Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Дячинська Мирослава Владиславівна

Дячинська Мирослава Владиславівна

Найліпший викладач інтегрованої студентської групи

(творчий портрет)

 

Після вступу до ВНЗ для мене відкрився інший світ. Усі викладачі в університеті дуже привітні й усміхнені, коли їх бачиш – піднімається настрій. Вони завжди тебе вислухають і допоможуть у будь-якій ситуації.

Кожен викладач являє собою унікальну і неповторну особистість, і з якої варто брати приклад.

Визначитися щодо особи улюбленого викладача мені досить важко, адже весь педагогічний колектив складається з фахівців, які віддані своїй справі. Це люди, яких ти поважаєш, а іноді їх боїшся, коли щось не вивчив, бо ти розумієш, що вони викладаються на всі 100 відсотків, відповідно, не хочеться їх підвести. І все таки відчуваєш вдячність до них за їхню наполегливість у донесенні знань кожному студентові.

Улюбленим викладачем для мене є Дячинська Мирослава Владиславівна. Ця людина для мене є прикладом наслідування. Насамперед вона цікава як особистість. Саме такою, як вона, хочу стати я, якщо буду в майбутньому викладачем.

Мирослава Владиславівна викладала нам на другому курсі давню українську літературу. Наші лекції завжди насичені цікавою інформацією, вона завжди вміла зацікавити студентів. Знаходила цікаві факти і розповідала нам. На її лекціях я дізналася багато нового для себе. Кожен студент має змогу не тільки записати поданий матеріал, а також проаналізувати його разом із викладачем. Що вже казати про семінари, які проходили в атмосфері захопливої дискусії.

Пам'ятаю, був звичайний осінній тихий день. Зайшовши до аудиторії, я побачила перед собою жінку невеликого зросту, зі світлими і добрими очима, коротко підстрижену.

Я впевнена, що вона – успішна жінка, а для мене вона завжди буде викладачем і педагогом із великої літери.

 

Крамаренко Ганна,

студентка 3 курсу спеціальності «Українська мова та література».

Університет «Україна» (денне відділення, м. Київ)