Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Мисюра Анастасія

Мисюра Анастасія - екс-президент студентського самоврядування, випускниця 2014 року Дубенської філії Університету "Україна"

Двічі українка!

 

1 серпня 2014 року

 

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, незважаючи на перешкоди.

Після закінчення школи у мене почалося самостійне життя. Я постала перед питанням вибору майбутньої професії, а потім уже й обрання університету. Усі пам’ятають, як важливо визначитися із майбутнім фахом, адже рано чи пізно це стосується кожного. Хтось при виборі професії приділяє увагу заробітку, хтось − попиту. Але рідше всього, особливо нині, вибирають фах для душі. Щодо мене, то ким стати, я визначилася ще в сьомому класі. Це всім відомий «бухгалтер». Знайомі та старші друзі, вже на той час студенти, порекомендували мені спеціальність «Облік і аудит». Наступний крок – це вибір вузу. Документи на вступ подавала у декілька навчальних закладів. Проте перевагу віддала на користь маленького мальовничого Дубна. Так як я з села, що на Кореччині, чомусь саме це містечко нагадало мені про рідні краєвиди, тиху річку, саме тут я зустріла чудових та доброзичних людей, які провели і показали мій майбутній вуз.

Вагомим впливом на моє рішення стала також вартість навчання. У порівнянні з іншими вищими навчальними закладами Рівненщини ця плата є меншою приблизно в 2-3 рази.

Університет «Україна» став для мене стартом, він дав усі можливості для саморозвитку мого особистісного потенціалу. Саме в його стінах я реалізовувала себе в ролі керівника, набула лідерських якостей. Уже з перших днів навчання відчула відповідальність, адже мене призначили старостою групи, через рік обрали до студентського самоврядного органу. Згодом я стала головою Студентського самоврядування Університету «Україна».

Для особистої самореалізації багато не потрібно – тільки бажання. Мене воно переповнювало. За роки навчання я неодноразово брала участь в засіданнях круглих столів, роботі різних науково-практичних конференцій, активно долучалась до проведення численних культурно-масових заходів. Дійсно, у рідному вузі дбали не лише про повноцінне навчання студентів, а й велику увагу зосереджували на їхньому дозвіллі, постійно організовуючи різноманітні спортивні змагання, виставки, конкурси, брейн-ринги, розважальні ігри, інтелект-шоу тощо.

Протягом чотирьох років навчання, проживаючи в комфортабельному гуртожитку, я все-таки по-справжньому відчула студентську «самостійність»: відсутність мами, загальну кухню, дух завжди напівпорожніх холодильників у кімнатах хлопців, обурених вахтерів, безсонні ночі у період сесій. Але як же можна уявити студентське життя без цього?

Я задоволена своїм вибором, адже у стінах цього навчального закладу мені відкрилося безліч можливостей. Перший професійний досвід отримала саме в Університеті «Україна», перші друковані матеріали в газетах, роботи в електронних засобах масової інформації. Усього цього я змогла досягти завдяки рідному ВНЗ. Велика роль належить викладачам, які роблять все для того, щоб ми змогли реалізувати себе сповна у подарованому нам Богом єдиному житті.

Навчання в університеті відкрило широкі перспективи для подальшої професійної реалізації. Вже після четвертого курсу мені запропонували роботу. Зараз працюю у відділенні банку, поряд із моїми старшими колегами-наставниками, котрі, до речі, теж, майже всі, є випускниками нашої «України».

Я хочу щиро подякувати цьому навчальному закладу за те, що він подарував мені віру в себе, віру в життя, і побажати йому подальшого розвитку та процвітання. Пропоную і Вам мій рідний Університет «Україна». Може, в недалекому майбутньому він стане Вашим?

 

Мисюра Анастасія,

випускниця Університету «Україна» 2014 року