Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Горєла Дар’я

 Горєла Дар’я Юріївна - 

випускниця кафедри комп’ютерних систем та мереж Горлівського регіонального інституту Університету «Україна» 2010р., освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», заочної форми навчання

 

Горєла Д.Ю. вступила до ГРІ Університету «Україна» у 2005 р. завдяки активній підтримці матері. Дар’я виявляла великий інтерес до дисциплін, що вивчалися, ретельно досліджувала поставлені задачі та акуратно виконувала завдання. За роки навчання зарекомендувала себе як дисциплінована студентка, яка вчиться на «відмінно» та «добре», користувалася авторитетом в одногрупників та викладачів. Інвалід І групи з дитинства (діагнози ДЦП та косоокість), Даша активно займалася декоративно-прикладною творчістю і створювала дивовижні картини, посуд та предмети декору з соломки, а також займалася в’язанням гачком. Це хоббі дозволяло їй розкрити свій внутрішній світ, ставало засобом спілкування з людьми. І в подальшому навіть послужило основою визнання її творчості на всеукраїнському рівні. Завжди поряд була її мати, яка супроводжувала її та, водночас, уміла не заважати дочці гіперопікою.

Не дивлячись на тяжкі випробування долі, Дар’я активно займалася творчістю та брала участь у багатьох видах громадської діяльності. Як обдарована та майстерна людина, вона багато років поспіль отримувала високу оцінку своєї творчості на різних виставках, конкурсах і фестивалях, таких як диплом лауреата обласного туру ІІ Всеукраїнської виставки народної творчості, присвяченої 10-й річниці незалежності України, призові місця на Донецькій обласній виставці дітей-інвалідів «Ми все зможемо», фестивалях творчості «Молоді і рівні», дитячо-юнацької творчості.

У грудні 2007р. роботи Даші – картини та декоративні вироби з соломки та в’язані гачком предмети одягу і декору – принесли їй перемогу у першому турі Фестивалю творчості молоді з обмеженими можливостями «Сяйво надій» у місті Горлівка, організованому Всеукраїнською громадською організацією студентів-інвалідів «Гаудеамус». Це дало їй можливість узяти участь у V Всеукраїнському студентському фестивалі творчості «Сяйво надій» у місті Києві, який об’єднав студентів-інвалідів із усіх регіонів України, надаючи їм можливість повірити в себе, розкрити свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.

Даша підкорила усіх присутніх красою та складністю своїх робіт, принесла перемогу своєму навчальному закладу в номінації «Декоративно-прикладна», отримала призи та диплом і кубок переможця. Підчас фестивалю у виставочному залі від спеціаліста головного департаменту у справах інвалідів при Міністерстві праці та соціальної політики України Корнієнко С.К. Даша отримала запрошення на участь у Президентський виставці творчості молоді з обмеженими можливостями.

У наступному році на VІ Всеукраїнському студентському фестивалі творчості «Сяйво надій» у місті Києві отримала найвищу нагороду – гран-при, путівку до Євпаторії. Після отримання диплому спеціаліста Даша надавала послуги за фахом удома, працювала в Інтернет-магазині консультантом із продажу та доставки протезів та спецобладнання для інвалідів, переводила в електронний формат документацію спец та медзакладів для інвалідів. Завжди бере участь у заходах інституту в якості почесного гостя. Є активним членом Асоціації випускників ГРІ. Зараз Даша працює волонтером у школі т’юторів ГРІ, консультує й навчає волонтерів та студентів-інвалідів роботі з орг- та комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням. Продовжує вдосконалювати свою майстерність, створюючи нові прекрасні роботи, наповнюючи життя сенсом і красою. У 2011 році взяла участь та стала дипломантом Міжнародного конкурсу краси серед дівчат на візках «Краса без обмежень». Для багатьох людей, які знайомі з Дашею та її сім’єю, ці люди є уособленням сильного духу, цілеспрямованості, віри у власні сили та любові до життя.