Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Спортивні досягнення

  Спортивні досягнення

   

  2022

  Наші бронзові призери (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 2 жовтня 2022 року)

  Змагання чемпіонату України з веслування на човнах "Дракон" (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 1 жовтня 2022 року)

   

  2018

  Підсумки спортивних досягнень студентів Дубенської філії Університету «Україна» (22 жовтня 2018 року)

  Першість м. Дубно з міні-футболу (17 жовтня 2018 року)

  Вітаємо наших чемпіонів (Хмельницький інститут соціальних технологій, 13 жовтня 2018 року)

   

  2016

  ІІІ місце з естафетного бігу по вулицях міста Луцька (Луцький інститут розвитку людини, 19 травня 2016 року)

   

  2015

  ІIІ місце волейбольної команди Луцького інституту розвитку людини Університету „Україна” на Спартакіаді серед вишів Луцька (1 грудня 2015 року)

   

  Команда Хмельницького інституту соціальних технологій виборола 3 місце на чемпіонаті міста з футболу серед 16 команд Першої ліги (9 листопада 2015 року)

   

  Футбольна команда Університету «Україна» – срібні призери Першості ФАСК

   

  Вадим Місюра нагородив призерів Першості з Університету "Україна" (31 серпня 2015 року)

  На святі першокурсників в Університеті "Україна" було відзначено футбольну команду університету – срібних призерів Першості ФАСК (Футбольної асоціації студентів Києва). Президент ФАСК Вадим Місюра відзначив особливу заслугу головного тренера команди Олександра Шаміча в успіхові команди і нагородив усіх гравців та керівний склад Університету "Україна".

   

  2014

  18 листопада 2014 року в рамках програми ХІІ Літньої універсіади у Вінницькій області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації були проведені змагання з греко-римської боротьби (чоловіки).

  На змагання подали заявки шість команд (ВДПУ, ВНМУ, Вінницький інститут Університету «Україна», ВНТУ, ВТЕІ КНТЕУ, ВНАУ). І в загальнокомандній першості студенти нашого навчального закладу зійшли на третю сходинку п’єдесталу перемоги.

  Цього дня Вінницький інститут Університету «Україна» неодноразово звучав як найкращий завдяки студенту 4 курсу спеціальності «Здоров'я людини» Брижаку Аліму (КМС), котрий у категорії «Чоловіки, 60 кг» посів ПЕРШЕ місце! Два других почесних місця вибороли брати Чупіль Артем (КМС) у категорії «Чоловіки,74 кг» та Чупіль Максим (КМС) у категорії «Чоловки, 84 кг». Обидва спортсмени навчаються на другому курсі нашого ВНЗ за спеціальністю «Здоров'я людини». Третім у категорії «Чоловіки, 120 кг» був Слушний Антон – студент третього курсу спеціальності «Здоров'я людини».

   

  На Універсіаді ВНЗ III-IV рівня акредитації Закарпатської області (19 листопада 2014 року) бронзовим призером стала команда Карпатського інституту підприємництва з баскетболу, а студент 3-го курсу напряму підготовки «Фінанси та кредит» Гобан Євген посів 3-тє місце з шахів.

   

  23-24 жовтня 2014 року пройшли спортивні змагання за програмою XІІ літньої Універсіади Вінниччини серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у 2014-2015 навчальному році.

  Команда Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» посіла ІІ місце у змаганнях з бадмінтону. У складі команди: Харчук Роман, Рубанов Ярослав, Сущик Ірина, Бічер Данієла. Тренер команди: Кабзюк О.М.

   

  2013

  Загальноміський турнір із боулінгу серед команд вищих навчальних закладів у "Турбіні" (Полтавський інститут економіки і права)

   

  2012

  Команда Хмельницького інституту соціальних технологій нагороджена грамотою Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради за ІІІ місце у міській Спартакіаді з волейболу серед юнаків вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а. (19-21 березня 2012 р.).

   

  Команда Хмельницького інституту соціальних технологій нагороджена грамотою Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради за ІІІ місце у міській Спартакіаді з волейболу серед дівчат вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а. (19-21 березня 2012 р.).

   

  І місце команди Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" у ІІ кубку Львівської області з лову хижої риби спінінгом з човна

   

  У Полтаві провели ювілейний турнір з боулінгу на Кубок міського голови (Полтавський інститут економіки і права)

   

  Збірна команда Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" в черговий раз перемогла у легкоатлетичній естафеті, присвяченій 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

   

   

  2011

  Студенти Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» отримали нагороди за участь у Всеукраїнському відкритому турнірі пам'яті Іллі Волкова по Кіокусін-кай карате (куміте) в категорії 18+ років 80+ кг.

   

  Команда «Рибки» табору «Печера рисі» нагороджена дипломом за активну участь у нічній грі у ХХІ Зборі-поході «Козацькими шляхами».

   

  Команда «Чорна перлина» табору «Печера рисі» нагороджена дипломом за активну участь у нічній грі у ХХІ Зборі-поході «Козацькими шляхами».

   

  II місце серед вищих навчальних закладів iз волейболу (V Спартакіади студентської молоді в місті Дубно)

   

   

  2010  

  Змагання на кубок «ЛІРоЛ – зима 11»   з підльодного лову риби серед педагогічних пр  ацівників Волинської області

   

  1 місце з баскетболу в першості м. Рівне 2010 року

   

  Студентська рада 2 грудня організувала змагання з боулінгу для студентів нашого ВНЗ. Щороку міська Студентська рада організовує міжвузівський турнір, тому активісти нашого вузу вирішили підготувати молодь до змагання й обрати кращу команду.

   З розривом у кілька балів перемогла команда «Інтерни», а на другому місці опинилася група «Дівчата Блонда» (Полтавський інститут економіки і права)

   

  Другий чемпіонат Луцька з міні-футболу у вищій лізі Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області проводила спільно з Федерацією футболу Волині. Трійку призерів склали «Вотранс-ЛСТМ», «Адреналін Сіті» та Університет "Україна"

   

  У неділю, 14 листопада, молода команда нашого Кіровоградського інституту розвитку людини зі спортивного орієнтування вперше взяла участь у змаганнях, причому одразу – в обласному Кубці Центру спортивного орієнтування. Як це відбувається завжди на таких турнірах, виїхали до лісу, на цей раз у селище Богданівку Знам’янського району.

  Спортсмени інституту «Україна» за віком потрапили у вікову групу команд до 18 років. І виступили наші новачки дуже вдало. Максим Недзельський у змаганнях юнаків був другим, тобто виборов «срібло». Світлана Клименко та Наталя Колясенко у змаганнях дівчат взяли по «бронзі». Якщо брати до уваги, що це був дебют наших студентів, а також те, що змагалися в Богданівці збірні загальноосвітніх закладів 1-3 рівнів акредитації, педуніверситету, а також дві збірні з Черкас, результат, погодьтесь, непоганий. Тренувалися наші орієнтувальникі тільки три місяці, а якби рік чи два? До речі, тренував наших хлопців та дівчат незмінний Д.В. Чернолуцький.

   

  Уже вдруге цього року Міська рада проводила змагання для студенства з незвичного ще виду спорту – боулінгу. 2-й турнір серед команд ВНЗ міста проводився на кубок міського голови і був присвячений святкуванню Міжнародного дня студента.  

  (Полтавський інститут економіки і права) 

   

  Першість із шахів студентів вищих навчальних закладів м. Києва та Відкритий командний турнір Національного університету ім. О.О. Богомольця

  15-16 травня 2010 року команда Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» прийняла участь в першості міста з більярдного спорту серед навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації.

  Серед 12 команд, які приймали участь в змаганнях, команда інституту посіла почесне ІІ місце.

  В особистому заліку ІІ місце зайняв викладач кафедри фізичного виховання Столярчук Олег Іванович.

   

  27-28 травня 2010 року проводились змагання з пляжного волейболу в залік ІІ Хмельницької обласної Спартакіади вищих начальних закладів III-IV рівнів акредитації.

  Команда Хмельницького інституту соціальних технологій у складі Старозуба А. (гр. ФН-41) та Войтова В. (гр. ЗЛ-41) завоювала ІІІ місце серед 8 команд.

   

  3 березня 2010 року у турнірі з боулінгу серед студентів навчальних закладів м. Полтави жіноча команда Полтавського інституту економіки і права у складі Харкової Марини, студентки 4 курсу спеціальності «Переклад», Звягольської Ірини, студентки 2 курсу спеціальності «Правознавство», та Бабич Оксани, студентки 2 курсу спеціальності «Фінанси та кредит», вибороли ІІІ місце та отримали срібну медаль турніру.

   

   

  2009

  Студенти з особливими потребами Білоцерківського інституту економіки та управління – активні учасники міської спартакіади «Здоров’я»

   

  Досягнення Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» в розвитку Паралімпійського спорту

   

  Кубок за перемогу команди юнаків Дубенської філії Університету «Україна» у міському чемпіонаті з баскетболу серед студентської молоді.

   

  Здобутки команди Дубенської філії Університету "Україна" під час проведення Дня туризму в м. Дубно

   

  Команда Кіровоградського інституту розвитку людини посіла І місце в ІХ літній Універсіаді серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Кіровоградської області (по ІІ групі) з волейболу серед чоловіків – 2009.

   

  Команда працівників Рівненського інституту Університету "Україна" посіла І місце з міні-футболу на обласній спартакіаді серед працівників ВНЗ у 2009 році.

   

  2008

  І міські спортивні студентські ігри з греко-римської боротьби серед вищих навчальних закладів (Київ) – 2008

   

  Команда Кіровоградського інституту розвитку людини посіла ІІ місце у відкритій першості міста з масово-оздоровчої аеробіки серед професійних ліцеїв ВНЗ І-ІV рівнів акредитації м. Кіровограда – 2008.

   

  Рівненський інститут Університету "Україна" посів ІІІ місце серед ВНЗ ІІ категорії в обласній Універсіаді серед ВНЗ ІІІ - ІV р. а. у 2007/2008 н. р.

   

  Чоловіча баскетбольна команда Рівненського інституту Університету "Україна" у сезоні 2007/2008 років команда зайняла ІІ місце в Аматорській Баскетбольній Лізі Рівненщини (АБЛ).

   

  У 2007–2008 н. р. студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини взяли участь у VI обласних спортивних іграх серед ВНЗ ІІІ–ІV рівня акредитації з 11 видів спорту. За результатами першого етапу збірна команда інституту посіла ІІІ місце серед ВНЗ м. Миколаєва.

   

  2007

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів ІІ місце у міський спартакіаді 2006/2007 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із міні-футболу.

   

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів ІІІ місце у міський спартакіаді 2006/2007 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із волейболу (чоловіки).

   

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів І місце у міський спартакіаді 2006/2007 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із баскетболу (чоловіки).

   

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів І місце у Чемпіонаті Мелітополя 2006/2007 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із баскетболу.

   

  За підсумками чемпіонату м. Рівного 2007 р. Рівненський інститут Університету "Україна" посів ІV місце серед ВНЗ ІІІ - ІV р. а.

   

  В 2007 році баскетбольна команда Рівненського інституту Університету "Україна" взяла участь у "Фіналі чотирьох" Студенської Баскетбольної ліги України, що проходив у місті Запоріжжя, посівши IV місце.

   

  Чоловіча баскетбольна команда Рівненського інституту Університету "Україна" у сезоні 2006/2007 років перемогла в Аматорській Баскетбольній Лізі Рівненщини (АБЛ), тим самим залишивши на довічне зберігання перехідний кубок АБЛ.

   

  У березні 2007 р. у Чернігові у фінальному турі змагань першої студентської ліги України з волейболу серед жіночих команд волейбольна команда дівчат Луцького інституту розвитку людини зайняла III призове місце

   

  У березні 2007 р. в 4-му турі міні-футболу за кубок газети «Волинь» команда хлопців Луцького інституту розвитку людини зайняла перше місце, змагаючись із найсильнішими футбольними командами Волинської області.

   

  2006

  У 2006 році команда Університету "Україна" завоювала І місце в Універсіаді Києва серед вищих навчальних закладів недержавної форми власності.

   

  У 2005-2006 навчальному році збірна команда Карпатського інституту підприємництва (м. Хуст) посіла ІІ місце в Універсіаді ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Закарпатської області, пропустивши вперед лише Ужгородський національний університет.

   

  Мелітоп ольський інститут екології та соціальних технологій посів ІІІ місце у міський спартакіаді 2005/2006 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із міні-футболу.

   

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів ІІ місце у міський спартакіаді 2005/2006 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із волейболу (чоловіки).

   

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів ІІІ місце у міський спартакіаді 2005/2006 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із баскетболу (жінки).

   

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій посів ІІІ місце у Чемпіонаті Мелітополя 2005/2006 н.р. серед вищих і середніх навчальних закладів із волейболу.

   

  Чоловіча баскетбольна команда Рівненського інституту Університету "Україна" у сезоні 2005/2006 років перемогла в Аматорській Баскетбольній Лізі Рівненщини (АБЛ).

   

  Жіноча команда Кіровоградського інституту розвитку людини з ритмічної гімнастики посіла почесне ІІ місце на міському конкурсі:

   

  Мистецтво та спорт - саме ці дві складові вдало поєднані у ритмічній гімнастиці. А якщо ще додати чарівність дівчат, які цього року представляли наш університет на міському конкурсі, то перед очима постає прекрасна хореографічна композиція. Цього року конкурс пройшов традиційно - у березні, у спортивному клубі "Авіатор", і... з традиційним переможцем. Щоправда, командний склад дещо зменшився. Цього разу за першість змагалися чотири команди, серед них і збірна "України". Результатом довгих тренувань, розтягнутих м'язів і неабияких хвилювань стало почесне друге місце, яким дівчата й усі ми надзвичайно задоволені.

   

  Міжнародна Федерація Бойового Гопака висловлює щиру подяку Президенту Університету «Україна» Таланчуку Петру Михайловичу за допомогу у проведенні Всеукраїнського Фестивалю Бойового Гопака «Козацька звитяга - 2006», що відбулася у м. Києві 17 березня 2006 р.

   

   

  2005

  Столична спартакіада – 2005

   

  Школа бойового гопака на Євробаченні – 2005

   

  23 грудня 2005 року відбулося урочисте нагородження Університету "Україна" за 3-тє загальнокомандне місце в 7-ій універсіаді України.

  Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко вручив Університету "Україна" особливу нагороду за започаткування нового напряму студентського спортивного руху - Всеукраїнських спортивних ігор студентів із інвалідністю. На знімку: Міністр освіти і науки України С.М. Ніколаєнко, проректор університету з наукової роботи К.О. Кольченко, голова Спортивного клубу університету С.Г. Адирхаєв iз нагородою.

   

  Чоловіча баскетбольна команда Рівненського інституту Університету "Україна" у сезоні 2004/2005 років перемогла в Аматорській Баскетбольній Лізі Рівненщини (АБЛ).

   

  Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджує команду Університету "Україна" за І місце в VІІ Універсіаді м. Києва (2005).

   

  Університет "Україна" нагороджено дипломом Відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської Ради за І місце у змаганнях із шахів, у залік Універсіади, серед ВНЗ III-IV рівня акредитації, присвячених 250-річчю м. Кіровограда (2004 р.).

   

  Білоцерківський інститут економіки та управління отримав диплом за ІІ місце у змаганнях із шахів за програмою міських спортивних ігор студентської молоді серед команд ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації від Відділу Білоцерківської міськради з питань фізичної культури і спорту.

   

  2004

  У 2004 році Університет «Україна» вперше узяв участь в Універсіаді України і відразу голосно заявив про себе. Всі без винятку учасники команди зайняли призові місця.

  Зокрема, перші місця вибороли Олександра Шишкалюк (у потрійному стрибку і на забігу в 100 метрів), Ірина Миколаєва, Сергій Селівестов (у стрибках у довжину), жіноча естафетна команда у забігу 4х100 метрів, за яку виступили Олександра Шишкалюк, Ірина Миколаєва, Ольга Солодуха, Ніка Зікій.

  Другі місця завоювали Сергій Селівестов (у потрійному стрибку),  Ольга Солодуха (у стрибках у довжину і у потрійному стрибку) та Ірина Миколаєва (у забігу на 200 метрів).

  Готував команду до змагань викладач кафедри фізичного виховання Сергій Миколаєвич Полінков.

   

  Кубок України з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів - 2004

   

  Шаховий турнір Подільського району в рамках відкритої спартакіади "Єдина родина" - 2004

   

  Голова Подільської районної у м. Києві держадміністрації нагородив Команду Університету "Україна" дипломом другого ступеня за друге загальнокомандне місце за програмою ІV Спартакіади «Здоров’я» серед працівників підприємств, установ, організацій, адміністративних органів Подільського району м. Києва.

   

  Голова Подільської районної у м. Києві держадміністрації нагородив Команду Університету "Україна" дипломом за перше місце у змаганнях з міні-футболу (футзал) за програмою ІV Спартакіади «Здоров’я» серед працівників підприємств, установ, організацій, адміністративних органів Подільського району м. Києва.

   

  Голова Подільської районної у м. Києві держадміністрації нагородив Команду Університету "Україна" дипломом за перше місце у змаганнях із шахів за програмою ІV Спартакіади «Здоров’я» серед працівників підприємств, установ, організацій, адміністративних органів Подільського району м. Києва.

   

  Команда базової структури Університету "Україна" нагороджена дипломом за ІІІ місце у ІV етапі ІІІ-ої Спартакіади Університету "Україна", яка відбувалася 16-18 квітня 2004 року, в загальнокомандній першості.

   

  Команда Університету «Україна» у літніх наметових таборах «Витоки» нагороджена дипломом за участь у грі «Контрольно-туристичний маршрут»

   

   

  2003

  Спартакіада Подільського району - 2003

   

  Команда базової структури Університету "Україна" (м. Київ) нагороджена дипломом за І загальнокомандне місце у ІV етапі ІІ-ої Спартакіади Університету "Україна", яка відбувалася 8-10 травня 2003 року.

   

  Команда Миколаївської філії Університету "Україна" виборола ІІІ місце у змаганнях із шахів серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Миколаївської області, в ІІ-й групі, в залік ІІ-х Спортивних ігор 2003-2004 н. р. 19-20.11.2003р. 

   

  Команда Миколаївської філії Університету "Україна" посіла І місце у змаганнях із гирьового спорту серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Миколаївської області, у ІІ групі, в залік ІІ Спортивних ігор 2003-2004 н.р. 10.12.2003р.

   

  Команда Миколаївської філії Університету "Україна" виборола ІІІ місце у змаганнях Миколаївської області з гирьового спорту 19.03.2003 р.

   

  Команда Університету «Україна» у літніх наметових таборах «Витоки» нагороджена дипломом за участь у спортивних змаганнях

   

   

  2000

  III районний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе» - 2000