

    Кращий викладач-керівник НДРС

    Крамаренко Ірина Сергіївна

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    Найчук Вікторія Віталіївна

    Вінницький соціально-економічний інститут

    Кутліна Ірина Юріївна

    Інститут економіки та менеджменту

    Федоренко Тетяна Вікторівна

    Інститут права та суспільних відносин

    Гусаревич Олександр Валентинович

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Майстер Андрій Анатолійович

    Луцький інститут розвитку людини

    Кращий молодий викладач-дослідник

    Залюбовський Марк Геннадійович

    Інженерно-технологічний інститут

    Кондукоцова Неля Валеріївна

    Інститут економіки та менеджменту

    Артеменко Анна Броніславівна

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Нечипорук Наталія Віталіївна

    Інститут економіки та менеджменту

     
     

    Конкурс на краще навчально-методичне видання:

     

    -        В номінації «Найкраща монографія»:

    1 місце:

    Авторський колектив за редакцією Чайковського Михайла за монографію «Теоретико-методологічні засади впровадження інклюзії в закладах освіти», Хмельницький інститут соціальних технологій;

     

    Завгородній Андрій за монографію «Регіональні аспекти сучасного розвитку агропродовольчої сфери: зовнішньоекономічний вимір», Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини.

     

    2 місце:

    Макух Тамара за монографію «Стратегічне управління фінансовими ресурсами (на прикладі хлібопекарської галузі)», Рівненський інститут.

     

    3 місце:

    Крамаренко Ірина за монографію «Формування та розвиток регіонального інвестиційного потенціалу в умовах структурних трансформацій економіки: теорія, методологія та практика», Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини.

     

    -        В номінації «Найкращий підручник»:

    1 місце:

    Брускова Діана-Марія, Кущевська Ніна, Малишев Віктор за підручник «Фізична та колоїдна хімія», Інженерно-технологічний інститут.

     

    -        В номінації «Найкращий посібник»:

    1 місце:

    Вараниця Валерій, Олійник Олеся, Пригоцький Вячеслав за навчальний посібник «Фінансове право», Вінницький соціально-економічний інститут;

     

    Базиленко Анастасія, Іванова Ірина, Кириленко Валентина, Кондукоцова Неля за навчально-методичний посібник «Рекомендації студентам щодо активного навчання в умовах онлайн-освіти», Інститут соціальних технологій;

     

    Ковтун Олександр, Баранова Світлана за навчальний посібник «Соціологія здоров'я: проблеми теорії та практики», Хмельницький інститут соціальних технологій;

     

    Косенко Валерій, Малишев Віктор за навчальний посібник «Наноматеріали та нанотехнології в автомобілебудуванні», Інженерно-технологічний інститут;

     

    Комар Юрій, Дубас Ростислав, Нестеренко Світлана, Комар Віктор, Кондукоцова Неля за навчально-методичний посібник «Основи наукових досліджень. Графічне моделювання», Інститут економіки та менеджменту.

     

    2 місце:

    Ізуїта Петро за навчально-методичний посібник «Практикум з трудового права України», Інститут права та суспільних відносин;

     

    Габ Антоніна, Шахнін Дмитро, Малишев Віктор за навчальний посібник «Наноматеріали: класифікація, технології одержання, особливі властивості, основні методи досліджень та напрями застосування», Інженерно-технологічний інститут;

     

    Тугай Тетяна, Поєдинок Наталія, Сергійчук Наталія, Катинська Марина за навчально-методичний посібник «Сучасні тенденції розвитку біотехнологій в біології та фармації», Інститут біомедичних технологій.

     

    3 місце:

    Бебик Валерій, Мякушко Надія за навчальний посібник «Соціальна глобалістика», Полтавський інституту економіки і права.

     

    -        В номінації «Найкращі навчально-методичні рекомендації»:

    3 місце:

    Островська Наталія, Клик Світлана, Корабльова Олена за «Методичні рекомендації щодо підготовки, написання та захисту курсових робіт (для студентів спеціальності 231 «Соціальна робота»)», Хмельницький інститут соціальних технологій.

     

    -        В номінації «Найкращий конспект лекцій»:

    1 місце:

    Малишев Віктор, Поліщук Андрій, Габ Антоніна, Шахнін Дмитро за конспект лекцій «Альтернативна енергетика», Інженерно-технологічний інститут;

     

    Аванесян Генадій, Басенко Руслан за конспект лекцій «Цивільне право України (Загальна частина)», Полтавський інституту економіки і права;

     

    Ілюк Наталія, Мележик Ольга за альбом для лабораторних робіт «Анатомія рослин», Інститут біомедичних технологій.

     

    2 місце:

    Бундак Олена за «Курс політології в схемах», Луцький інститут розвитку людини;

     

    Поєдинок Наталія, Мовчан Валентина, Сергійчук Наталія за конспект лекцій «Очистка стічних вод», Інститут біомедичних технологій.

     

    3 місце:

    Безпалова Олена, Чумак Анатолій за конспект лекцій «Основи імунології», Інститут біомедичних технологій.

     

    Конкурс на краще навчально-методичне видання англійською мовою:

     

    -        Найкращий навчальний посібник, написаний англійською мовою:

    1 місце:

    Malyshev V.V., Kushchevska N.F., Bruskova D.-M.Ia., Ozhema I.S., Barna N.V. «Professional English: Education and Ecology, Bio- and Nanotechologies» (посібник), Інженерно-технологічний інститут.

     

    2 місце:

    Malyshev V.V., Kushchevska N.F., Bruskova D.-M.Ia., Ozhema I.S., Barna N.V. «Professional English for Chemists» (посібник), Інженерно-технологічний інститут.

     

    3 місце:

    Malyshev V.V., Kushchevska N.F., Bruskova D.-M.Ia., Ozhema I.S., Barna N.V., Paprotska E.A. «English for Professional Purposes of Designers» (посібник), Інженерно-технологічний інститут.

     

    -        Найкращий конспект лекцій, написана англійською й українською мовою:

    1 місце:

    Власов Геннадій, Власов Володимир за навчальне видання «Психофізіологія: курс лекцій», Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини.

     

    Конкурс на кращий електронний курс:

    • кращий електронний курс із соціальних дисциплін:

    Цирковняк Оксана, Інститут соціальних технологій, викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання;

    Кондратюк Світлана, Хмельницький інститут соціальних технологій, завідувач кафедри психології та соціальної роботи;

    Іванова Ірина, Інститут соціальних технологій, доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки;

    • кращий електронний курс із економічних дисциплін:

    Кондукоцова Неля, Інститут економіки та менеджменту, доцент кафедри управління та адміністрування;

    Фурман Світлана, Інститут економіки та менеджменту, старший викладач кафедри фінансів та обліку;

    Домбровська Людмила, Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри підприємництва, управління та адміністрування;

    • кращий електронний курс із інженерно-технічних дисциплін:

    Тропіна Аліна, Інженерно-технологічний інститут, старший викладач кафедри автомобільного транспорту;

    • кращий електронний курс із інформаційних дисциплін:

    Петренко Максим, Інститут комп'ютерних технологій, старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії;

    Фіненко Юрій, Інститут комп'ютерних технологій, інженер лабораторії кіберфізичних систем;

    Постельжук Олена, Дубенська філія, старший викладач кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій;

    • кращий електронний курс із природничих дисциплін:

    Шуклін Олексій, Васильківський коледж, викладач циклової комісії загальногуманітарних та природничо-математичних наук;

    Бондар Ірина, Васильківський коледж, викладач циклової комісії загальногуманітарних та природничо-математичних наук;

    Мележик Ольга, Інститут біомедичних технологій, доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології;

    • кращий електронний курс із гуманітарних дисциплін:

    Подмогильна Юлія, Васильківський коледж, викладач циклової комісії загальногуманітарних та природничо-математичних наук;

    Старєва Анна, Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри психології, спеціальної освіти та здоров’я людини;

    Островська Наталія, Хмельницький інститут соціальних технологій, доцент кафедри психології та соціальної роботи;

    Кандюк-Лебідь Світлана, Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, викладач циклової комісії із права та соціально-інформаційних технологій.


    Конкурси, присвячені 21-й річниці Університету «Україна»

    Кращий викладач соціальних дисциплін

    Вишар Євгенія Василівна - Полтавський інститут економіки і права

    Левицька Людмила Вікторівна - Хмельницький інститут соціальних технологій

    Бородіна Оксана Сергіївна - Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Кращий викладач юридичних дисциплін

    Товста Світлана Петрівна - Полтавський коледж

    Севрюков Денис Георгійович - Новокаховський гуманітарний інститут

    Ізуїта Петро Олександрович - Інститут права та суспільних відносин

    Кращий викладач економічних дисциплін

    Зубков Руслан Сергійович - Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    Дацюк-Томчук Марія Богданівна - Луцький інститут розвитку людини

    Семененко Олена Володимирівна - Інститут економіки та менеджменту

    Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін

    Кущевська Ніна Федорівна - Інженерно-технологічний інститут

    Кращий викладач інформаційних дисциплін

    Завгородній Андрій Володимирович - Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    Ізварін Ігор Вікторович - Інститут комп'ютерних технологій

    Кращий викладач природничих дисциплін

    Ілюк Наталя Анатоліївна - Факультет біомедичних технологій

    Кравчук Людмила Степанівна - Хмельницький інститут соціальних технологій

    Кращий викладач гуманітарних дисциплін

    Мильніченко Наталія Олександрівна - Кіровоградський інститут розвитку людини

    Майстер Андрій Анатолійович - Луцький інститут розвитку людини

    Савич Віта Олексіївна - Інститут права та суспільних відносин

    Кращий викладач-новатор

    Островська Наталія Олександрівна - Хмельницький інститут соціальних технологій

    Федоренко Тетяна Вікторівна - Інститут права та суспільних відносин

    Кращий викладач-керівник НДРС

    Попов Анатолій Андрійович - Луцький інститут розвитку людини

    Тугай Тетяна Іванівна - Факультет біомедичних технологій

    Ковтун Олександр Сергійович - Хмельницький інститут соціальних технологій

    Женжера Сергій Володимирович - Інститут права та суспільних відносин

    Кращий молодий викладач-дослідник

    Залюбовський Марк Геннадійович - Інженерно-технологічний інститут

    Мотрін Ірина Ігорівна - Інститут філології та масових комунікацій

    Савицька Анна Юріївна - Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    Олійник Олеся Михайлівна - Вінницький соціально-економічний інститут

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    1 місце: Адирхаєв С.Г., Барна Н.В., Таланчук П.М., Таланчук І.В., Кравчук Н.І., Мельник І.В., Туровець Г.М., Чувикіна Л.К., Шило Л.В., Джон Сільвер та інші за колективну монографію «Інклюзія в школі в оптичному дискурсі сьогодення»;

    2 місце: Грицай С.О. (за ред. Сарани С.В., Бови Є.Ю.) (Інститут права та суспільних відносин) за монографію «Внесення відомостей про керівників суб'єктів господарювання до єдиного державного реєстру»;

    3 місце: Лучко Ю.І. (Хмельницький інститут соціальних технологій) за монографію «Соціальна адаптація студентів з обмеженими фізичними можливостями в умовах інклюзивного освітнього простору».

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    1 місце: Косенко В.А., Кадомський С.В., Богдан О.О., Малишев В.В., Поступаленко В.А. (Інженерно-технологічний інститут) за лабораторний практикум «Матеріалознавство в автомобільному транспорті»;

    2 місце: Мележик О.В., Ілюк Н.А. (Факультет біомедичних технологій) за альбом для лабораторних робіт «Морфологія рослин»;

    3 місце: Петренко А.І., Забара С.С. (Інститут комп'ютерних технологій ) за навчальний посібник «Основи наукової діяльності».

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:

    1 місце: Артюх-Пасюта О.В. (Полтавський інститут економіки і права) за конспект лекцій з дисципліни «Бухгалтерський облік»;

    2 місце: Зелена Л.Б., Сергійчук Н.М. (Факультет біомедичних технологій) за опорний конспект лекцій «Вірусологія».

     


    Конкурс на звання кращого викладача Університету «Україна», присвячений 20-й річниці Університету «Україна»

    Кращий викладач з фаху

    (соціальних дисциплін)

    Вишар Євгенія Василівна - Полтавський інститут економіки і права,

    Островська Наталія Олександрівна - Хмельницький інститут соціальних технологій;

    Кращий викладач з фаху

    (юридичних дисциплін)

    Аванесян Геннадій Миколайович - Полтавський інститут економіки і права,

    Якименко Андрій Анатолійович - Хмельницький інститут соціальних технологій;

    Кращий викладач з фаху

    (економічних дисциплін)

    Дубас Ростислав Григорович - завідувач кафедри менеджменту Інституту економіки та менеджменту (м. Київ),

    Швед Вадим Валерійович - Вінницький соціально-економічний інститут;

    Кращий викладач з фаху

    (інженерно-технічних дисциплін)

    Брускова Діана-Марія Ярославівна - Інженерно-технологічний інститут (м.Київ),

    Тимошенко Анатолій Григорович - завідувач кафедри комп'ютерної інженерії Інституту комп'ютерних технологій (м.Київ);

    Кращий викладач з фаху

    (інформаційних дисциплін)

    Гроза Андрій Дмитрович - Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,

    Добровіцька Олена Олександрівна - Хмельницький інститут соціальних технологій,

    Пахолок Зінаїда Олександрівна - кафедра інформаційної діяльності та туризму Луцького інституту розвитку людини;

    Кращий викладач з фаху

    (природничих дисциплін)

    Мележик Ольга Вікторівна - доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології факультету біомедичних технологій (м.Київ),

    Одрібець Наталія Василівна - Інститут комп'ютерних технологій (м.Київ),

    Катинська Марина Георгіївна - доцент кафедри фармації факультету біомедичних технологій (м.Київ),

    Соменко Олена Олексіївна - Кіровоградський інститут розвитку людини,

    Кравчук Людмила Степанівна - Хмельницький інститут соціальних технологій;

    Кращий викладач з фаху

    (гуманітарних дисциплін)

    Божко Олена Петрівна - Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,

    Кращий

    викладач-керівник НДРС

    Тугай Тетяна Іванівна - завілувач кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології факультету біомедичних технологій (м.Київ),

    Орловська Ірина Григорівна - заступник директора Інституту права та суспільних відносин,

    Бацман Ольга Сергіївна - Полтавський інститут економіки і права,

    Кандюк-Лебідь Світлана Володимирівна - Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини;

    Кращий

    викладач-наставник СННВП

    Войціх Інна Володимирівна - Хмельницький інститут соціальних технологій;

    Кращий

    викладач-новатор

    Кондратюк Світлана Миколаївна - Хмельницький інститут соціальних технологій,

    Базиленко Анастасія Костянтинівна - завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій (м.Київ),

    Балахонова Олеся Василівна - кафедра економіки та менеджменту Вінницького соціально-економічного інституту.

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    1 місце: 

    Сук Л.К., Сук П.Л., Нестеренко С.С. за монографію "Калькулювання собівартості сільськогосподарської продукції" (кафедра фінансів та обліку Інституту економіки та менеджменту (м.Київ));

     

    2 місце:

    Куценко С.І. за монографію "Процесуальні норми в адміністративному праві України" (кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності Інституту права та суспільних відносин (м.Київ));

    Кравчук Л.С. за монографію "Корекція розумової працездатності студентів із дитячим церебральним паралічем у навчальній діяльності" (Хмельницький інститут соціальних технологій);

     

    3 місце:

    Колективна монографія за редакцією Волинець Н.В. "Соціально-психологічна діяльність психолога в соціономічній сфері" (Хмельницький інститут соціальних технологій).

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    1 місце:

    Чайковський М.Є., Добровіцька О.О. за посібник (підручник) Соціально-педагогічна робота з молоддю з інвалідністю в інклюзивному освітньому просторі (Хмельницький інститут соціальних технологій);

     

    2 місце:

    Дадерко Л.Ф., Ізуїта П.О. за посібник (підручник) "Кримінальне право України" (кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності Інституту права та суспільних відносин (м.Київ));

    Кущевська Н.Ф., Терещенко О.Я., Папроцька О.А., Малишев В.В. за посібник (підручник) "Наноматеріали та нанотехнології" (кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м.Київ));

     

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:

    1 місце:

    Домбровська Л.В. за конспект лекцій "Статистика (в рисунках та таблицях): опорний конспект лекцій" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини).


    Конкурс на звання кращого викладача Університету «Україна», присвячений 19-й річниці Університету «Україна» 

    Кращий викладач з соціальних дисциплін

    Чиханцова Олена Анатоліївна – доцент кафедри психології Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Лисенкова Ірина Петрівна – професор кафедри психології та спеціальної освіти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини,

    Заіка Віталій Миколайович – старший викладач кафедри соціальної роботи Полтавського інституту економіки і права,

    Левицька Людмила Вікторівна - доцент кафедри психології Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Кращий викладач з юридичних дисциплін

    Сердюк Василь Павлович - доцент кафедри цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності Інституту права та суспільних відносин (м. Київ),

    Ткаченко Ірина Миколаївна – старший викладач кафедри правознавства Кіровоградського інституту розвитку людини,

    Пасічник Ярослав Сергійович - старший викладач циклової комісії з правознавства Хмельницького коледжу;

    Кращий викладач з економічних дисциплін

    Швед Вадим Валерійович - професор кафедри економіки та менеджменту Вінницького соціально-економічного інституту,

    Волощук Надія Юріївна - доцент кафедри економіки та менеджменту Карпатського інституту підприємництва;

    Кращий викладач з інженерно-технічних дисциплін

    Хлопяк Олена Костянтинівна – старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кращий викладач з природничих дисциплін

    Тугай Тетяна Іванівна - професор кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології Факультету біомедичних технологій (м. Київ);

    Кращий викладач з гуманітарних дисциплін

    Доценко Анатолій Іванович - професор кафедри туризму Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Рябокінь Наталія Олександрівна – завідувач кафедри перекладу та іноземних мов Полтавського інституту економіки і права,

    Константинова Світлана Володимирівна - старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Кращий викладач - новатор

    Бернюков Анатолій Миколайович – кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри правознавства Хмельницького інституту соціальних технологій,

    Габ Ангеліна Іванівна - кандидат хімічних наук, доцент, доцент кафедри сучасної інженерії та наанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м. Київ),

    Гета Алла Володимирівна - кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної реабалатації та фізичного виховання Полтавського інституту економіки і права;

    Кращий викладач - наставник СННВП

    Базиленко Анастасія Костянтинівна – старший викладач кафедри соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Мацегоріна Наталя Вікторівна - асистент кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Оліферчук Оксана Григорівна – асистент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кращий викладач - керівник НДРС

    Адирхаєва Людмила Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Коломієць Павло Віталійович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права,

    Островська Наталія Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій.

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    Довгань Надія Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцента, доцент кафедри здоров’я та соціального забезпечення Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини за монографію «Виховання фізичної культури студентів (теоретико-методичний аспект)»;

    Котик Інна Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Вінницького соціально-економічного інституту за монографію «Психологія особистісної надійності людини в раціогуманістичній перспективі»;

    Сарана Сергій Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права за монографію «Податкові режими в Україні».

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    Косенка Валерій Анатолійович, Кущевська Ніна Федорівна, Кадомський Сергій Віталійович, Малишев Віктор Володимирович, за підручник «Матеріалознавство та матеріали у харчовій промисловості» (Інженерно-технологічний інститут, м. Київ),

    Швед Вадим Валерійович, Омельченко Олена Валеріївна, Закладній Олена Анатоліївна за навчальний посібник «Міжнародна інвестиційна діяльність» (Вінницький соціально-економічний інститут),

    Савич Сергій Святославович, Попов Анатолій Андрійович, Пащук Тарас Валерійович за навчальний посібник «Судочинство у Європейському суді з прав людини» (Луцький інститут розвитку людини),

    Волинець Наталія Валентинівна за навчальний посібник «Тренінг консультативної діяльності та психотерапії» (Хмельницький інститут соціальних технологій).

     

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:

    Орловська Ірина Григорівна за конспект лекцій «Міжнародне приватне право» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Бацман Ольга Сергіївна за конспект лекцій «Соціальна робота з ЛФО (люди з функціональними обмеженнями)» (Полтавський інститут економіки і права).


     Конкурс на звання кращого викладача Університету «Україна», присвячений 18-й річниці Університету «Україна»

    Кращий викладач з соціальних дисциплін

    Мацегоріна Наталія Вікторівна - асистент кафедри здоров’я людини Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Кондратюк Світлана Миколаївна – доцент кафедри психології Хмельницького інституту соціальних технологій,

    Довгань Надія Юріївна – доцент кафедри фізичної реабілітації Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини,

    Сєдова Наталія Анатоліївна - доцент кафедри здоров’я людини, фізичного виховання і спорту Кіровоградського інституту розвитку людини;

    Бугаєвський Костянтин Анатолійович - доцент кафедри психології Новокаховського гуманітарного інституту;

    Кращий викладач з юридичних дисциплін

    Фаст Олексій Олександрович – доцент кафедри конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін Інституту права та суспільних відносин (м. Київ),

    Кудінов Юрій Миколайович - завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Полтавського інституту економіки і права;

    Кращий викладач з економічних дисциплін

    Забута Нані Вікторівна - доцент кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін Інституту економіки та менеджменту (м. Київ),

    Бойко Світлана Василівна - доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Білоцерківського інституту економіки та управління;

    Кращий викладач з інженерно-технічних дисциплін

    Бублик Галина Аврамівна – доцент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кращий викладач з природничих дисциплін

    Сергійчук Наталія Миколаївна – старший викладач кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології Факультету біомедичних технологій (м. Київ);

    Кращий викладач з гуманітарних дисциплін

    Цілина Марина Миколаївна – доцент кафедри української мови, літератури та східних мов Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Кушпетюк Олена Іванівна – доцент кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна»;

    Кращий викладач- новатор

    Бернюков Анатолій Миколайович – к.ю.н., доцент кафедри правознавства Хмельницького інституту соціальних технологій,

    Кутліна Ірина Юріївна – к.т.н., професор кафедри маркетингу Інституту економіки та менеджменту (м. Київ);

    Кращий викладач-наставник СННВП

    Базиленко Анастасія Костянтинівна – старший викладач кафедри соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Ваколюк Сергій Миколайович – доцент кафедри правознавства Вінницького соціально-економічного інституту,

    Ізуїта Петро Олександрович – к.ю.н., професор кафедри цивільного, господарського та кримінального права Інституту прав та суспільних відносин (м. Київ),

    Конон Надія Гнатівна – старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Луцького інституту розвитку людини;

    Кращий викладач-керівник НДРС

    Базика Євгенія Леонідівнак.писхол.н., доцент кафедри психології та спеціальної освіти Миколаївського межрегіонального інституту розвитку людини,

    Бацман Ольга Сергіївна – завідувач кафедри соціальної роботи Полтавського інституту економіки і права,

    Омельченко Олена Валеріївна старший викладач кафедри економіки та менеджменту Вінницького соціально-економічного інституту,

    Орловська Ірина Григорівна – к.ю.н., доцент кафедри теорії права та міжнародної інформації Інституту права та суспільних відносин

    (м. Київ),

    Рудюк Людмила Василівна – доцент кафедри фінансів та банківської справи Інституту економіки та менеджменту (м. Київ).

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    Чайковський Михайло Євгенович, д.пед.н., професор, ректор Хмельницького інституту соціальних технологій за монографію «Соціально-педагогічна робота з молоддю з особливими потребами в інклюзивному освітньому просторі»;

    Колумбет Олена Петрівна, к.е.н., доцент кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін за монографію «Бухгалтерський облік, аналіз і контроль оборотних матеріальних активів: методологія і організація» (Інститут економіки та менеджменту, м. Київ);

    Сердюк Василь Павлович, к.ю.н., доцент кафедри цивільного, господарського та кримінального права за монографію «Теорія і практика використання відеозапису у кримінальному провадженні України» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Давиденко Ганна Віталіївна, д.пед.н., к. філол.н., доцент, директор Вінницького соціально-економічного інституту за колективну монографію «Інклюзивна освіта: досвід і перспективи».

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    Малишев Віктор Володимирович, Кущевська Ніна Федорівна, Брускова Діана-Марія Ярославівна, Ожема Інна Сергіївна, Барна Наталія Віталіївна за навчальний посібник «Професійна англійська: освіта та екологія, біо- та нанотехнології» (Інженерно-технологічний інститут, м. Київ);

    Крупа Валентина Володимирівна за навчальний посібник «Основи медичних знань» (Хмельницький інститут соціальних технологій);

    Косенко Валерій Анатолійович, Кущевська Ніна Федорівна, Добровольський Олександр Георгійович, Малишев Віктор Володимирович за підручник «Сучасні аспекти трибології у транспортних засобах» (Інженерно-технологічний Інститут, м. Київ);

    Кравченко Олена Вікторівна за навчальний посібник «Автоматизовані технології науково-технічного перекладу» (Кіровоградський інститут розвитку людини).   

     

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:

    Кочура Наталія Миколаївна за методичні рекомендації до курсу лекцій з дисципліни «Історія української культури» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Сергійчук Наталія Миколаївна, Зелена Любов Борисівна, Мележик Ольга Вікторівна за конспекти лекцій «Охорона праці і навколишнього середовища на підприємствах мікробіологічної промисловості» (Факультет біомедичних технологій, м. Київ).  


    Конкурс на звання кращого викладача Університету «Україна», присвячений 17-й річниці Університету «Україна» 

    Кращий викладач з соціальних дисциплін

    Клевека Леся Петрівна – доцент кафедри соціальної роботи Полтавського інституту економіки і права,

    Коваленко Вікторія Євгеніївна – доцент кафедри корекційної освіти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини,

    Левицька Людмила Вікторівна – доцент кафедри психології Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Кращий викладач з юридичних дисциплін

    Олійник Олег Олександрович – заступник завідувача кафедри менеджменту та права Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини,

    Попов Анатолій Андрійович – доцент кафедри права Луцького інституту розвитку людини,

    Ткаченко Ірина Миколаївна – старший викладач кафедри правознавства Кіровоградського інституту розвитку людини;

    Кращий викладач з економічних дисциплін

    Дробот Ярослав Вікторович – завідувач кафедри менеджменту Дніпропетровської філії,

    Кондратюк Марія Федорівна – старший викладач кафедри обліку та аудиту Карпатського інституту підприємництва;

    Кращий викладач з інженерно-технічних дисциплін

    Калакура Марія Михайлівна – завідувач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кращий викладач з гуманітарних дисциплін

    Волинець Олександр Олександрович – доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Козак Петро Миколайович – старший викладач кафедри видавничої справи, поліграфії та редагування Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Кудінов Юрій Миколайович – доцент кафедри соціально–гуманітарних дисциплін Полтавського інституту економіки і права,

    Луценко Лідія Іванівна – старший викладач кафедри української мови, літератури та східних мов Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Пріснякова Людмила Макарівна – завідувач кафедри психології і гуманітарних дисциплін Дніпропетровської філії.

    Кращий викладач з соціальних дисциплін

    Берещук Олена Миколаївна - доцент кафедри психології Інституту соціальних технологій (м. Київ),

    Швед Вадим Валерійович – доцент кафедри бізнесу та права Вінницького соціально–економічного інституту;

    Кращий викладач з юридичних дисциплін

    Сарана Сергій Володимирович – доцент кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права,

    Ямкова Ірина Миколаївна – доцент кафедри цивільного, господарського та кримінального права Інституту права та суспільних відносин, м. Київ;

    Кращий викладач з економічних дисциплін

    Іванова Катерина Іванівна – старший викладач кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін Інституту економіки та менеджменту (м. Київ),

    Козаченко Лілія Анатоліївна – доцент кафедри економіки та підприємництва Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини,

    Шеверя Мирослава Юріївна – доцент кафедри менеджменту Карпатського інституту підприємництва;

    Кращий викладач з інженерно-технічних дисциплін

    Брускова Діана-Марія Ярославівна – доцент кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кращий викладач з інформаційних дисциплін

    Коваленко Віктор Володимирович – викладач кафедри комп’ютерних систем і мереж Інституту комп’ютерних технологій (м.Київ);

    Кращий викладач з природничих дисциплін

    Громик Оксана Миколаївна – старший викладач кафедри туризму Луцького інституту розвитку людини,

    Сергійчук Наталія Миколаївна – старший викладач кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології Факультету біомедичних технологій (м. Київ);

    Кращий викладач з гуманітарних дисциплін

    Бадрак Богдана Миколаївна – доцент кафедри журналістики Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Рокосовик Наталія Василівна старший викладач кафедри філології та суспільних технологій Карпатського інституту підприємництва;

    Кращий викладач - новатор

    Данченко Олена Миколаївна – к.пед.н., доцент кафедри педагогіки, психології та загальноосвітніх дисциплін Хмельницького інституту соціальних технологій,

    Дідовець В’ячеслав Євгенійович – асистент кафедри автомобільного транспорту та соціальної безпеки Інженерно-технологічного інституту (м. Київ),

    Дем’янюк Олександр Йосипович – д.і.н., професор кафедри документознавства та інформаційної діяльності Луцького інституту розвитку людини,

    Ізуїта Петро Олександрович – к.ю.н., професор кафедри цивільного, господарського та кримінального права Інституту права та суспільних відносин (м. Київ),

    Лукашенко Тетяна Федорівна к.пед.н., доцент кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м. Київ),

    Пріснякова Людмила Макарівна – к.психол.н., доцент, завідувача кафедри психології і гуманітарних дисциплін Дніпропетровської філії,

    Савенко Діана Олександрівна - старший викладач кафедри психології, керівника Центру практичної психології Рівненського інституту;

    Кращий викладач - наставник СННВП

    Кривенко Наталія Володимирівна – старший викладач кафедри перекладу та іноземних мов Полтавського інституту економіки і права,

    Рязанцева Наталія Олександрівна – старший викладач кафедри права Луцького інституту розвитку людини,

    Ожема Інна Сергіївна – асистент кафедри іноземної філології та перекладу Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ),

    Урсуляк Лариса Василівна – старший викладач кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кращий викладач - керівник НДРС

    Гітун Наталія Іванівна – к.філос.н., доцент, заступник директора з наукової роботи, завідувача кафедри соціальної роботи Луцького інституту розвитку людини,

    Коломієць Павло Віталійович – к.ю.н., доцент кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права,

    Ляшенко Віктор Володимирович старший викладач Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини,

    Нестеренко Світлана Сергіївна – к.е.н., доцент, завідувач кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін, директор Інституту економіки та менеджменту (м. Київ),

    Сенченко Людмила Василівна – к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін Інституту права та суспільних відносин (м. Київ),

    Фрадинська Аліна Петрівна – к.психол.н., доцент кафедри психології Хмельницького інституту соціальних технологій,

    Ярошовець Тетяна Іванівнав.о. завідувача кафедри видавничої справи, поліграфії та редагування Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ).

     

    Номінанти кафедри соціальної роботи та педагогіки

     

     

    Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 16-ій річниці з дня заснування університету

    Кращий викладач із соціальних дисциплін

    Адирхаєв Сослан Георгійович – директор Інституту соціальних технологій (м. Київ);

    Преснякова Людмила Макарівна – завідувач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровської філії;

    Макац Володимир Геннадійович – завідувач кафедри соціальної та фізичної реабілітації Вінницького соціально-економічного інституту;

    Бойко Галина Миколаївна – професор кафедри фізичної реабілітації Полтавського інституту економіки і права;

    Шпак Світлана Григорівна – завідувач кафедри психології Рівненського інституту; 

    Яремчук Ганна Андріївна – асистент кафедри соціальної роботи Житомирського економіко-гуманітарного інституту;

    Левицька Людмила Вікторівна – доцент кафедри психології Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Кондратюк Світлана Миколаївна – заступник завідувача кафедри психології Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Пуча Володимир Іванович – професор кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Каліберда Юрій Юрійович – завідувач секцією гуманітарних дисциплін кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровської філії.

    Кращий викладач із юридичних дисциплін

    Ізуїта Петро Олександрович – доцент кафедри господарського та кримінального права Інституту права та суспільних відносин (м. Київ);

    Білоус Алла Михайлівна – доцент кафедри правознавства Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Андріюк Анатолій Володимирович – викладач циклової комісії з правознавства Дубенського коледжу; 

    Омельченко Наталія Леонідівна – доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Інституту права та суспільних відносин (м. Київ);

    Севрюков Денис Георгійович – професор кафедри теорії права та міжнародної інформації Інституту права та суспільних відносин (м. Київ).

    Кращий викладач із економічних дисциплін

    Лавриненко Лариса Миколаївна – доцент кафедри маркетингу Інституту економіки та менеджменту (м. Київ);

    Дробота Ярослав Вікторович – доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Дніпропетровської філії;

    Загурський Олег Миколайович – проректор з навчально-виховної роботи Білоцерківського інституту економіки та управління;

    Корчагіна Віта Григорівна – завідувач кафедри обліку та аудиту Новокаховського гуманітарного інституту;

    Крамаренко Ірина Сергіївна – завідувач кафедри економіки та підприємництва Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини; 

    Лазоренко Лариса Віталіївна – завідувач кафедри фінансів та банківської справи Інституту економіки та менеджменту (м. Київ);

    Дегліс Микола Васильович – доцент кафедри туризму Житомирського економіко-гуманітарного інституту;

    Мірошник Наталія Володимирівна – завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Дніпропетровської філії;

    Неклюєнко Тетяна Василівна – старший викладач кафедри фінансів і кредиту Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Кондратюк Марія Федорівна – старший викладач кафедри обліку та аудиту Карпатського інституту підприємництва (м. Хуст).

    Кращий викладач із інженерно-технічних дисциплін

    Чередник Володимир Миколайович – доцент кафедри автомобільного транспорту та соціальної безпеки Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Жовнір Микола Федорович – професор кафедри сучасної інженерії Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Бублик Галина Аврамівна – доцент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ).

    Кращий викладач із інформаційних дисциплін 

    Кулик Леонід Прокопійович – доцент кафедри менеджменту ЗЕД Житомирського економіко-гуманітарного інституту.

    Кращий викладач із природничих дисциплін

    Чабан Олена Павлівна – доцент кафедри фізичної реабілітації Житомирського економіко-гуманітарного інституту;

    Строєва Маріанна Іосифівна – доцент кафедри екології Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій.

    Кращий викладач із гуманітарних дисциплін

    Ткаченко Наталія Олексіївна – старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ);

    Стасюк Галина Мирославівна – доцент кафедри видавничої справи та редагування Івано-Франківської філії;

    Шинкар Ганна Михайлівна – старший викладач кафедри філології Карпатського інституту підприємництва (м. Хуст); 

    Ярошовець Тетяна Іванівна – доцент кафедри видавничої справи, поліграфії та редагування Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ);

    Литовченко Владлен Володимирович – старший викладач кафедри менеджменту туризму Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ);

    Луценко Лідія Іванівна – старший викладач кафедри української мови та літератури і східних мов Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ);

    Козак Петро Миколайович – старший викладач кафедри видавничої справи, поліграфії та редагування Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ);

    Шкарбан Інна Володимирівна – доцент кафедри іноземної філології та перекладу Інституту філології та масових комунікацій (м. Київ);

    Якимчук Аліна Петрівна – старший викладач кафедри гуманітарних наук та фундаментальної підготовки Житомирського економіко-гуманітарного інституту;

    Терлецький Володимир Карлович – доцент кафедри туризму Луцького інституту розвитку людини.

    Кращий викладач із суспільно-політичних дисциплін

    Савич Віта Олексіївна – доцент кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій Інституту права та суспільних відносин (м. Київ).

    Викладач-новатор

    Кущевська Ніна Федорівна – завідувач кафедри сучасних нанотехнологій та наноматеріалів Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Довгань Наталія Олександрівна – доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій (м. Київ);

    Короєд Сергій Олександрович – доцент кафедри цивільного, господарського та кримінального права Інституту права та суспільних відносин (м. Київ).

    Кращий викладач-наставник СННВП

    Хлопяк Олена Костянтинівна – старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Іваннікова Ганна Василівна – старший викладач кафедри психології Інституту соціальних технологій (м. Київ);

    Сорока Олександра Олександрівна – доцент кафедри цивільного, господарського та кримінального права Інституту права та суспільних відносин (м. Київ).

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    Севрюков Денис Георгійович за монографію «Еволюція соціальної держави в Західній Європі: історико-теоретичні аспекти» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Адирхаєв Сослан Георгійович за монографію «Організаційно-педагогічні основи фізичного виховання і спорту студентів з особливими потребами у вищому навчальному закладі» (Інститут соціальних технологій, м. Київ);

    Бичко Ада Корніївна за монографію «Українська ментальність: джерела становлення» (Карпатський інститут підприємництва, м. Хуст).

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    Мурашин Олександр Генадійович за підручник «Загальна теорія держави і права» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Караченцев Віктор Єгорович за навчальний посібник «Основи метрології та електричні вимірювання: теорія і практикум» (Луцький інститут розвитку людини);

    Коломієць Павло Віталійович за навчальний посібник «Загальні положення правового регулювання оподаткування підприємницької діяльності» (Полтавський інституту економіки і права);

    Ходаківська Оксана Мар’янівна за навчальний посібник «Соціально-психологічні чинники виникнення стресу в сімейних стосунках молодої сім`ї» (Хмельницький інститут соціальних технологій).

     

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:

    Мраморнов Борис Сергійович, Малишев Віктор Володимирович за конспекти лекцій «Основи колоїдної хімії (поверхневі явища та дисперсні системи)» (Інженерно-технологічний інститут, м. Київ);

    Сухицька Наталія Валеріївна за конспект лекцій «Третейське судочинство» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Зелена Любов Борисівна, Сергійчук Наталія Миколаївна за конспект лекцій «Генетика» (Факультет біомедичних технологій, м. Київ). 

     

    Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 15-ій річниці з дня заснування університету

    Кращий викладач із соціальних дисциплін

    Петлюк-Смеречинська Олександра Дмитрівна – доцент кафедри психології Інституту соціальних технологій (м. Київ);

    Стасюк Марія Іванівна – доцент кафедри психології Рівненського інституту;

    Костін Євгеній Іванович – доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Панченко Тетяна Леонідівна – доцент кафедри соціальної роботи Білоцерківського інституту економіки та управління.

    Кращий викладач із юридичних дисциплін

    Долгий Станіслав Аркадійович – старший викладач кафедри теорії права і міжнародної інформації Інституту права та суспільних відносин (м. Київ);

    Севрюков Денис Георгійович – завідувач кафедри правознавства Новокаховського гуманітарного інституту;

    Старушкевич Анатолій Володимирович – завідувач кафедри права Луцького інституту розвитку людини.

    Кращий викладач із економічних дисциплін

    Кримська Людмила Андріївна – доцент кафедри маркетингу Інституту економіки та менеджменту (м. Київ);

    Бассова Ольга Олександрівна – доцент кафедри фінансів та кредиту Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини;

    Хоженцева Світлана Миколаївна – викладач кафедри обліку та аудиту Горлівського регіонального інституту.

    Кращий викладач із інженерно-технічних дисциплін

    Юліна Антоніна Іллівна – доцент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ).

     

    Кращий викладач із інформаційних дисциплін

    Гринчишин Тарас Михайлович – доцент кафедри інформаційних технологій та програмування Івано-Франківської філії;

    Матвійчук Людмила Анатоліївна – викладач кафедри комп’ютерних технологій Луцького інституту розвитку людини.

    Кращий викладач із природничих дисциплін

    Вітовська Ірина Володимирівна – доцент кафедри правознавства Івано-Франківської філії.

     

    Кращий викладач із гуманітарних дисциплін

    Махінов Віктор Миколайович – завідувач кафедри іноземної філології та перекладу (м. Київ);

    Самсонова Марина Олександрівна – заступник директора Дніпропетровської філії з наукової роботи;

    Фурса В’ячеслав Олексійович – старший викладач кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій.

    Викладач - новатор

    Калакуруа Марія Михайлівна – завідувач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту (м. Київ);

    Кравчук Людмила Степанівна – завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Хмельницького інституту соціальних технологій;

    Яблоновська Наталія Всеволодівна – завідувач кафедри журналістики Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини.

    Кращий викладач-наставник СННВП

    Колядич Оксана Іванівна – старший викладач кафедри реабілітації Інституту соціальних технологій (м. Київ);

    Ліщина Валерій Олександрович – проректор з навчально-методичної роботи Луцького інституту розвитку людини;

    Вишковська Валентина Іванівна – викладач Дубенського коледжу.

    Кращий викладач-керівник НДРС

    Лазуренко Сергій Іванович – завідувач кафедри реабілітації Інституту соціальних технологій (м. Київ);

    Мирян Алла Миколаївна – доцент кафедри фізичної реабілітації Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини;

    Шинкар Іван Петровича – заступник директора з науково-методичної роботи Карпатського інституту підприємництва;

    Бурова Галина Вікторівна – доцент кафедри соціальної роботи Житомирського економіко-гуманітарного інституту;

    Матвійчук Вікторія Маноліївна – викладач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Хмельницького інституту соціальних технологій.

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    Сердюк Людмила Захарівна за монографію «Психологія мотивації учіння майбутніх фахівців: системно-синергетичний підхід» (Інститут соціальних технологій, м. Київ);

    Бужикова Раїса Іванівна, Бороко Тетяна Миколаївна за монографію «Теоретико-методологічні засади інтеграції змісту гуманітарної освіти у вищих навчальних закладах негуманітарного профілю» (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини).

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник: 

    Дехтярук Микола Трохимович, Забара Станіслав Сергійович, Симоненко Валерій Павлович за навчальний посібник «Програмне забезпечення комп’ютерних систем» (Інститут комп’ютерних технологій, м. Київ);

    Душейко Володимир Антонович, Габ Ангеліна Іванівна, Кущевська Ніна Федорівна, Малишев Віктор Володимирович за навчальний посібник «Фізико-хімічні методи аналізу» (Інженерно-технологічний інститут, м. Київ);

    Галунько Валентин Васильович, Онищук Олександр Олександрович, Мурашин Олександр Геннадійович, Долгий Станіслав Аркадійович, Іванищук Андрій Анатолійович, Милько Володимир Іванович, Сухицька Наталія Валеріївна за навчальний посібник «Правознавство» (Інститут права та суспільних відносин, м. Київ);

    Чернілевський Дмитро Володимирович, Таланчук Петро Михайлович, Євтух Микола Борисович за навчальний посібник «Духовна культура особистості» (Вінницький соціально-економічний інститут).

     

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій: 

    Бублик Галина Аврамівна за конспект лекцій «Автоматика і автоматизація виробничих процесів закладів ресторанного господарства» (Інженерно-технологічний інститут, м. Київ).

     

    До ювілею університету були проведені різні конкурси серед студентів вишу.

    Переможцями в конкурсі кращих наукових робіт стали Марія Гасюк, Аліса Янковська, Анастасія Ніколаєва (м. Київ), Юлія Демиденко (Полтава), Альона Удод (м. Вінниця), Тетяна Чернецька (м. Рівне), Наталія Горобець, Віктор Волинець, Валентина Савалик, Тетяна Зуєва, Юліана Лазаревська і Марія Замрій (м. Хмельницький).

    Іменну стипендію народного депутата України В.М. Сушкевича отримали Валерія Григорчук і Христина Монастирська (м. Хмельницький).

    Іменну стипендію професора Н.Г. Дорофеєвої присуджено Марині Ольшанській (м. Вінниця) і Наталії Задорожній (м. Біла Церква).

    Іменну стипендію Дугласа Строзера вручено Наталії Яременко (м. Київ).

    Кращими науковцями року визнано студентів Вікторію Коваленко (м. Київ), Анастасію Бойчук (м. Рівне) та Валентину Калькову (м. Луцьк).

    Кращими спортсменами року стали Юрій Вандюк (м. Луцьк) і Олексій Сиденко (м. Київ).

    Серед кращих волонтерів року – Наталія Димова (м. Миколаїв), Юлія Роїк (м. Луцьк), Марина Спиридонова (м. Мелітополь), Василь Собчук (м. Тернопіль).

    Найкраще організовували культурне дозвілля молоді Вікторія Савчук (м. Луцьк), Галина Продайко (м. Рівне) і Анна Ганжул (м. Миколаїв).

    Відбувся Третій конкурс творчих робіт із соціальних комунікацій. Гран-прі відзначено Вадима Рего (Інститут філології та масових комунікацій).

    У номінації "Текст" перемогли Оксана Радушинська (перша премія), Ярослав Терновий (друга премія), Олена Мачульська і Костянтин Зозуля (третя премія).

    За номінацією "Фото" перемогли Любов Скоркіна (перша премія), Роман Суровцев і Аліна Ніжник (друга премія), Микола Руденко та Олена Преданова (третя премія).

    Переможці за номінацією "Буктрейлер": першої премії удостоєна Христина Терещенко, другої – Дар`я Гальчак, третьої – Ольга Шелехань.

    Визначено переможців за номінацією "Відеореклама". Першою премією відзначено Наталію Каплун і Максима Чуніна, другою – Андрія Мурзу, третьою – Ольгу Кривошею та Вікторію Савчук.

     

    Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 14-ій річниці з дня заснування університету

    Номінація «Кращий викладач-наставник СННВП»:

    1 місце:

    Купрєєва Ольга Іллівна – к. психол.н., доцент кафедри психології Інституту соціальних технологій, м. Київ

     

    2 місце:

    Хлопяк Олена Костянтинівна – старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ

    Яценко Надія Іванівна, старший викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ

     

    Номінація «Кращий викладач – керівник НДРС»:

    1 місце:

    Загурський Олег Миколайович – к.е.н., доцент, проректор з навчально-виховної роботи Білоцерківського інституту економіки та управління

    Калакура Марія Михайлівна – к.т.н., професор, завідувач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ

    Кравченко Олена Вікторівна – к.філол.н., начальник відділу науки, міжнародних зв’язків Кіровоградського інституту розвитку людини

     

    2 місце:

    Козаченко Лілія Анатоліївна – к.е.н., доцент, перший проректор Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

    Романченко Інна Григорівна – к.іст.н., проректор з наукової роботи Білоцерківського інституту економіки та управління

    Красиленко Володимир Григорович – к.т.н., доцент, професор кафедри інформаційних технологій Вінницького соціально-економічного інституту

    Жалко Тетяна Йосипівна – к.філол.н., доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Луцького інституту розвитку людини

     

    3 місце:

    Стожок Людмила Григорівна – к.е.н., доцент кафедри фінансів, заступник директора Інституту економіки та менеджменту, м. Київ

    Домбровська Людмила Вікторівна – к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

    Нестеренко Світлана Сергіївна – к.е.н., заступник директора Інституту економіки та менеджменту, м. Київ

    Матвійчук Вікторія Маноліївна – к.психол.н., доцент кафедри здоров’я Хмельницького інституту соціальних технологій

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    1 місце:

    Лазуренко Сергій Іванович, к.психол.н., доцент, завідувач кафедри реабілітації Інституту соціальних технологій (м. Київ) за монографію «Психофізіологія установок у регуляції моторики людини»

    Белікова Наталія Олександрівна, к.пед.н., доцент, декан факультету соціальних комунікацій і реабілітації Луцького інституту розвитку людини за монографію «Підготовка майбутніх фахівців з фізичної реабілітації до здоров’язбережувальної діяльності: теорія та методика»

     

    2 місце:

    Скірський Іван Васильович, к.ю.н., професор кафедри, Світлак Ірина Іванівна, к.ю.н., доцент, проректор, Сухоребра Тетяна Іванівна, к.ю.н., доцент кафедри Вінницького соціально-економічного інституту за монографію «Адміністративна відповідальність за порушення правил полювання та рибальства»

    Іртищева Інна Олександрівна, д.е.н., професор, Крамаренко Ірина Сергіївна, к.е.н., доцент Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини за монографію «Стратегія розвитку фінансово-кредитного забезпечення агропродовольчої сфери України»

     

    3 місце:

    Чижик Віктор Васильович, к.біол.н., доцент, Романюк Віктор Петрович, к.біол.н., доцент Луцького інституту розвитку людини за монографію «Функціональна та рухова підготовка юного футболіста»

    Андрійцьо Василь Михайлович, к.мистецтвознавства, доцент кафедри іноземних мов та перекладу Карпатського інституту підприємництва за монографію «Руський театр товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921-1929)»

     

    Кращий викладач з фаху:

    Кращий викладач природничих дисциплін:

    Васил’євих Людмила Григорівна – Хмельницький інститут соціальних технологій, доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації

    Левчишина Олена Віталіївна – Вінницький соціально-економічний інститут, старший викладач

    Новосад Наталія Іванівна – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри

     

    Кращий викладач економічних дисциплін:

    Васюк Інна Володимирівна – Дубенська філія, завідувач кафедри обліку і аудиту

    Рослик Євген Олексійович – Дніпропетровська філія, доцент кафедри економіки та підприємства

    Чупайленко Олексій Андрійович – Київ, Інститут економіки та менеджменту, доцент кафедри менеджменту організацій, кандидат технічних наук

    Шлепньов Андрій Миколайович – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри

     

    Кращий викладач соціальних дисциплін:

    Бацман Ольга Сергіївна – Полтавський інститут економіки і права, старший викладач

    Бородинська Інна Іллівна – Рівненський інститут, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доцент

    Волнушкіна Галина Володимирівна – Київ, Інститут соціальних технологій, старший викладач кафедри психології

    Дем’янчук Олександр Никанорович – Луцький інститут розвитку людини, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності

    Плівачук Катерина Володимирівна – Білоцерківський інститут економіки та управління, завідувач кафедри соціальної роботи, доцент, кандидат педагогічних наук

    Мірошкіна Наталія Валеріївна – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри

     

    Кращий викладач гуманітарних дисциплін:

    Глушко Олександр Кіндратович – Київ, Інститут філології та масових комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент

    Бужникова Раїса Іванівна – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри філології та журналістики

    Димитров Михайло Федорович – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент

    Каліберда Юрій Юрійович – Дніпропетровська філія, завідувач кафедри психології та гуманітарних дисциплін

    Рокосовник Наталія Миколаївна – Карпатський інститут підприємництва, старший викладач кафедри іноземних мов та перекладу

    Якимчук Аліна Петрівна – Житомирський економіко-гуманітарний інститут, старший викладач

     

    Кращий викладач інформаційних дисциплін:

    Жигаревич Оксана Костянтинівна – Луцький інститут розвитку людини, старший викладач

    Ільницький Микола Петрович – Вінницький соціально-економічний інститут, доцент

    Петренко Максим Віталійович – Київ, Інститут комп'ютерних технологій, старший викладач кафедри комп’ютерного еколого-економічного моніторингу

     

    Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін:

    Гладка Тетяна Миколаївна – Київ, Інженерно-технологічний інститут, доцент кафедри хімії та новітніх хімічних технологій, кандидат технічних наук

     

    Кращий викладач юридичних дисциплін:

    Сухицька Наталія Валеріївна – Київ, Інститут права та суспільних відносин, доцент кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук

    Сухоребра Тетяна Іванівна – Вінницький соціально-економічний інститут, доцент

    Якименко Андрій Анатолійович – Хмельницький інститут соціальних технологій, викладач кафедри правознавства

     

    Переможці Конкурсу на звання «Лідер року Університету «Україна», присвяченого 13-ій річниці з дня заснування університету

    Номінація «Кращий викладач – наставник СННВП»:

    1 місце:

    Хлопяк Олена Костянтинівна – ст. викладач кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ

    Опанасенко Людмила Анатоліївна – ст. викладач кафедри здоров’я людини Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

    2 місце:

    Никифорук Богдан Васильович – завідувач кафедри видавничої справи та редагування Інституту філології та масових комунікацій, м. Київ

    3 місце:

    Чернявська Тетяна Анатоліївна – доцент кафедри фінансів і кредиту Новокаховського гуманітарного інституту

     

    Номінація «Кращий викладач – керівник НДРС»:

    1 місце:

    Косенко Валентина Миколаївна – доцент кафедри фізичної реабілітації Житомирського економіко-гуманітарного інституту

    2 місце:

    Мілушина Марина Олександрівна – ст. викладач кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій

    Мележик Ольга Вікторівна – доцент кафедри екології Факультету біомедичних технологій, м. Київ

    3 місце:

    Столяренко Олена Вікторівна – заступник завідувача кафедри соціальної роботи Вінницького соціально-економічного інституту

    Сенченко Людмила Василівна – доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Інституту права та суспільних відносин, м. Київ

    4 місце:

    Юліна Антоніна Іллівна – доцент кафедри технології харчування Інженерно-технологічного інституту, м. Київ

    Матвійчук Вікторія Миколаївна – викладач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Хмельницького інституту соціальних технологій

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    1 місце:

    Вільчковський Е.С., Сущенко Л.П., Карпюк Р.П., Пасічник В.Р., Луцький інститут розвитку людини, за монографію «Порівняльний аналіз професійної підготовки фахівців фізичної культури в українських і польських вищих навчальних закладах (історичний аспект)»

    Бурлаков М.В., д.т.н., професор Горлівського регіонального інституту, за монографію «Основы технологии автоматизации управления дискретными технологическими и информационными процессами»

    2 місце:

    Барна Н.В, Уланова С.І., Інститут філології та масових комунікацій (м.Київ), за монографію «Естетика іміджмейкінгу»

    3 місце:

    Ставицький О.О., ректор Рівненського інституту, к.псих.н., професор за монографію «Психологія гандикапізму»

     

    Переможці конкурсу на кращий підручник:

    1 місце:

    Сергієнко Л.П., д.пед.н., професор, Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, «Спортивна метрологія (теорія і практичні аспекти)»

    2 місце:

    Чернілевський Д.В., д.пед.н., професор, Вінницький соціально-економічний інститут, «Педагогіка вищої школи»

    Юхименко П.І., Леоненко П.М., Білоцерківський інститут економіки та управління, «Історія економіки та економічної думки» 

    3 місце:

    Пірен М.І., д.псих.н., професор, Інститут соціальних технологій (м. Київ), «Етнопсихологія»

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    1 місце:

    Антипчук А.Ф., Піляшенко-Новохатній А.І., Бабенюк Ю.Д., Євдокіменко Т.М., Факультет біомедичних технологій (м. Київ), за серію посібників з мікробіології

    2 місце:

    Сташук В.Д., к.т.н., доцент, Інженерно-технологічний інститут (м. Київ), «Комп’ютерне моделювання радіоелектронних кіл»

    3 місце:

    Іванова І.Б., к.пед.н., доцент, Інститут соціальних технологій (м. Київ), «Соціальна робота з людьми з особливими потребами»

    4 місце:

    Іванова Л.І., Путров С.Ю., Карпюк Р.П., Луцький інститут розвитку людини, «Теорія і методика оздоровчої фізичної культури»

    5 місце:

    Черненко О.В., ст.викладач, Кіровоградський інститут розвитку люлини, «Менеджмент якості: основи управління якістю»

     

    Переможці конкурсу на кращий конспект лекцій:

    1 місце:

    Мраморнов Б.С., Малишев В.В., Інженерно-технологічний інститут (м. Київ), «Фізична хімія»

    2 місце:

    Тимофієв В.Г., к.н.держ.управління, доцент Кіровоградський інститут розвитку людини, «Основи управління та менеджменту в фізичному вихованні»

    3 місце:

    Гладка Т.М., Брускова Д.-М.Я., Малишев В.В., Інженерно-технологічний інститут (м. Київ), «Основи матеріалознавства тугоплавких і силікатних матеріалів»

    4 місце:

    Яценко Н.І., доцент, Інженерно-технологічний інститут (м. Київ), «Кулінарознавство»

     

    Кращий викладач з фаху:

    Кращий викладач природничих дисциплін:

    Піляшенко-Новохатній Андрій Ігорович – Київ, Факультет біомедичних технологій, д.б.н., доцент кафедри мікробіології та сучасних біотехнологій

    Лисенко Валерій Іванович – Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, проректор з навчально-наукової роботи, д.б.н., професор, завідувач кафедри екології

    Кравчук Людмила Степанівна – Хмельницький інститут соціальних технологій, заступник завідувача кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації

    Зенцев Всеволод Григорович – Київ, Інститут комп’ютерних технологій, к.т.н., завідувач кафедри природничих наук та інформатики

     

    Кращий викладач економічних дисциплін:

    Юхименко Петро Іванович – Білоцерківський інститут економіки та управління, ректор, д.е.н., професор кафедри фінансів

    Домбровська Людмила Вікторівна – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н.

    Стожок Людмила Григорівна – Київ, Інститут економіки та менеджменту, доцент кафедри фінансів, к.е.н.

    Шафранова Катерина Володимирівна – Житомирський економіко-гуманітарний інститут, ст. викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

    Мальчик Мар’яна Василівна – Дубенська філія, завідувач кафедри фінансів і кредиту

     

    Кращий викладач соціальних дисциплін:

    Приснякова Людмила Макарівна – Дніпропетровська філія, завідувач кафедри психології та гуманітарних дисциплін

    Сметанський Микола Іванович – Хмельницький інститут соціальних технологій, професор кафедри соціальної роботи

    Авраменко Анатолій Олександрович – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, професор кафедри фізичної реабілітації та соціальних технологій, д.м.н.

    Стрельник Олена Олександрівна – Полтавський інститут економіки і права, доцент кафедри соціальної роботи

    Волинець Наталія Валентинівна – Хмельницький інститут соціальних технологій, доцент кафедри педагогіки, психології та загальноосвітніх дисциплін

    Іванникова Анна Василівна – Київ, Інститут соціальних технологій, ст. викладач кафедри психології

    Сітовський Андрій Миколайович – Луцький інститут розвитку людини, канд. наук з фіз. виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри здоров’я і фізичної культури, доцент кафедри фізичної реабілітації

     

    Кращий викладач гуманітарних дисциплін:

    Сирота Юлія Олександрівна – Полтавський інститут економіки і права, доцент кафедри перекладу та іноземних мов

    Козак Надія Ігорівна – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, проректор з наукової та міжнародної роботи

    Гордієнко Галина Василівна – Київ, Інститут філології та масових комунікацій, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності

    Зозуля Наталія Юріївна – Луцький інститут розвитку людини, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності, к.філол.н.

    Андрієнко Наталія Миколаївна – Рівненський інститут, ст. викладач кафедри гуманітарно-соціальних дисциплін

     

    Кращий викладач інформаційних дисциплін:

    Ганганов Володимир Миколайович – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, завідувач кафедри економічної кібернетики і комп’ютерної інженерії, д.е.н.

    Ільницький Микола Петрович – Вінницький соціально-економічний інститут, доцент, застуаник завідувача кафедри інформаційних технологій

    Охріменко Ольга Всеволодівна – Київ, Інститут комп’ютерних технологій, ст. викладач кафедри природничих наук та інформатики

     

    Кращий викладач інженерно-технічних дисциплін:

    Калакура Марія Михайлівна – Київ, Інженерно-технологічний інститут, к.т.н., професор, завідувач кафедри технології харчування

    Гуріна Олена Валентинівна – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, доцент кафедри економічної кібернетики, начальник навчального відділу, к.е.н.

     

    Кращий викладач юридичних дисциплін:

    Фрицький Юрій Олегович – Київ, Інститут права та суспільних відносин, д.ю.н., професор, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права

    Севрюков Денис Георгійович – Новокаховський гуманітарний інститут, к.ю.н., доцент кафедри правознавства

    Пленюк Мар’яна Дмитрівна – Івано-Франківська філія, викладач циклової комісії правознавства

     

    Конкурси серед студентів

     

    Кращий науковець:

    Басс Людмила Юріївна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Психологія» Хмельницького інституту соціальних технологій

    Залуцький Анатолій Леонідович, студент VІ курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Вінницького соціально-економічного інституту

    Кархут Олена Ігорівна, студентка ІV курсу спеціальності «Психологія» Інституту соціальних технологій, м. Київ

    Осніцька Віра Володимирівна, студентка ІV курсу спеціальності «Соціальна робота» Рівненського інституту

    Васильченко Дмитро Сергійович, студент VІ курсу спеціальності «Технологія харчування» Інженерно-технологічного інституту, м. Київ

     

    Кращий волонтер:

    1 місце:

    Альміз Ірина, Хмельницький інститут соціальних технологій

    2 місце:

    Ляшенко Олександр, м. Київ

    3 місце:

    Осніцька Віра, Рівненський інститут

    4 місце:

    Олефір Тетяна, Полтавський інститут економіки і права

    5 місце:

    Дахновська Олена, Вінницький соціально-економічний інститут

     

    Кращий спортсмен:

    Солодуха Ольга – заслужений майстер спорту України, Інститут права та суспільних відносин, м. Київ, – І місце у Чемпіонаті світу 2011 року з легкої атлетики (м. Тегу, Південна Корея), потрійний стрибок.

    Колодій Олександр – заслужений майстер спорту України, Луцький інститут розвитку людини, – на Чемпіонаті Європи серед спортсменів із вадами слуху 2011 року (м. Мюнхен, Німеччина) здобув в особистому заліку 4 золотих та одну срібну медалі, а в командному заліку – дві золоті і дві срібні медалі у кульовій стрільбі.

    Хордичук Микола – майстер спорту міжнародного класу, Луцький інститут розвитку людини, – на Всесвітній Універсіаді з важкої атлетики 2011 року в Шеньджені (Китай) виборов 2 срібних медалі (вага 105 кг., сума 382 кг.) товчок та в сумі.

    Бутенко Віталій – майстер спорту міжнародного класу, Інститут соціальних технологій, м. Київ, – чемпіон України 2011 року, бронзовий призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед глухих спортсменів 2011 року.

     

    Переможці Всеукраїнського стиудентського фестивалю «Сяйво надій» по номінаціях:

    Пісенний вернісаж – Гордійчук Констянтин (Київ)

    Танцювальні ритми – Чайковська Олеся (Хмельницький)

    Авторська пісня – Патра Світлана (Київ)

    Музична – Губенко Олександра (Київ)

    Науковець року – Васюк Іван (Київ)

    Виконавче мистецтво – Творчий колектив Горлівського вищого училища (Горлівка)

    Декоративно-прикладна – Гурин Мар’яна (Вінниця)

    Фотографічна – Чорний Олександр (Біла Церква)

    Спортсмен року – Колодій Олександр (Луцьк)

    Художня – Панчук Олег (Київ)

    Країна фантазій – Ящик Іван (Нова Каховка)

    Жестова пісня – Дует (Горлівка)

    Спеціальний приз від Олени Акопян – Клімов Олександр (Горлівка)

    Спеціальний приз від Олени Акопян – Гончарук Тетяна (Київ)

    "Супер-старт" – Ляшков Олександр (Вінниця)

    Приз глядацьких симпатій – Петров Олександр (Горлівка)

    Спец-приз журі – Гебеш Еліна (Горлівка)

     

    Переможці Конкурсу на звання «Кращий викладач-науковець Університету «Україна», присвяченого 12-ій річниці з дня заснування університету

    Номінація «Кращий викладач-новатор»:

    1 місце:

    Малишев Віктор Володимирович, д.т.н., професор, директор Інженерно-технологічного інституту.

    2 місце:

    Забара Станіслав Сергійович, д.т.н., професор, завідувач кафедри інформаційних технологій та програмування;

    Стожок Людмила Григорівна, к.е.н., доцент кафедри фінансів.

    3 місце:

    Кириленко Валентина Граціянівна, к.психол.н., доцент кафедри соціальної роботи;

    Машовець Микола Павлович, к.філос.н., професор кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій;

    Тугай Тетяна Іванівна, к.б.н., доцент кафедри мікробіології та сучасних біотехнологій.

     

    Номінація «Кращий викладач – наставник СННВП»:

    1 місце:

    Горбик Олександр Романович, к. архітек., професор кафедри дизайну;

    Хлопяк Олена Костянтинівна, старший викладач кафедри технології харчування.

    2 місце:

    Долгий Станіслав Аркадійович, асистент кафедри цивільного та господарського права.

    3 місце:

    Купрєєва Ольга Іллівна, к. психол.н., доцент кафедри психології.

     

    Номінація «Кращий викладач – керівник НДРС»:

    1 місце:

    Ромоданова Валентина Олександрівна, к.т.н., професор кафедри технології харчування.

    2 місце:

    Ковтонюк Марина Вікторівна, к.мед.н., доцент кафедри реабілітації;

    Лебеденко Вадим Іванович, к.ю.н., професор кафедри цивільного та господарського права;

    Циба Віталій Трохимович, д.філос.н., завідувач кафедри соціальної роботи.

    3 місце:

    Пономаренко Ігор Віталійович, к.е.н., доцент кафедри загальноекономічних дисциплін;

    Гордієнко Галина Василівна, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності;

    Приліпко Ірина Леонідівна, к.філол.н., доцент кафедри української мови та літератури.

     

    Переможці конкурсу на кращу монографію:

    1 місце:

    Малишев Віктор Володимирович, д.т.н., професор, директор Інженерно-технологічного інституту за монографію «Відкриття металевих хімічних елементів: легенди, міфи та реалії».

    2 місце:

    Антипчук Адель Федорівна, д.б.н., професор, завідувач кафедри мікробіології та сучасних біотехнологій за монографію «Биорегуляция микробно-растительных систем».

    3 місце:

    Мних Микола Володимирович, д.е.н., професор, директор Інституту економіки і менеджменту за монографію «Пріоритети та завдання розвитку економіки Крима».

     

    Переможці інших конкурсів, присвячених 12-ій річниці з дня заснування університету

     

    Переможці конкурсу на кращий підручник:

    1 місце:

    Романенко Лариса Федорівна, Калакура Марія Михайлівна «Загальні технології харчових виробництв»

     

    Переможці конкурсу на кращий навчальний посібник:

    1 місце:

    Барна Наталя Віталіївна, Лугуценко Тетяна Валентинівна «Промислово-прикладна естетика»

     

    Кращий дипломний проект:

    1 місце:

    Проект спеціалізованого ресторану «Домашнє свято» в м. Бориспіль Київської області

    Будьонна Тетяна Олегівна

     

    Кращий викладач з фаху:

    кращий викладач соціальних дисциплін - Питлюк-Смеречинська Олександра Дмитрівна, кандидат психологічних наук, доцент

    кращий викладач юридичних дисциплін - Рощин Олександр Ілліч, кандидат юридичних наук, доцент

    кращий викладач економічних дисциплін - Григорчук Тарас Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент

    кращий викладач інженерно-технічних дисциплін - Бублик Галина Аврамівна, кандидат технічних наук, доцент

    кращий викладач інженерно-комп’ютерних дисциплін - Бовсуновська Катерина Сергіївна, старший викладач

    кращий викладач природничих дисциплін - Мовчан Валентина Валентинівна, кандидат біологічних наук

    кращий викладач гуманітарних дисциплін - Головченко Ніна Іванівна кандидат педагогічних наук, доцент

     

    Кращий ТВСП:

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

     

    Краща кафедра:

    Інститут комп’ютерних технологій: Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем

    Інститут права та суспільних відносин: Кафедра кримінального права та процесу

    Інститут соціальних технологій: Кафедра психології

    Інститут філології та масових комунікацій: Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    Інститут економіки та менеджменту: Кафедра фінансів

    Інженерно-технологічний інститут: Кафедра технології харчування

    Факультет біомедичних технологій: Кафедра мікробіології та сучасних біотехнологій

     

    Краща академічна група:

    КС-42 (Інститут комп’ютерних технологій)