Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Набокова Анна Сергіївна

Набокова Анна Сергіївна -

випускниця  Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій, Голова Правління областного благодійного фонду «Розвиток майбутнього»: про професійне становлення

 

Професійне становлення наших випускників

 

Набокова Анна Сергіївна у 2005 році вступила до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» на спеціальність – соціальна робота. З першого курсу навчання почала відвідувати школу-волонтерів на базі Мелітопольського ЦССДМу і працювала з такими категоріями клієнтів, як засуджені, багатодітні, школярі, інваліди і т.д.

У 2008 році влаштувалась соціальним працівником до благодійного фонду «Квітка життя», діяльність якого була спрямована на покращення життя ВІЛ-інфікованих людей. Перший досвід роботи Анни був орієнтований на соціальну і психоемоційну допомогу людям, які знаходились на останній стадії хвороби – СНІД. Упродовж діяльності у Фонді вона працювала в різноманітних напрямах соціальної роботи: консультування, профілактика, проведення інформаційних занять, соціальний супровід та багато іншого.

З 2010 року почала працювати у громадській організації «Сяйво надії», специфікою якої було сприяння в лікуванні тяжкохворих дітей та надання гуманітарної допомоги дітям-сиротам.

А вже в 2012 році, разом із командою однодумців, Анна стала засновником власного Запорізького областного благодійного фонду «Розвиток майбутнього», в якому займає посаду Голови Правління. Діяльність фонду охоплює практично всі сфери соціальної роботи, а завдяки багаторічному досвіду співробітників надає кваліфіковані послуги і реалізує важливі соціальні проекти.

Теперішнім і майбутнім студентам Анна бажає: «Я – представник нового покоління благодійників і самостійно досягла того, що зараз маю. Як відповідальна людина я повністю віддана роботі і вважаю, що зробила вірний вибір у професії. Але найголовніше у моєму житті це – родина, і тому кожну вільну хвилину я присвячую саме їй! Отже, якщо у вас є мета, ви обов’язково її досягнете, головне: не сидіти, склавши руки».