Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Казік Олександр

Олександр Казік –

чемпіон і гордість Вінницького інституту Університету «Україна»

 

20 березня 2018 року в аеропорту «Бориспіль» студентське самоврядування Університету «Україна» зустрічало Національну паралімпійську збірну України! Паралімпійських чемпіонів зустрічали в терміналі аеропорту під гучні оплески та сльози радості на очах рідних і тих, хто щиро вболівав за наших переможців. Серед учасників збірної команди – Олександр Казік, студент-магістрант Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна»! Олександр – дворазовий призер Паралімпійських ігор 2018. Він двічі виграв «срібло» у командній та в індивідуальній гонках у біатлоні.

Серед студентів Університету «Україна» упродовж усієї історії його існування неодноразово навчалися призери дефлімпійських та паралімпійських ігор. Зокрема магістри-випускники спеціальності «Фізична терапія та ерготерапія» Антон Слушний, Алім Брижак, Ростислав Якубовський, неодноразові призери ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року, відзначені державними нагородами.

Олександр Казік навчається в магістратурі за спеціальністю «Фізична терапія та ерготерапія» на заочній формі навчання. З першого дня навчання в інституті він займався спортом і невпинно рухався до своєї мети – стати паралімпійським чемпіоном України. Олександр дуже зрадів, коли під час вітання до нього підбігли дівчата зі словами : «Саша, це твій Вінницький інститут! Ми з тобою і ми тебе вітаємо! Ти наша гордість!» Олександра Казіка щиро привітали з перемогою, вручили солодкі подарунки і міцно потиснули руку за силу, мужність, волю і здійснені прагнення.

Ганна Давиденко, проректор Вінницького інституту Університету «України» ділиться враженнями про перемогу Вінничанина: «Я щиро вітаю нашого чемпіона з перемогою! І дуже шкодую, що не могла особисто бути присутньою на урочистій зустрічі Національної паралімпійської збірної України. Саша – наш студент і він просто молодчина! Такі перемоги надихають не тільки спортсменів, а й простих людей. Мене в тому числі. Адже це приклад, як потрібно боротися за мрію, і показ того, що цього реально досягти, здавалось би, не маючи при цьому певних фізіологічних можливостей. Олександр – гордість нашого інституту, він гордість усієї країни. Ми ним усі пишаємося. Весь колектив нашого закладу зі студентами вітає свого чемпіона з перемогою і бажає подальших звершень у паралімпійській спортивній діяльності!»

 

Статті

Чудова новина! (Вінницький соціально-економічний інститут,  19 грудня 2018 року)

Наймолодший призер паралімпіади з «України» (Вінницький соціально-економічний інститут, 1 квітня 2018 року)

Воля, мужність і український гімн (20 березня 2018 року)

«Ну й погодка в Пхьончхані!": Олександр Казік про враження від Олімпіади

Наші паралімпійці повернулися! (20 березня 2018 року)

“Ніколи б не подумав, що здобуду ці медалі”: Олександр Казік з Вінниці – головна сенсація української збірної на Паралімпіаді (17 березня 2018 року)

Олександр Казік з Бару став срібним призером Паралімпіади! (16 березня 2018 року)

Олександр Казік із Вінниччини здобув ще одне "срібло" для паралімпійської збірної України (16 березня 2018 року)

Паралімпієць із Вінниччини Олександр Казік здобув свою другу срібну медаль (16 березня 2018 року)

Олександр Казік із Вінниччини взяв друге «срібло» у Пхьончхані (16 березня 2018 року)

Ура!!! (14 березня 2018 року)

Вінничанин Олександр Казік здобув «срібло» у чоловічому біатлоні на Паралімпіаді у Пхьончхані (13 березня 2018 року)

Ціна паралімпійського срібла Олександра Казіка (13 березня 2018 року)

Українські паралімпійці стали першими на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону (22 березня 2017 року)