Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Клуб інтелектуальних ігор

  Клуб інтелектуальних ігор

   

  2017

  Ліга гумору Дубно (19 квітня 2018 року)

   

  2017

  Турнір студентів-правників ВНЗ Хмельницької області (Хмельницький інститут соціальних технологій, 5 грудня 2017 року)

   

  2016

  Міський турнір правознавців серед вишів Хмельницької області (Хмельницький інститут соціальних технологій, 30 листопада 2016 року)

  "Право починається з мене" (Хмельницький інститут соціальних технологій, 29 листопада 2016 року)

  Фінальний турнір інтелектуалів студентської молоді (Карпатський інститут підприємництва, 13 квітня 2016 року)

   

  2015

  «Сучасні лучани» – призери обласного турніру Brain ring (Луцький інститут розвитку людини, 28 жовтня 2015 року)

   

  2014

  На чемпіонаті КВК міста Хуст команда Карпатського інституту підприємництва «Бригада в кліточку» виборює 3-тє місце (19 листопада 2014 року).

  Хустський міський чемпіонат КВК, присвячений Дню Сміху. Ми – перші! 

   

  2013

  Команда студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» напряму підготовки «Туризм» (Степанюк Анатолій, Боровський Микола, Любитовець Уляна, Васін Андрій, Семенов Костянтин) перемогла серед десяти навчальних закладів міста Луцька у брейн-рингу на тему «Луцьк. Приємне відкриття! Історія та сучасність», який був проведений з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та в рамках промоційної кампанії духовно-патріотичного спрямування «Я – Лучанин». Переможцям брейн-рингу вручили Кубок міського голови.

   

  2011

  Команда КВК Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини "Легко і Просто" (кер. С.А. Мельніков) перемогла у півфіналі Вищої Естонської Ліги КВК (м. Хельсінки (Фінляндія)) та вийшла у фінал.

   

  Патруль "Сороканіжки" табору "Печера рисі" у ХХІ Зборі-поході "Козацькими шляхами" нагороджений дипломом за I місце у грі "Брейн ринг".

   

  2010

  Команда "Made in  Ukraine" Рівненського інституту нагороджена грамотою за ІІ місце у відбірковій грі Студентської Ліги "Що? Де? Коли?"

   

  Збірна команда КВК "Навіть не думай" Університету "Україна" стала лауреатом ІІ туру XVI Чемпіонату КВК (м. Львів, 25 березня 2010 року).

   

  Визначено найерудованіший патруль! 9 листопада 2010 року відбувся інтелект-турнір "Україна: події, факти, персони".

   

  2009

  Команда КВК Кіровоградського інституту розвитку людини виборола перемогу в конкурсі "Вирішення ситуативних завдань з тематики безпеки життєдіяльності" КВК "Запобігти. Врятувати. Допомогти" серед студентської молоді Кіровограда – 2009.   

   

  Команда інтелектуалів Кіровоградського інституту розвитку людини "Ideas for Life" виборола І місце в молодіжному чемпіонаті Кіровоградської області з "Брейн-рингу" в рамках Молодіжної інтелектуальної ліги Кіровоградської області

   

  Команда КВК Університету "Україна" "Навіть не думай" нагороджена грамотою Ліги КВК міста Суми за участь у першості Кубку мера – 2009.

   

  Команда "Арго", Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, завоювала І місце Кубку університету з інтелектуальної гри "Брейн-ринг" з нагоди заснування Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (23.01.2009 р.)

   

  Команда "Натс" (капітан Микола Плигань) Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за ІІ місце в Чемпіонаті Миколаївської області серед учнів із ігри "Що? Де? Коли?" у категорії "Старша шкільна група" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда "Еще не вечер" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за участь у міжвузівській Універсіаді з гри "Брейн-ринг" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда "Глория" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за ІІІ місце в Чемпіонаті Миколаївської області серед студентів та молоді з гри "Що? Де? Коли?" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за перемогу в Чемпіонаті Миколаївської області з гри "Ерудит-квартет" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда "А капелла" (капітан Тетяна Макаронова) Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за ІІ місце в Чемпіонаті Миколаївської області з гри "Що? Де? Коли?" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда "Глория" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за формування позитивного іміджу Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор (20.05.2009 р.).

   

  Команда "Глория" (капітан Олена Біла) Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за перемогу в Чемпіонаті Миколаївської області з ігри "Що? Де? Коли?" серед учнів у категорії "Старша шкільна група" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда "Натс" (капітан Микола Плигань) Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за ІІ місце в Чемпіонаті Миколаївської області з ігри "Що? Де? Коли?" серед учнів у категорії "Старша шкільна група" сезону 2008-2009 рр.

   

  Команда КВК Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини "Легко і Просто" (кер. С.А. Мельніков) пройшла до півфіналу Всеукраїнської Вищої Ліги КВК на Міжнародному фестивалі команд КВК "Сочі - 2009".

   

  Клуб інтелектуальних ігор "Вікторія" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини (кер. Т.А. Макаронова) пройшов до І Ліги на змаганнях із "Брейн-Рингу" серед дорослих команд Миколаївської області за участі студентів 1 курсу.

   

  2008

  Команда КВК Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини "Легко і Просто" (кер. С.А. Мельніков) завоювала Кубок мера м. Миколаєва у розіграшу серед команд Південного регіону.

   

  Команда КВК Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини "Легко і Просто" (кер. С.А. Мельніков) завоювала І місце у регіональному фестивалі команд КВК "Слобожанська Ліга - 2008".

   

  Команда КВК Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини "Легко і Просто" (кер. С.А. Мельніков) пройшла до Всеукраїнської Вищої Ліги КВК на Міжнародному фестивалі команд КВК "Сочі - 2008".

       

  Марину Панченко – керівника команди КВК "H2У" Білоцерківського інституту економіки та управління – було визнано Кращим керівником команди Кубку України 2008 року.

        Мабуть, найбільш відомим творчим колективом Білоцерківського інституту економіки та управління є команда КВК "H2У", яка існує з 2002 року, а з 2005 року є членом Асоціації "КВК України" і регулярно бере учать у Всеукраїнських змаганнях веселих і кмітливих. Команда є справжньою творчою майстернею, через яку пройшло кілька десятків студентів і яка нікого не залишила байдужою – кожен став після неї трішки іншою людиною: впевненішою, кмітливішою, більш розкутою… У рамках занять із командою важливе місце посідають уроки сценічної мови і пластики, акторської майстерності, велика увага приділяється формуванню командного духу.

        Але основне завдання команди КВК – смішити глядача, тобто писати жарти і знаходити частинку гумору в усіх аспектах життя. Створення жартів – найскладніша частина творчої роботи команди, але й найбільш цікава. Саме тому КВКшників можна сміливо називати найкреативнішими людьми інституту.

        За роки свого існування команда неодноразово ставала лауреатом міських, обласних та всеукраїнських змагань команд КВК, у рамках розіграшу Кубку КВК України та ігор Студентської та Західноукраїнської Ліг КВК "H2У" веселила глядачів міст Черкаси, Суми, Кривий Ріг, Мукачево, Донецьк, Київ, Тернопіль, Кузнецовськ, Одеса. Друзі команди мешкають в усіх куточках України і всюди з теплом згадують БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ!

        Хочеться відмітити, що команда має велику і дружну групу підтримки серед студентів інституту, і це завжди допомагає їй упевнено іти вперед.

        На сьогоднішній день команда є фіналістом Першої відкритої Київської обласної ліги КВК "ПОЛКА" та учасником ігор Студентської Ліги К ВК України.

   

  2007

  Горлівський  регіональний інститут Університету "Україна" нагороджений грамотою за 4 місце в міському фестивалі КВК.

   

  Команда КВК Хмельницького інституту соціальних технологій «Наезд воспрещен!» у 2007 році взяла участь у фестивалі та вийшла у 1/2 фіналу Західноукраїнської ліги команд КВК.

   

  Жіноча команда КВК «Навіть не думай» Сумського гуманітарного інституту у грудні 2007 року перемогла у півфінальній грі Відкритої ліги КВК Сумщини, а у фіналі серед команд області (неодноразових переможців) зайняла ІІІ місце.

   

  У жовтні 2007 року жіноча команда КВК «Навіть не думай» Сумського гуманітарного інституту взяла участь у фестивалі Асоціації команд КВК України в м. Одесі і перемогла.

   

  У листопаді 2007 року жіноча команда КВК «Навіть не думай» Сумського гуманітарного інституту у грі на «Кубок мера» отримала ІІІ місце і була особисто відзначена мером м. Сум Г. М. Мінаєвим.

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини завоювала І місце в "Айкьюжных забавах" із гри "Ерудит-квартет".

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини завоювала І місце в "Айкьюжных забавах" із гри "Брейн-ринг".

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини посіла ІІІ місце в "Айкьюжных забавах" із гри "Ерудит-квартет"

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини посіла ІІІ місце в "Айкьюжных забавах" із гри "Брейн-ринг"

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини завоювала І місце в "Кубке средиземья" з гри "Что? Где? Когда?" (28.06.2007 р.).

   

  Команда "А капелла" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини посіла ІІ місце у першому етапі чемпіонату Южної ліги інтелектуальних ігор з "Что? Где? Когда?" (Одеса, 2007 р.).

   

  Команда "ТНТ" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини посіла ІІ місце в Універсіаді м.Миколаєва з "Брейн-рингу" сезону 2006-2007 рр.

   

   

  2006

  Команда КВК Хмельницького інституту соціальних технологій «Наезд воспрещен!» у 2006 році вийшла у 1/2 фіналу Хмельницької відкритої ліги команд КВК.

   

  Команда КВК Хмельницького інституту соціальних технологій «Наезд воспрещен!» у 2006 році взяла участь у фестивалі та вийшла у 1/2 фіналу Західноукраїнської ліги команд КВК.

   

  Команда КВК Вінницького інституту соціальних технологій "Україна" у 2006 році вийшла до фіналу гри на кубок міського голови м. Вінниця.

   

  Команда "А капелла", Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, посіла ІІІ місце у грі "Ерудит-квартет" турніру "Кубок Локи МДГУ 2006".

   

  Команда "ТНТ" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена дипломом за участь у Чемпіонаті України з гри "Брейн-ринг" сезону 2005-2006 рр.

   

  Команда "Ника" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена дипломом за участь у Чемпіонаті України з гри "Брейн-ринг" сезону 2005-2006 рр.

   

  Команда "Файтеры", Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, нагороджена грамотою за 5-6 місце у Чемпіонаті Університету "Україна" з "Брейн-рингу".

   

   

  2005

  Команда КВК Хмельницького інституту соціальних технологій «Наезд воспрещен!» у 2005 році впевнено вийшла у 1/2 фіналу Хмельницької відкритої ліги команд КВК.

   

  Команда брейн-рингу "Феміда" Кіровоградського інституту розвитку людини посіла ІІ місце на Чемпіонаті м. Кіровоград з гри «ЩО? Де? Коли?».

   

  Команда КВК "Н2У" Білоцерківського інституту економіки та управління посіла ІІІ місце у конкурсі на Кубок міського голови м. Біла Церква.

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту посіла ІІІ місце в обласній інтелектуальній грі «ЩО? Де? Коли?».

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту отримала диплом Житомирської обласної державної адміністрації за Конкурс юного дипломата.

   

  Команда КВК Горлівського міжрегіонального інституту "Діти на виріст" отримала диплом за участь у міському фестивалі "Напередодні посміємося".

   

  Команда "ТНТ", Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, посіла ІІ місце у першості Миколаївської області з "Ерудит-квартету" сезону 2004-2005 рр.

   

  Команда "СК Средиземья", Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, нагороджена грамотою як володар Кубку Миколаївської області сезону 2004-2005 рр. "Что? Где? Когда?".

   

   

  2004

  Команда КВК Хмельницького інституту соціальних технологій "Наезд воспрещен!" завоювала кубок у 2004 році Хмельницької відкритої ліги команд КВК.

   

  За підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Полтавського міськвиконкому, Асоціації команд КВК м. Полтави протягом 2004 року команда КВК Полтавського інституту економіки і права успішно провела чотири гри у чемпіонаті Відкритої Дніпровської ліги КВК у м. Дніпропетровську та вийшла в ¼ фіналу.

   

  25 грудня 2004 року команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту "Віртуози Вінниці" перемогла у фіналі чемпіонату КВК на кубок міського голови м. Вінниці.

   

  Команда брейн-рингу Рівненської філії посіла ІІІ місце у міжвузівській Інтелектуальній вікторині.

   

  Команда  брейн-рингу "Подвійний форсаж" Рівненської філії стала півфіналістом Міського турніру з брейн-рингу.

   

  Команда КВК Полтавського інституту економіки і права "Очень вежливая команда" стала півфіналістом міського Чемпіонату Полтавської асоціації команд КВК.

   

  Команда КВК Білоцерківського інституту економіки та управління отримала Кубок КВК від Відділу сім'ї та молоді Київської обласної державної адміністрації.

   

  Команда КВК "Н2У" Білоцерківського інституту економіки та управління посіла ІІ місце у напівфіналі Київської області (м. Біла Церква).

   

  Команда КВК "Н2У" Білоцерківського інституту економіки та управління посіла ІІ місце у напівфіналі Київської області (м. Макарів).

   

  Команда КВК "Не лягали!" Сумського гуманітарного інституту завоювала Кубок Всеукраїнського фестивалю КВК у м. Вінниця.

   

  Команда брейн-рингу "Мозкова атака" Сумського гуманітарного інституту посіла ІІІ місце у міському конкурсі "Що? Де? Коли?" (м. Суми).

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту отримала диплом Житомирської обласної державної адміністрації за Конкурс юного дипломата.

   

  Команда КВК Горлівського міжрегіонального інституту "Діти на виріст" отримала диплом за участь в обласному фестивалі КВК.

   

  Команда КВК Горлівського міжрегіонального інституту "Діти на виріст" отримала диплом за участь у міському фестивалі "225 років, жартуючи".

   

  2003

  Кубок міського голови м. Біла Церква серед молодіжних команд КВК – 2003

   

  Команда КВК "Н2У" Білоцерківського інституту економіки та управління посіла ІІ місце у напівфіналі Київської області (м. Біла Церква).

   

  За підсумками чемпіонату серед команд КВК м. Полтави 2003 року команда КВК Полтавського інституту економіки і права стала чемпіоном міста.

   

  17 листопада 2003 року команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» посіла ІV місце на фіналі чемпіонату КВК на кубок міського голови м. Вінниці.

   

  Команда Брейн-рингу Рівненської філії Університету "Україна" завоювала І місце на міжвузівському конкурсі "Інтелект-2003.

   

  Команда КВК "Сделано в Украине" Миколаївської філії Університету «Україна» стала фіналістом розіграшу Кубку Асоціації КВК України (м. Рівне, 2003 р.)

   

  Команда КВК "Сделано в Украине" Миколаївської філії Університету «Україна» стала лауреатом розіграшу Кубку Асоціації КВК України пам'яті А.В. Юдіна - 2003 р.

   

  Команда КВК "Сделано в Украине" Миколаївської філії Університету «Україна» стала переможцем півфінального туру розіграшу Кубка Асоціації КВК України (м. Івано-Франківськ, 2003 р.) 

   

  Команда КВК "Сделано в Украине" Миколаївської філії Університету «Україна» виборола І місце в 1-му турі чемпіонату Асоціації КВК України (м.Ужгород, 16-17 грудня 2003 р.) 

   

  Команда КВК "Сделано в Украине" Миколаївської філії Університету «Україна» стала лауреатом Х Фестивалю команд КВК України «Жемчужина у моря - 2003» (м. Одеса, 2003 р.) 

   

  Команда КВК Полтавського інституту економіки і права "Очень вежливая команда" увійшла до чверть фіналу Чемпіонату Відкритої Дніпровської ліги КВК (м. Дніпропетровськ).

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту завоювала І місце у міському конкурсі "Що ти знаєш про ЄС?".

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту завоювала ІІ місце в обласному Брейн-рингу.

   

  Команда брейн-рингу Горлівського міжрегіонального інституту отримала диплом за участь у міській інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?".

   

  Команда "Ариадна", Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, завоювала І місце в Чемпіонаті з "Брейн-рингу" серед ВНЗ м. Миколаєва в Універсіаді 2003 року.

   

   

  2002

  2–4 грудня 2002 р. команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» стала дипломантом І туру ІХ чемпіонату КВК України у м. Чернігові.

   

  17 листопада 2002 року відбувся фінал чемпіонату КВК на кубок міського голови м. Вінниці, на якому команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» дебютувала і зайняла ІІІ місце із чотирьох команд, що вийшли до фіналу (з 12 команд).

   

  Команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» 1-6 жовтня 2002 року здобула перемогу на фестивалі команд КВК України «Жемчужина у моря-2002» у м. Одесі.

   

  Команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» (пізніша назва – «Шо попало») влітку 2002 року стала переможцем фестивалю «Гуляйполе-2002», що проходив у смт. Високопілля Херсонської області.

   

  Команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» (пізніша назва – «Шо попало») посіла ІІ місце на Чемпіонаті КВК м. Вінниця, присвяченого 40-річчю Вінницького КВК.

   

  Команда КВК "Сделано в Украине" Миколаївської філії стала переможцем І туру розіграшу Кубку Асоціації КВК України (м. Житомир, 6-8 грудня 2002 р.) 

   

  Команда КВК Полтавського інституту економіки і права "Очень вежливая команда" посіла І місце на міському Чемпіонаті Полтавської асоціації команд КВК.

   

  Команда КВК Полтавського інституту економіки і права "Очень вежливая команда" посіла І місце у Конкурсі серед команд КВК на Кубок мера м. Полтави.

   

  Команда КВК "Н2У" Білоцерківського інституту економіки та управління посіла ІІІ місце у конкурсі на Кубок міського голови м. Біла Церква.

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту завоювала ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі "Що ти знаєш про ЄС?" (м. Київ).

   

  Команда брейн-рингу Горлівського міжрегіонального інституту отримала диплом за участь у міському конкурсі інтелектуалів.

   

  2001

  Команда КВК Вінницького соціально-економічного інституту «Віртуози Вінниці» посіла ІІІ місце на фіналі чемпіонату КВК на кубок міського голови м. Вінниці

    

  У жовтні 2001 року команда КВК Полтавського інституту економіки і права успішно (4-те місце) пройшла VIII відбірковий конкурс «Жемчужина у моря» в м. Одесі для участі в чемпіонаті на Кубок Асоціації КВК України.

   

  Команда інтелектуалів Житомирського економіко-гуманітарного інституту завоювала І місце у всеукраїнському конкурсі "Що ти знаєш про ЄС?" (м. Житомир).

   

  1999

  Команда "Малахіт" Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини нагороджена грамотою за І місце серед команд Миколаївської області за результатами сезону 1999 року.