Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Клуб ділових людей

  Клуб ділових людей

   

  Так, саме на базі нашого вишу в Кіровограді працює клуб ділових людей, які займаються підприємницькою діяльністю в різних її сферах. На своїх зустрічах ті, хто займається торгівлею, сферою послуг, ринками, обмінюються досвідом, навчаються. Нещодавно до клубу завітав Я.М. Биковець, член спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. На зібранні розглядалось питання щодо прийняття нового Податкового кодексу, а саме програма, запропонована державою. Спілка безпосередньо працює з владою, тому її представник, який завітав до інституту, запропонував слухачам варіант нововведень до кодексу.

  Питання це дуже серйозне для підприємців, адже їх не задовольняє нинішній кодекс, тому що певні види підприємницької діяльності відповідно до норм нового закону можуть мати пріоритети порівняно з іншими. Обурює і те, що вимоги цього кодексу постійно змінюються, і не в кращий бік. А люди бажають отримати стабільність та знати реальні вимоги щодо їхньої діяльності. Адже статистика показує: якщо раніше закривалося 10 фізичних осіб за рік, то зараз - 640. Тобто можна зробити висновок, що розвиток ринкових відносин… не може мати розвитку, а навпаки, з великою швидкістю занепадає.

  Тож на засіданні обговорювались питання системи оподаткування, слухачі цікавились нововведеннями, але все-таки не отримали вичерпних відповідей щодо позитиву нового кодексу. Наостанок Я.М. Биковець порадив підприємцям не чекати, а намагатися щось робити, надсилати листи і пропозиції до Верховної Ради, Президента України. Адже, якщо нічого не робити, а тільки скаржитися, потрібного результату не буде одержано.

   

  Вивчала заплутані статті нового кодексу

  К.Багірян з гр. ВС-ІІд.

   

  Прес-конференція на тему “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка та перспективи шляхів розвитку“