Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Хижняк Ігор Антонович

Хижняк Ігор Антонович

 

 

Наукова школа

 

ХИЖНЯКА ІГОРЯ АНТОНОВИЧА

 

доктора історичних наук, доктора політичних наук,

 

професора політології; академіка Української академії політичних наук,

 

завідувача кафедри міжнародної інформації

 

Інституту права і суспільних відносин Університету «Україна»

 

 

 

Є носієм англійської мови, крім того вільно володіє французькою, арабською, російською, українською мовами.

 

Автор наукових концепцій: 1. Соціальне регулювання сфери культури США 60-80-х років XX століття; 2. Культурні процеси в американському соціумі періоду індустріальних та пост індустріальних трансформацій (друга половина XX століття): соціально-політичний вимір; 3. Системні виміри сучасних політичних проблем в інформаційно-комунікативному просторі.

 

Більше 200 наукових праць англійською, російською, українською мовами, зокрема: 5 одноосібних монографій і 7 підручників: чисельні розділи в колективних монографіях, наукові статті, опубліковані у вітчизняних та зарубіжних виданнях, у тому числі і в США.

 

Серед учнів вченого в США: співробітник ЦРУ; вищі офіцери ВМФ та морської піхоти США – 3; професори університетів США – 6; докторів філософії - 8; магістрів – 24.

 

В Україні серед учнів професора Хижняка І.А. еліта суспільства, зокрема: Безсмертний Р. – співробітник апарату Президента України, посол України в Білорусії; Громницька О. – речник Президента України; Лукаш О. – співробітник апарату Президента України; Марченко О. – телеведуча; Полунєєв О. – директор Інституту економіки НАН України; Рой В. – голова профспілок робітників дрібного бізнесу; Телешун С. – співробітник апарату Президента України; Чепінога В., Латинський С. – Народні Депутати України; Шлапак А. – співробітник КДМА; Шнирков О. – д.е.н., професор, заступник директора Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Всього в Україні підготовлено спеціалістів найвищої кваліфікації: докторів наук – 4; кандидатів наук – 7;. докторів філософії – 10.

 

Професор Хижняк І.А. працював на кафедрі європейських і американських досліджень в Університеті «Істлесінг» (США) разом із професором Збігневом Бжезінським. Неодноразово залучався до роботи із представниками багатьох іноземних держав на різних рівнях, зокрема таких великих політиків, як Маргарет Тетчер та Хіларі Клінтон. Він є найзнанішим «російським» професором у США, рідко яка делегація із США, що приїжджає в Україну, не зустрічається з ним.

 

Якщо маєш хист до іноземної мови і хочеш цікавої елітної роботи за кордоном чи в іноземних компаніях в Україні, вступай до наукової школи професора Хижняка І.А. на спеціальність «Міжнародна інформація» галузі знань «Міжнародні відносини» Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна».