Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Лопушанська Ольга Володимирівна

Лопушанська Ольга Володимирівна

 

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету

У 2011 році закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» і отримала вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. У цьому ж навчальному закладі була прикріплена здобувачем до кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права.

У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему «Адміністративно-правове регулювання мовної політики в Україні».

Лопушанська О.В. постійно удосконалює набуті знання та навички у рамках підвищення кваліфікації та додаткового навчання, зокрема, в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України; на курсах лекцій «Основи аналізу державної політики» та програмі парламентського стажування «Помічник Голови комітету Верховної Ради України» (м. Київ) і стажуючись як регіональний кореспондент Інтернет-видання «Українська освіта» (м. Мюнхен, Німеччина).

Трудовий шлях розпочала у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», пройшовши його від посади фахівця кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права до начальника відділу підвищення науково-педагогічної кваліфікації (аспірантури).

З 1 вересня 2014 року працює на посаді старшого викладача кафедри цивільного права і процесу.

Членство у професійних організаціях: секретар Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Київській області, член Союзу юристів України.

За плідну науково-дослідну роботу була нагороджена Грамотою Президії Національної академії наук України за серію наукових робіт «Мовна політика в Україні: теоретико-правові основи».

Автор майже 50 наукових публікацій (Україна, Словаччина, Грузія, Молдавська Республіка, Російська Федерація).