Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Губарь Володимир Михайлович

Губарь Володимир Михайлович

4 квітня святкує свій 60-річний ювілей Володимир Михайлович Губарь

 

4 квітня святкує свій 60-річний ювілей Володимир Михайлович Губарь – знаний у Полтаві і за її межами науковець, шанований педагог і відомий громадський діяч, кандидат архітектури, завідувач, професор кафедри дизайну та проблем довкілля, перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського інституту економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», заслужений працівник Університету «Україна», головний редактор міжвідомчого науково-технічного збірника «Дизайн, архітектура, образотворче мистецтво», лауреат міської літературної премії імені В.Г. Короленка, засновник та голова правління Благодійного фонду В.І. Вернадського, який присвятив себе служінню громаді, суспільству, виховав не одне покоління висококваліфікованих фахівців, став наставником для кількох нині заслужених науковців.

В урочистій дружній атмосфері колеги, друзі, представники студентства щиро привітали ювіляра з цією знаменною датою. Запрошені на цю знакову святкову подію переглянули змістовну і водночас ліричну відеопрезентацію про основні віхи життя і творчості Володимира Михайловича, разом згадали яскраві моменти спільних справ, заново відкрили для себе багатогранну особистість іменинника.

Президія Національної Академії мистецтв України, Кременчуцький краєзнавчий музей надіслали на адресу вченого і краєзнавця вітальні листи, де відзначили помітний внесок нашого проректора у сферу національного духовного відродження, його наукові й організаторські заслуги. За невтомну багаторічну працю в ім’я України напередодні дня народження В.М. Губарь нагороджений Почесним дипломом Національної Академії мистецтв України. Директор Полтавського інституту економіки і права Н.С. Мякушко від імені президента Університету «Україна» П.М. Таланчука з нагоди 60-річчя від Дня народження, 40-річчя науково-педагогічної діяльності та 10-річчя роботи в університеті вручила Володимиру Михайловичу Грамоту, висловивши йому щирі слова вдячності і подяки за плідну діяльність у становленні та розвитку вузу.

З нагоди ювілею даруємо завжди юному і самовідданому подвижнику теплоту своїх сердець, щирі побажання добра і благополуччя, затишку в родині, здійснення творчих задумів і мрій!

 

Ректорат, вчена рада, трудовий колектив