Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Соціальна перспектива

  Прес-конференція, присвячена презентації проекту "Соціальна інтеграція в умовах кризи"

   

  17 вересня 2015 року

   

  17.09.2015 року Голова Ради ГО "Соціальна перспектива" Ганна Давиденко та заступник Голови Світлана Ілініч взяли участь у прес-конференції, присвяченій презентації проекту "Соціальна інтеграція в умовах кризи" за сприяння ВМР.

  "Вінницький інститут Університету «Україна» є соціальним навчальним закладом родинного типу, наші студенти – мікрозріз суспільства, тому ми дуже гостро відчуваємо, чим дихає сьогодні український соціум, і намагаємося оперативно реагувати на його потреби, – зазначила у своєму виступі Ганна Давиденко".

  Ми відчуваємо проблему соціалізації в умовах кризи по обидва її боки. З одного боку, близько 30 наших студентів є чинними учасниками АТО, батьки четвертої частини студентів зараз перебувають в АТО або намагаються прийти до тями, повернувшись звідти, у нас навчаються переселенці зі Сходу України та Криму.

  З іншого боку, фахівці, яких готує наш інститут, належать до соціальної сфери і насамперед покликані розв’язувати такі проблеми: це психологи, соціальні працівники та робітники, реабілітологи, юристи.

  Не можу не сказати про те, що ще минулого року ми внесли пропозиції до Міністерства соціальної політики України щодо включення до переліку спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий ваучер, спеціальності «Психологія» та «Фізична реабілітація». Наприкінці червня цього року Наказом Мінсоцполітики ці дві спеціальності внесено до переліку і відтепер громадяни віком старше 45 років можуть отримати ваучер для оплати навчання і таким чином здобути другу вищу освіту за спеціальностями «Соціальна робота», «Фізична реабілітація», «Психологія» у Вінницькому інституті Університету «Україна».

  Ми не можемо стояти осторонь проблем соціалізації тих категорій населення, що найбільше потерпають від кризи, тому на вимогу часу за ініціативи наших студентів та їхніх сімей ми створили громадську організацію «Соціальна перспектива», метою якої є захист інтересів людей із інвалідністю, малозабезпечених осіб, учасників АТО та членів їхніх сімей.

  Уже сьогодні, ще до моменту своєї офіційної презентації громадська організація «Соціальна перспектива» фактично вже працює у двох напрямках – це проект «Безоплатні юридичні консультації» та «Професійна реабілітація осіб із обмеженими можливостями» (спільний проект Литви та України).

  Саме тому і Вінницький інститут Університету «Україна», і громадська організація «Соціальна перспектива» активно долучатимуться до реалізації проекту громадської організації «Паросток» «Соціалізація в умовах кризи» як людськими, так і матеріальними ресурсами. Сподіваємося, що така співпраця наших організацій дозволить знайти оптимальне соціальне розв’язання для злободенних проблем сучасності.

  Назва компанії

  Громадська організація "СОЦІАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА"

  ЄДРПОУ

  39973507

  Місто

  Вінниця

  Адреса

  21000, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Першотравнева, будинок 88 А

  Уповноважені особи

  Давиденко Ганна Віталіївна – керівник з 18.08.2015

  Засновники

  Ілініч Світлана Юріївна

  Адреса засновника: Вінницька обл., Тиврівський район, місто Гнівань, вулиця Терешкової

  Давиденко Ганна Віталіївна

  Адреса засновника: Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Р. Скалецького

   

  Статті:

  Про нашу діяльність (Вінницький соціально-економічний інститут, 28 березня 2018 року)

  Презентація проекту психологічної та юридичної підтримки військовослужбовців (5 жовтня 2015 року)

  День Доброго серця – свято любові, милосердя, віри та надії (30 вересня 2015 року)

  У Вінниці з'явилася ще одна ГО, яка буде займатися справами людей з інвалідністю (30 вересня 2015 року)

  Відбулась презентація громадської організації "Соціальна перспектива". Радіоефір (30 вересня 2015 року)

  Безоплатні юридичні консультації (21 вересня 2015 року)