Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Нагороди Президента

  Нагороди і відзнаки Президента, членство в організаціях

   

  "Діло красить людину". Цю народну мудрість знає кожен. У тій чи іншій інтерпретації вона звучала з уст багатьох відомих людей, її збагачували у своїх висловах філософи і поети, митці і математики, письменники і вчені. Скажімо, Сервантес писав, кожний з нас - син своїх справ, а Піфагор говорив: "Статую прикрашає вид, а людину - її справи".

   

  2018

  Високі нагороди з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським Референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

  Грудень щойно розпочався, а велика родина Університету «Україна» вже має хороший ужинок із високих нагород.

  Так, згідно Указу Президента України Петра Порошенка №404/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» орден князя Ярослава Мудрого V ступеня отримав президент Університету «Україна» Петро Михайлович ТАЛАНЧУК!

   

  2017

  Вітаємо Президента Університету «Україна» Петра Таланчука із присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки!

  Указом Президента України Петра Порошенка від 07.04.2017 року №101/2017 групі вчених присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2016 року за роботу "Приладовий комплекс стабілізатора озброєння легкої броньованої техніки". До складу цієї групи увійшов Президент вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», дійсний член НАПН України, професор Петро Таланчук. 

  Колектив Університету «Україна» щиро вітає професора Петра Таланчука із присудженням високої державної нагороди та бажає подальших успіхів у роботі на благо України.

   

  За версією тижневика «ОСВІТА» президента Університету «Україна» Петра Таланчука відзначено в номінації "Залиш мені в спадщину думку найвищу" як Кращого освітянина 2016 року.

   

  2016

  Вручення президенту Університету «Україна» ювілейної медалі "25 років незалежності України" (6 жовтня 2016 року)

  Нещодавно наша країна відзначила 25-річчя з Дня незалежності. Указом Президента України від 19 серпня 2016 р. велику групу співвітчизників нагороджено ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Серед відзначених за вагомі заслуги у становленні незалежності нашої країни, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, великий внесок у державне будівництво, соціально-економічний культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові є і керівник нашого навчального закладу П.М. Таланчук.

  Вітаємо Вас, Петре Михайловичу!

   

  Президента Університету "Україна" Петра Таланчука відзначено ювілейною медаллю до Дня Незалежності України (29 серпня 2016 року)

   

  У 2016 році Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений Почесною грамотою на VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти.

   

  2015

   

   

  2014

  Таланчук П.М. - президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» - нагороджений Подякою за особистий творчий внесок і плідну організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти на Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті» (21-23 жовтня 2014 р.).

   

   

  2013

  У 2013 році Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений подякою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національної академії педагогічних наук України на XVI Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні» за плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в національній системі освіти України.

   

  Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений почесною грамотою IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2013» за особистий внесок у зміцнення освітнього потенціалу України (28 лютого – 2 березня 2013 року).

   

   

  2012

  МОНМС України визнало кращим освітянином року, лауреатом відзнаки "Лиш Храм збудуй"Таланчука П.М.

   

   

  2009

  У 2009 році Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений подякою Міністра освіти і науки України на виставці «Інноватика в освіті України» за плідну організаторську роботу по розвитку і упровадженню освітніх інновацій.

   

   

  2007

  Президент Університету «Україна» Петро Таланчук нагороджений грамотою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання «Національна асамблея інвалідів України» за співпрацю по розвитку системи інтегрованої освіти молоді з інвалідністю.  

   

  Президент Університету «Україна» Петро Таланчук нагороджений дипломом І ступеню Київського міського голови в номінації «Керівнику учбового закладу – за найбільший внесок і постійну підтримку у вирішенні освітніх та виховних проблем інвалідів» за вагомий внесок у реалізацію програм реабілітації інвалідів.

    

  Почесна грамота Київської міської організації профспілок працівників освіти і науки вручена Президенту Університету «Україна» П.М. Таланчуку в 2007 році за вагомі здобутки у розвитку освіти, зміцненні соціального партнерства з профспілками та з нагоди ювілею.

   

  На IV Виставці-презентації «Інноваційні технології навчання» Президент Університету «Україна» П.М. Таланчук нагороджений Почесною грамотою за плідну організаторську роботу по інноваційному оновленню процесу навчання і виховання молоді (2007).

   

  У 2007 році Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений подякою Міністра освіти і науки України за вагомий особистий внесок у розвиток національної системи освіти.

   

   

  2006

  21 вересня 2006 року Петро Таланчук нагороджений грамотою Подільської районної у місті Києві ради за вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, досягнення високої майстерності у професійній діяльності.

   

  На III Виставці-презентації "Інноваційні технології навчання" Президент Університету «Україна» П.М. Таланчук нагороджений Почесною грамотою за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні процесу навчання і виховання молоді (2006).

   

  Президенту Університету «Україна» П.М. Таланчуку вручене Свідоцтво учасника загальнонаціонального альманаху «Міста України: діловий потенціал» за відкриття нових перспектив і невтомну діяльність на користь рідного міста. 

   

   

  2005    

  23 вересня 2005 року Міністерство освіти і науки України нагородило Петра Михайловича знаком «Петро Могила».

   

  У жовтні 2005 року Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», професор Петро Таланчук став лауреатом премії «За прагнення до милосердя». Кандидатури на здобуття цієї неординарної відзнаки, що, на відміну від державних нагород, позбавлена офіціозного глянцю, визначаються тижневиком «Дзеркало тижня», Християнським дитячим фондом та Українською асоціацією соціальних педагогів та спеціалістів із соціальної роботи. 

     

  Президент Університету «Україна» Петро Таланчук нагороджений дипломом І ступеню Київського міського голови в номінації «Керівнику учбового закладу - за найбільший внесок і постійну підтримку у вирішенні освітніх та виховних проблем інвалідів» за вагомий внесок у реалізацію програм реабілітації інвалідів.

   

   

  2004

  Як Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" П.М. Таланчук нагороджений дипломом КРАЩОГО ОСВІТЯНИНА РОКУ і визнаний Лауреатом премії "Лиш храм збудуй" за сподвижництво у заснуванні та розбудові вищого навчального закладу для набуття кваліфікації інвалідами та людьми з фізичними вадами розвитку і впровадження дистанційної форми навчання. 

   

  2 грудня 2004 року Федерація професійних спілок України нагородила Президента університету нагрудним знаком «Профспілкова відзнака».

   

  Київський міський центр соціальних служб для дітей та молоді 9 грудня 2004 року відзначив Президента Університету "Україна" подякою за ініціативу та творчість у реалізації соціальних програм заради благополуччя дітей, молоді, сімей у територіальній громаді м. Києва.

   

   

  2003 

  22 вересня 2003 року Український фонд науково-економічного та юридичного співробітництва нагородив Президента університету Хрестом Пошани "Закон. Честь. Мужність". Під визнанням заслуг - колективних і особистих - поставили свої підписи нинішній міністр фінансів, перший віце-прем’єр-міністр України і почесний голова Фонду Микола Азаров, Генеральний прокурор України і голова Вищої науково-економічної ради Фонду Святослав Піскун, інші поважні особи.

   

  З нагоди дня народження Асоціація навчальних закладів України недержавної форми власності 1 липня 2003 року нагородила Президента нашого університету знаком «За розбудову освіти».

   

  З нагоди дня народження 1 липня 2003 року Київський міський голова нагородив Президента нашого університету нагрудним знаком «Знак пошани».

    

   

  2002

  6 червня 2002 року за визначний особистий внесок у розвиток інженерної справи України Петро Таланчук нагороджений особистою почесною відзнакою Президії Академії інженерних наук України.

   

   

  2001 

  30 листопада 2001 року Український фонд науково-економічного та юридичного співробітництва нагородив Президента Університету "Україна" П.М. Таланчука за особистий внесок у розвиток вищих навчальних закладів України Хрестом Пошани "За духовне відродження".