Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Міжнародне визнання

  Міжнародне визнання

   

  2019

  Золота медаль за компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи (25 квітня 2019 року)

  У рамках Міжнародної виставки "Освіта і кар'єра" Університет «Україна» нагороджено золотою медаллю в номінації "Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи".

   

  Сучасні заклади освіти - 2019 (15 березня 2019 року)

  На міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" Університет "Україна" отримав аж 2 нагороди: Сертифікат якості наукових публікацій та золоту медаль у номінації "Упровадження освітніх інноваційних та виробничих технологій".

   

  2018

  Перемога у грантовому проекті від Британської ради "Розвиток лідерського потенціалу університетів України" (24 січня 2018 року)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2017

  У 2017 році Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» нагороджено Золотою медаллю і Дипломом за інновації в упровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання.

   

  2016

   

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на XXIX Міжнародній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2016», яка відбулася 14-16 квітня 2016 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім», нагороджено срібною медаллю та дипломом у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді».

   

  У 2016 році Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» нагороджено Дипломом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір.

   

   

   

   

  У 2016 році Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» нагороджено Золотою медаллю у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю у позанавчальний час».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2015

   

   

  2014

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» удостоєний Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня в номінації «Упровадження інновацій в роботу з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами» на Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті» (21-23 жовтня 2014 р.).

   

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» нагороджений Дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти а Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті» (21-23 жовтня 2014 р.).

   

  2013 

  Університет "Україна" нагороджений дипломом на XVI Міжнародній виставці "Сучасна освіта в Україні - 2013" за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України (25-27 лютого 2013 року). 

   

  Університет «Україна» нагороджений Почесним дипломом учасника Міжнародної презентаційно-іміджевої програми "ВИЗНАННЯ – 2012" за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, розбудову позитивного іміджу держави та сприяння розвитку міжнародного співробітництва.

   

  Університет "Україна" нагороджений дипломом на IV Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2013" за вагомий внесок у розвиток національної освіти (28 лютого – 2 березня 2013 року).

    

  Університет "Україна" нагороджений золотою медаллю IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013» у номінації «Міжнародна співпраця в галузі освіти» (28 лютого - 2 березня 2013 року).

   

   

  2012

  28 квітня 2012 року радника Президента Університету "Україна" з питань інклюзії, головного редактора українсько-литовського наукового журналу "Соціальне благополуччя: міждисциплінарний підхід" К.О. Кольченко нагороджено вищою нагородою Шяуляйського університету – золотою медаллю за розвиток міжнародного співробітництва та спільні досягнення у науковій роботі.

   

  Президент Університету Таланчук П.М. був обраний членом Міжнародної Асоціації Президентів Університетів (IAUP).

   

  2011

  Університет "Україна" нагороджений срібною медаллю Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за впровадження системи компетенції як основи підготовки конкурентоздатних фахівців у вищій школі (2-4 березня 2011 року).

   

  Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений почесною грамотою Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку системи освіти (2-4 березня 2011 року).

   

  Проректор з наукової роботи  ОЛЕФІР Віктор Іванович нагороджений почесним дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за плідну науково-педагогічну діяльність по удосконаленню змісту навчально-виховного процесу (2-4 березня 2011 року).

   

  Проректор зі стратегії розвитку університету КОЛЯДА Оксана Петрівна нагороджена почесним дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за плідну науково-педагогічну діяльність по удосконаленню змісту навчально-виховного процесу (2-4 березня 2011 року).

   

  Перший проректор РОМАНЕНКО Лариса Федорівна нагороджена почесним дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за плідну науково-педагогічну діяльність по удосконаленню змісту навчально-виховного процесу (2-4 березня 2011 року).

   

  Проректор з організаційно-адміністративної роботи ФЕСЮК Петро Васильович нагороджений почесним дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за плідну науково-педагогічну діяльність по удосконаленню змісту навчально-виховного процесу (2-4 березня 2011 року).

   

  Університет "Україна" нагороджений дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти (2-4 березня 2011 року).

   

   

  2010

  Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений почесною грамотою Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2010» за творчу організаторську роботу по розвитку сучасної національної системи освіти (17-19 березня 2010).

   

  Університет "Україна" нагороджений дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2010» за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіт.

   

   

  2009 

  Університет "Україна" отримав почесний диплом учасника Національної презентаційно-рейтингової програми «Діловий імідж України – Національні досягнення» за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, формування та популяризацію її гідного міжнародного іміджу (2009).

   

  Університет «Україна» нагороджено Дипломом Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2009» за профорієнтаційну роботу серед молоді.

   

  Університет «Україна» нагороджено дипломом за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти на ХІІ Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2009».

   

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» нагороджено дипломом за профорієнтаційну роботу серед молоді на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2009» (3-5 квітня 2009 року).

   

   

  2007

  Рівненський інститут у 2007 році сертифікований як навчальний заклад європейського зразка у Міжнародній організації IES (Лондон).

   

  На Х Ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів "Сучасна освіта в Українї" - 2007 Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений Подякою за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України.

   

   

  2006

  Наш університет – «Університет миру» (2006)

   

  На ІХ Ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів "Сучасна освіта в Українї" - 2006 Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений Подякою за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України.

    

   

  2005

  "Вчитель року" штату Мічиган захоплювалася Університетом "Україна" у місті Миколаєві

   

  2004

  Президент Університету «Україна» є дійсним членом Міжнародного комітету захисту прав людини і носить почесне звання «Правозахисник» (з 28 квітня 2004 року).

   

  У 2004 році Петро Таланчук отримав звання Лауреата Міжнародної премії Сократа Міжнародної корпорації соціального партнерства «Європейська Асамблея Ділових Кіл».

   

   

  2003

  Матвієнко Людмила Павлівна, ректор Миколаївської філії, нагороджена Міжнародною нагородою Сократа.

  SOCRATES INTERNATIONALAWARD

  This is To Certify That Lyudmila Matviyenko Has Been Awarded SOCRATES INTERNATIONAL AWARD and included in the International Register of the Outstanding Personalities of the Modern Word Europe Business Assembly (Oxford, England).

     

   Уривок з річного звіту BESO (2002-2003)

    

  26 січня 2003 року Президент Університету «Україна» обраний Почесним членом Світового фонду інновацій (США), заснованого як Інститут економічного розквіту і розвитку в 1992 році, Президентом якого є Лауреат Нобелівської премії доктор Джером Карле.

   

  Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук одноголосно обраний іноземним членом Польської міжнародної академії

   

  Петро Михайлович Таланчук є Почесним членом Товариства українських    інженерів Америки.