Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Корнійко Олександр Юрійович

Корнійко Олександр Юрійович

Не помилитися! 

 

Ліля Світлична 

2 серпня 2012 року 

 

Ми звикли все сприймати як належне. Є руки-ноги – на наш погляд, інакше й бути не могло. Та для декого все склалося не так… 

Йому казали, що він не зможе ходити, хотіли ампутувати ноги. Лікарі поставили хрест не лише на кар’єрі боксера, а й на майбутньому хлопця. А він показав, на що здатен! Незважаючи на всі заборони та перестороги, почав займатися спортом. 

"Олександр Корнійко – завзятий спортсмен, який має всі шанси потрапити до збірної України" (тренер Сергій Корнійко). 

Було важко, але, як він сам стверджує: «Воно того варте!» 

Плавання, пауерліфтинг, армрестлінг, бокс, кікбоксинг, лижні гонки, біатлон, боротьба, теніс, кульова стрільба, шахи, стріт воркаут – і це ще не весь список того, чим займається наш герой. Крім того, встигає навчатися і працювати. 

Ось так треба вірити в себе! Ніколи не падати духом! Бо все може змінити сила волі й бажання не стояти на місці. 

Він – це Олександр Корнійко – хлопчина з Требухова, який переборов власну слабкість, продемонструвавши, чого можна досягти, якщо не лежати на дивані, а ПРАЦЮВАТИ.

- З чого все починалося? 

- Я почав тренуватися, вступив у Броварське вище училище фізичної культури. Мав непогані результати. З того часу став боксером. Потім була важка атлетика. Захотілося спробувати щастя на міжнародній арені. Мій тренер Юрій Нужненко сказав: «Сашо, навіщо тобі в 30 років туман у голові? Ти вже досягнув, чого хотів.» І я вирішив: досить! Та все ж не сидиться мені на місці – спробував інші види спорту – і не зміг зупинитись! 

- Тобто не було багатого дяді, який відрахував грошенят – і от ти вже майстер спорту? 

- Аж ніяк. Я захотів займатися боксом, пішов до Сергія Корнійка, який став моїм першим тренером. Спочатку він не хотів мене брати, адже це дуже велика відповідальність (у мене інвалідність другої групи). 

- Скільки років тренуєшся? 

- У боксі вже 3 роки, важкою атлетикою займаюся лише півроку, плаванням та біатлоном – рік. 

- Чому такі різні види спорту? 

- В житті треба спробувати все! 

- А як ти обрав саме ці дисципліни? 

- Коли боксом займався, це було актуально: поставити себе на ноги й виховати характер. Плавав спочатку теж тільки для себе, але побачив, що добре виходить, і мене запросили виступити на змаганнях. До біатлону я довго йшов, а зараз кандидат до збірної України. 

- Якими здобутками вже можеш похвалитися?

 - Серед юніорів посідав перші місця на броварських змаганнях з боксу, з плавання – призер чемпіонату України, виступав на чемпіонатах України з пауерліфтингу в Миколаєві та Євпаторії, КМС з важкої атлетики та з армрестлінгу. А нещодавно повернувся з тренувального збору – готувався до етапів Кубка світу з лижних гонок та біатлону в Болгарії. 

- Кому завдячуєш за те, чого досягнув? 

- Звичайно ж, батькам. Вони не лише не зупиняли мене, а навпаки, давали можливість розвиватись. Не говорили, як це буває: «Куди тобі!? В тебе не вийде!» А завжди вірили в мій успіх. 

- Хто допоміг у фінансуванні поїздки? 

- Голова Броварської районної ради Петро Іваненко, Федерація боксу Броварського району (Роман Шибіко та Сергій Оксюта), сільський голова Володимир Васильєв, депутати районної ради Олексій Горюнов, Петро Бабич, депутат сільської ради Сергій Корнійко, підприємці Тамара Гаценко, Євген Грабовський, Анатолій Потапенко, Ніна Лук’яненко, Ростислав Ковбаса. Також велике спасибі моєму особистому тренеру Ігореві Співаку. 

- Чи можеш ці тренування назвати успішними? 

- Так, навіть дуже. Участь брали команди з п’яти країн світу. Все відбувалося в горах на висоті 2700 м над рівнем моря. Безліч нових відчуттів. І… я фінішував другим! 

- Цікаво, як спортсмени досягають таких висот? Може, є якийсь секрет? Спецдієта? 

- Нічого надзвичайного немає. Потрібно лише мати мету і йти до неї. 

- Поділися своїм режимом дня. Мабуть, нескінченні тренування? 

- Не так щоб нескінченні… Але варто дотримуватися здорового способу життя. Ніщо так не шкодить, як згубні звички. А тренування для кожного виду індивідуальні. Раджу хоча б раз на день підтягуватися на перекладині.

 - Як вдається поєднувати навчання й роботу з такою кількістю захоплень? 

- Я над цим не міркував, мене все влаштовує. Все залежить від оточення та розуміння людей, які навколо тебе. Дивлячись уперед, ідеш до мети, озираючись – стоїш на місці.

Життєве кредо Олександра, яке навіть у найтяжчі хвилини додавало йому сил для перемоги: «Ти не можеш повернутися назад, щоб змінити свій старт, але можеш стартонути в цю ж мить, щоб змінити свій фініш. Отже, радійте життю, займайтеся спортом!» 

Олександр не зупиняється на досягнутому. Зараз активно готується до паралімпіади з біатлону, яка проходитиме в Сочі в 2014 році. 

ВСЕ так і залишається В НАШИХ РУКАХ! Чи отримаєш ти золото на олімпіаді, чи ковтатимеш пиво біля телевізора – обирати лише тобі! Тож, не помилися! 

 

Прес-реліз Київського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

 

КОРНІЙКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ

Є МАЙСТРОМ СПОРТУ УКРАЇНИ

з ураженням опорно-рухового апарату.

АРМСПОРТ, ЛИЖНІ ГОНКИ, БІАТЛОН.

Народився 7 серпня 1988 року в м. Бровари Київської області. Проживає в с. Требухів Броварського району Київської області.

Інвалід ІІ групи (укорочення нижньої кінцівки).

Представляє систему «Інваспорт».

Має вищу освіту, магістр з електронної апаратури.

Тренується під керівництвом Співака Ігоря Івановича.

Є майстром спорту з біатлону. Член штатної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату.

 

Спортивні результати:

Спортом почав займатися з 2000 року (важка атлетика).

Призер чемпіонату України з плавання 2009-2012 років.

У 2009 році почав займатись армспортом і вже в 2010 році на чемпіонаті України виборює срібну нагороду і входить до складу збірної команди України з армспорту серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату.

У 2011 році розпочав тренування з лижних гонок та біатлону і відразу став кандидатом у збірну України з лижних гонок та біатлону.

У 2012 році на Чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону виборов I та III місця. Завдяки наполегливим тренуванням увійшов до складу збірної команди України з зимових видів спорту та зараз у її складі готується до участі у Паралімпійських іграх із зимових видів спорту. 

Начальник

Київського обласного

центру інвалідів «Інваспорт» М.В. Віниченко

 

Статті

Спортивний візит у рамках проекту “Healthy schools(30 листопада 2018 року)