Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Белімова Тетяна Валеріївна

Белімова Тетяна Валеріївна

Плей-лист відеоканалу Університету "Україна" на YouTube ГОРДІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ Тетяна БЕЛІМОВА

 

Белімова Тетяна Валеріївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та східної філології Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна»

 

Белімова Тетяна Валеріївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та східних мов Університету «Україна»

"Коронація слова" – це унікальний шанс для людини, яка пише, перетворитися на письменника!

Університет "Україна" пишається коронованими талантами

Усе, що трапляється з нами в житті, маємо приймати гідно

"Вільний світ" у часи війни й окупації. Презентація книги Тетяни Белімової у Києві

Презентація книги Тетяни Белімової на Книжковому форумі у Львові

"Всі історії збірки пережиті реальними людьми" – Тетяна Белімова презентувала книгу "Трояндовий Джем" (3 квітня 2015 року)

Програма "Добридень" про серію книжок "Теплі історії", зокрема і про книжку Тетяни БЕЛІМОВОЇ "Трояндовий джем". У програмі брали участь редактор "Теплої серії" Юлія Шутенко та Тетяна Белімова. Ведуча – Аліна Акуленко (програма пролунала на першому каналі українського радіо 6 квітня 2015 року 11:10:00 – 11:51:20).

Що буває, коли двоє дівчат збираються на кухні? Вони починають або говорити про життя за філіжанкою кави, або готують щось смачненьке. Але найчастіше вони поєднують перше з другим. Що буває, коли двоє дуже творчих дівчат зустрічаються на кухні? Вони варять "Трояндовий джем"! "Трояндовий джем" – так називається книжка української письменниці Тетяни Белімової. Вона побачила світ у серії "Теплі історії до кави", яку придумала Юлія Шутенко. Де, як і коли зустрілися Тетяна і Юля, чи пили вони разом каву і чи варили джем, а також про "історії, які не дають зачерствіти нашим душам і живлять наші серця" – Тетяна Белімова та Юлія Шутенко: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=814138