Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Дні народження

    2022 рік 

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у вересні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Лавренюк Зіновій Антонович

    01.09.1953

    Служба з охорони праці

    головний інженер з охорони праці та техніки безпеки

    Бессараб Петро Герасимович

    01.09.1955

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    директор

    Коваль Вікторія Сергіївна

    03.09.1984

    Білоцерківський фаховий коледж

    директор

    Курбатова Ірина Костянтинівна

    04.09.1954

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    адмiнiстратор

    Данько-Сліпцова Анна Анатоліївна

    06.09.1984

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Завальнюк Катерина Сергіївна

    09.09.1991

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Бабанов Ігор Геннадійович

    09.09.1958

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Петроченко Світлана Володимирівна

    09.09.1965

    Департамент адміністративно-організаційної роботи

    заступник керівника департаменту по роботі з ТВСП

    Шмирьова Юлія Вікторівна

    12.09.1979

    Кафедра фармації

    доцент

    Левківський Андрій Петрович

    12.09.1961

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Даниленко Володимир Григорович

    13.09.1959

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Швиденюк Наталія Володимирівна

    15.09.1976

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    головний бухгалтер

    Калакура Марія Михайлівна

    17.09.1941

    Кафедра технології харчування

    професор

    Адирхаєв Сослан Георгійович

    17.09.1959

    Інститут соціальних технологій

    директор інституту, голова спортивного клубу

    Тимошенко Анатолій Григорович

    19.09.1939

    Кафедра комп'ютерної інженерії

    професор

    Сусол Михайло Васильович

    20.09.1956

    Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

    начальник вiддiлу

    Сімонова Світлана Миколаївна

    22.09.1959

    Фаховий коледж "ОСВІТА"

    завідувач денним відділенням

    Сердюк Василь Павлович

    22.09.1953

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    доцент

    Болховітін Василь Миколайович

    23.09.1985

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер без розряду

    Коромисел Тетяна Михайлівна

    26.09.1961

    Кафедра української мови та літератури, іноземних мов і перекладу

    старший викладач

    Османова Алімє Маметівна

    26.09.1984

    Кафедра психології

    завідувач кафедри

    Орловська Ірина Григорівна

    27.09.1990

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    доцент

    Базиленко Анастасія Костянтинівна

    27.09.1987

    Центр розвитку корпоративного порталу та просування в Інтернет-просторі

    адміністратор соціальних мереж

    Сверид Ольга Миколаївна

    29.09.1979

    Тернопільський фаховий коледж

    головний бухгалтер

    Зимбалевська Юлія Вікторівна

    29.09.1985

    Відділ маркетингу

    начальник

    Адирхаєва Людмила Вікторівна

    29.09.1955

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    професор

    Войтенко Владислав Миколайович

    01.10.1999

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Шведова Галина Олександрівна

    06.09.1960

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у серпні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Танська Людмила Вацлавівна

    01.08.1977

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    старший викладач

    Щавлінська Світлана Василівна

    01.08.1972

    Фаховий коледж "Освіта"

    викладач вищої категорії

    Сердюк Євгеній Васильович

    02.08.1983

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    доцент

    Смолянова Світлана Іванівна

    03.08.1948

    Фаховий коледж "Освіта"

    директор

    Коляда Оксана Петрівна

    05.08.1967

    Департамент освітньої діяльності

    проректор з освітньої діяльності

    Діброва Михайло Олександрович

    06.08.1987

    Науково-навчальна лабораторія комп’ютерних систем

    завідувач лабораторії

    Кутліна Ірина Юріївна

    07.08.1953

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Малигіна Ольга Юріївна

    08.08.1997

    Фаховий коледж "Освіта"

    викладач І категорії

    Красовська Алла Михайлівна

    09.08.1982

    Рівненський фаховий коледж

    директор

    Шаравара Роман Іванович

    09.08.1978

    Полтавський фаховий коледж

    директор

    Опришко Віталій Федорович

    12.08.1942

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    професор

    Баула Вікторія Миколаївна

    12.08.1983

    Відділ методичної роботи

    начальник вiддiлу

    Ткаченко Ірина Миколаївна

    14.08.1983

    Центральноукраїнський фаховий коледж

    директор

    Дума Марія Володимирівна

    15.08.1984

    Івано-Франківська філія

    головний бухгалтер

    Отенко Світлана Анатоліївна

    16.08.1952

    Кафедра психології

    старший викладач

    Лебединець Сергій Володимирович

    16.08.1993

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Сухорукова Неля Степанівна

    17.08.1970

    Тернопільський фаховий коледж

    директор

    Мельничук Юрій Леонідович

    18.08.1964

    Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді

    директор центру

    Ліпська Ірина Михайлівна

    18.08.1959

    Інститут комп'ютерних технологій

    заступник директора

    Бабинін Дмитро Олександрович

    20.08.1973

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    головний лікар

    Ломовський Анатолій Анатолійович

    21.08.1978

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Смірнова Валерія Володимирівна

    22.08.1974

    Дніпровський фаховий коледж

    головний бухгалтер

    Шаповалова Яна Юріївна

    23.08.1976

    Центр інклюзивних технологій навчання

    перекладач-дактилолог

    Голубченко Ірина Олександрівна

    25.08.1987

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Коротєєва Антоніна Вікторівна

    29.08.1958

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    професор

    Карпенко Ігор Віталійович

    30.08.1962

    Редакційний відділ Видавничо-друкарського комплексу "Університет "Україна"

    кур'єр

    Сук Леонід Кіндратович

    30.08.1937

    Кафедра фінансів та обліку

    професор

    Зименко Світлана Василівна

    30.08.1971

    Відділ організаційної роботи та контролю

    начальник вiддiлу

    Паламарчук Марія Сергіївна

    27.08.2001

    Інститут права та суспільних відносин

    провідний фахівець

    Трусова Марина Миколаївна

    25.08.1984

    Видавничо-друкарський комплекс "Університет "Україна"

    комірник

    Кулік Анна Володимирівна

    27.08.1997

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Даценко Іван Петрович

    14.08.1975

    Кафедра комп'ютерної інженерії

    старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у липні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Таланчук Петро Михайлович

    01.07.1938

    Керівництво Університету

    президент

    Лісовський Петро Миколайович

    01.07.1960

    Кафедра міжнародних відносин і політичного консалтингу

    професор

    Одінцов Сергій Васильович

    01.07.1963

    Спортивний клуб

    тренер-викладач

    Творонович Олександр Євгенович

    01.07.1963

    Науково-навчальна творча лабораторія комп’ютерної графіки

    завідувач лабораторії

    Комарницька Галина Андріївна

    02.07.1956

    Західноукраїнська філія

    директор

    Марцинюк Дмитро Анатолійович

    02.07.1992

    Відділ експлуатації університетського комплексу

    консьєрж

    Сірик Людмила Миколаївна

    03.07.1974

    Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства

    старший викладач

    Насонова Наталія Станіславівна

    03.07.1964

    Відділ обліку особових справ студентів

    начальник вiддiлу

    Курбатова Альона Олександрівна

    03.07.1978

    Центр інклюзивних технологій навчання

    старший психолог

    Курніков Сергій Іванович

    04.07.1974

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Харченко Геннадій Валентинович

    05.07.1961

    Управління матеріально-технічного забезпечення

    технік із експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства

    Васюк Інна Володимирівна

    05.07.1983

    Дубенський фаховий коледж

    директор

    Рижук Олександр Миколайович

    05.07.1981

    Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

    доцент

    Шпенова Поліна Юріївна

    07.07.1986

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    доцент

    Каленюк Надія Володимирівна

    07.07.1955

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    головний бухгалтер

    Спірідонова Юлія Володимирівна

    07.07.2002

    Інститут права та суспільних відносин

    фахівець 2 категорії

    Бугун Любов Михайлівна

    08.07.1960

    Медичний пункт

    сестра медична

    Пероганич Юрій Йосипович

    11.07.1961

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Дубовський Олександр Степанович

    12.07.1968

    Видавничо-друкарський комплекс

    директор

    Білоцький Віталій Леонідович

    13.07.1989

    Автотранспортний відділ

    начальник вiддiлу

    Зараховський Олександр Євгенович

    14.07.1987

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    доцент

    Сафаров Елман Гасанбей огли

    16.07.1960

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Кириленко Валентина Граціянівна

    18.07.1963

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Марцинюк Анатолій Петрович

    20.07.1967

    Відділ експлуатації університетського комплексу

    консьєрж

    Коптьолов Олександр Іванович

    21.07.1952

    Кафедра дизайну

    доцент

    Дика Вікторія Андріївна

    21.07.1974

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    старший викладач

    Марченко Світлана Миколаївна

    23.07.1975

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Золотоноша Лілія Анатоліївна

    24.07.1963

    Відділ маркетингу

    журналіст

    Семененко Олена Володимирівна

    24.07.1978

    Кафедра управління та адміністрування

    старший викладач

    Гуренко Марина Олександрівна

    25.07.1989

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Бондаренко Ольга Леонідівна

    26.07.1968

    Фаховий коледж “Освіта”

    викладач вищої категорії

    Боровик Анастасія Анатоліївна

    26.07.2001

    Відділ організації освітнього процесу

    фахівець 1 категорії

    Ізюк Альона Валентинівна

    27.07.2000

    Відділ організації освітнього процесу

    адміністратор ЄДЕБО

    Скупський Руслан Миколайович

    27.07.1972

    Кафедра управління та адміністрування

    професор

    Сергійчук Наталія Миколаївна

    31.07.1972

    Інститут біомедичних технологій

    заступник директора

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у червні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Петрушевський Андрій Олександрович

    02.06.1972

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Погрібна Лариса Станіславівна

    02.06.1975

    Кафеда управління та адміністрування

    доцент

    Лукацька Лілія Григорівна

    03.06.1974

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    старший викладач

    Кисляк Тетяна Анатоліївна

    04.06.1978

    Центр художньої творчості

    керівник вокального ансамблю народної пісні 'Живиця'

    Таланчук Ірина Володимирівна

    05.06.1972

    Служба президента

    начальник служби-юрисконсульт

    Каранда Ірина Юріївна

    07.06.1981

    Інженерно-технологічний інститут

    провідний фахівець

    Комар Юрій Миколайович

    07.06.1946

    Кафедра управління та адміністрування

    професор

    Карпенко Ольга Андріївна

    07.06.1954

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Салухіна Надія Григорівна

    10.06.1952

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Ковчан Наталія Олегівна

    12.06.2002

    Кафедра управління та адміністрування

    фахівець

    Бублик Галина Аврамівна

    15.06.1944

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Павленко Олег Юрійович

    17.06.1986

    Інститут комп’ютерних технологій

    інженер-дослідник

    Дацюк Владислава Віталіївна

    17.06.2001

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Балан Олександра Євгенівна

    18.06.1997

    Кафедра фізтерапії, ерготерапії та фізичного виховання

    асистент

    Соломенко Геннадій Вікторович

    19.06.1982

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Лопоносова Анастасія Вадимівна

    19.06.2000

    Юридичний відділ

    юрисконсульт

    Медведєв Олег Анатолійович

    19.06.1974

    Кафедра дизайну

    доцент

    Войцеховська Валентина Єгорівна

    19.06.1954

    Відділ організації виховної роботи

    вихователь без розряду

    Лазор Олена Миколаївна

    19.06.1985

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Горщарук Анатолій Максимович

    21.06.1968

    Відділ експлуатації університетського комплексу

    консьєрж

    Татаринова Світлана Олексіївна

    21.06.1978

    Мелітопольський фаховий коледж

    директор

    Міщанюк Ольга Віталіївна

    22.06.1974

    Відділ методичної роботи

    фахівець

    Корінько Олена Миколаївна

    22.06.1974

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Співак Любов Миколаївна

    24.06.1970

    Кафедра психології

    професор

    Яровой Тихон Сергійович

    24.06.1981

    Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

    завідувач кафедри

    Лисенко Валерій Іванович

    26.06.1942

    Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

    директор

    Лиса Тамара Валеріївна

    26.06.1989

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Шахнін Дмитро Борисович

    28.06.1971

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнології

    доцент

    Ткаченко Ніна Григорівна

    29.06.1967

    Відділ організаційної роботи та контролю

    провідний архіваріус

    Дніпренко Ольга Григорівна

    30.06.1976

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    cтарший викладач

    Кошель Ганна Володимирівна

    30.06.1976

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Творонович Олександр Євгенович

    01.07.1963

    Науково-навчальна творча лабораторія комп’ютерної графіки

    завідувач лабораторії

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у травні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Бойко Григорій Іванович

    01.05.1953

    Відділ експлуатації університетського комплексу

    консьєрж

    Севрюков Георгій Іванович

    01.05.1946

    Новокаховський гуманітарний інститут

    директор

    Каушан Андрій Олександрович

    04.05.1994

    Бібліотека

    головний бібліотекар

    Лисенко Катерина Олександрівна

    05.05.1986

    Відділ організаційної роботи та контролю

    заступник начальника відділу

    Денеж Тетяна Григорівна

    05.05.1963

    Інститут філології та масових комунікацій

    заступник

    Іваньков Ігор Володимирович

    06.05.1961

    Інститут права та суспільних відносин

    доцент ЗС

    Каменська Ілона Василівна

    06.05.1987

    Інститут права та суспільних відносин

    доцент

    Кириченко Ганна Володимирівна

    06.05.1987

    Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

    доцент

    Кучерявий Іван Тихонович

    07.05.1940

    Керівництво університету

    перший проректор

    Махінова Вікторія Володимирівна

    09.05.1962

    Кафедра української мови та літератури, іноземних мов та перекладу

    старший викладач

    Зименко Аліна Олегівна

    09.05.1991

    Відділ обліку особових справ студентів

    головний фахівець

    Масловський Микола Мусійович

    11.05.1942

    Інженерний відділ

    оператор котельні

    Мележик Ольга Вікторівна

    11.05.1980

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Корнійчук Дарина Григорівна

    13.05.2001

    Медичний пункт

    сестра медична

    Любенко Валерій Олексійович

    13.05.1957

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    доцент

    Соболевська Ольга Олегівна

    14.05.1983

    Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

    головний бухгалтер

    Проценко Валентина Миколаївна

    14.05.1966

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    професор

    Зелена Любов Борисівна

    16.05.1974

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Докуніхін Валерій Зосимович

    16.05.1940

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Шамич Олександр Миколайович

    17.05.1968

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    професор

    Нигода Людмила Григорівна

    19.05.1979

    Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

    начальник вiддiлу

    Шинкоренко Дар'я Олександрівна

    20.05.1997

    Інститут філології та масових комунікацій

    фахівець

    Сердюк Людмила Захарівна

    20.05.1970

    Кафедра психології

    професор

    Йілмаз Ілля Мустафайович

    21.05.2002

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Михайленко Лідія Миколаївна

    21.05.1958

    Кафедра комп'ютерної інженерії

    провідний фахівець

    Завадинська Олена Юріївна

    21.05.1961

    Кафедра технології харчування

    старший викладач

    Новак Ярослав Віталійович

    23.05.1977

    Білоцерківський інститут економіки та управління

    директор інституту

    Забута Нані Вікторівна

    23.05.1971

    Кафедра фінансів та обліку

    доцент

    Іванова Ірина Борисівна

    23.05.1960

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Колядич Оксана Іванівна

    23.05.1977

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    старший викладач

    Абдул Халік

    24.05.1959

    Служба президента

    радник президента з питань Близького Сходу

    Кулик Аня Володимирівна

    24.05.1998

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    асистент

    Давиденко Ганна Віталіївна

    24.05.1983

    Вінницький соціально-економічний інститут

    директор

    Беспалова Олена Ярославівна

    25.05.1969

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Пупишева Валентина Яківна

    27.05.1956

    Центральноукраїнський інститут розвитку людини

    директор

    Чопей Вікторія Степанівна

    27.05.1983

    Карпатський інститут підприємництва

    директор

    Сагайдак Олександр Володимирович

    28.05.1982

    Видавничо-друкарський комплекс «Університет «Україна»

    завідуючий виробництвом

    Тимошенко Інесса Станіславівна

    30.05.1967

    Васильківський фаховий коледж

    директор

    Гетьманчук Тетяна Анатоліївна

    31.05.1965

    Відділ маркетингу

    дизайнер

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у квітні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Поєдинок Наталія Леонідівна

    01.04.1956

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології

    доцент

    Наконечна Лідія Теодорівна

    02.04.1959

    Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    провідний фахівець

    Фіненко Юрій Іванович

    03.04.1996

    Відкрита науково-навчальна лабораторія кіберфізичних систем

    інженер-дослідник

    Кошеленко Анна Анатоліївна

    03.04.2000

    Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

    провідний фахівець

    Смірнов Юрій Іванович

    03.04.1959

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Булах Тетяна Миколаївна

    03.04.1979

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    доцент

    Данкевич Людмила Анатоліївна

    04.04.1980

    Кафедра технології харчування

    старший викладач

    Ілюк Наталя Анатоліївна

    05.04.1980

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології

    доцент

    Бурлаков Михайло Вікторович

    06.04.1949

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    професор

    Кузьменко Яна Русланівна

    07.04.2001

    Інститут соціальних технологій

    фахівець

    Домасевіч Юрій Дмитрович

    08.04.1968

    Служба президента

    радник президента з питань внутрішньої безпеки без розряду

    Модвалова Наталія Олегівна

    09.04.1999

    Відділ з набору іноземців та паспортно-візової роботи

    провідний фахівець з питань паспортно-візової роботи

    Горюк Павло Дмитрович

    11.04.1960

    Сторожинецький коледж

    директор

    Ніколаєв Роман Олександрович

    13.04.1993

    Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    провідний фахівець

    Ретамосо Рохас Ерменехільдо Максимо

    13.04.1962

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    лікар

    Лелюх Лариса Петрівна

    14.04.1969

    Відділ організації виховної роботи

    начальник вiддiлу

    Бригінець Олександр Олексійович

    15.04.1986

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    професор

    Макух Тамара Олександрівна

    15.04.1967

    Рівненський інститут

    директор

    Корбут Кароліна Костянтинівна

    16.04.2002

    Управління виховної діяльності

    фахівець

    Мурадин Тетяна Василівна

    16.04.1996

    Відділ документального супроводу вступу

    провідний фахівець

    Шаповал Володимир Володимирович

    16.04.1955

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Білогур Юлія Лаймонсівна

    17.04.1988

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії

    Дишкант Олена Володимирівна

    17.04.1976

    Кафедра теорії права та міжнародних і політичних відносин

    доцент

    Мельник Наталія Юхимівна

    20.04.1953

    Відділ організаційної роботи та контролю

    головний фахівець

    Залюбовський Марк Геннадійович

    20.04.1992

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Лоза Галина Іванівна

    20.04.1960

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Курашова Лариса Анатоліївна

    20.04.1953

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    завідувач лабораторії без розряду

    Жирнов Олександр Валерійович

    22.04.1982

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    доцент

    Литовченко Олена Віталіївна

    22.04.1974

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Цикун Вікторія Миколаївна

    23.04.1995

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Смольський Олександр Сергійович

    24.04.1968

    Коледж 'Освіта'

    викладач вищої категорії

    Гаврилюк Наталія Василівна

    24.04.1952

    Центр художньої творчості

    директор

    Щербина Олександр Андрійович

    25.04.1954

    Інститут відкритої освіти

    провідний інженер

    Сіліонов Олександр Степанович

    26.04.1956

    Відділ експлуатації університетського комплексу

    старший консьєрж

    Сергеєв-Горчинський Олексій Олександрович

    26.04.1988

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Ковальчук Людмила Миколаївна

    27.04.1970

    Відділ по роботі з персоналом

    провідний фахівець

    Хоменко Володимир Костянтинович

    28.04.1957

    Арт-студія

    керівник студії

    Ткаченко Наталія Олексіївна

    28.04.1980

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у березні

    Прізвище, ім’я, по батькові Дата на-родження Місце роботи Посада
    Бурий Роман Зенонович 01.03.1978 Видавничо-друкарський комплекс Університету 'Україна' оператор копіювальних та розмножувальних машин без розряду
    Дредітов Анатолій Юхимович 01.03.1942 Відділ експлуатації університетського комплексу завідувач господарством
    Яременко Людмила Володимирівна 02.03.1976 Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства старший викладач
    Сазонова Юлія Олександрівна 02.03.1990 Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування доцент
    Ширай Жанна Валеріївна 02.03.1999 Інженерно-технологічний інститут фахівець ІІ категорії
    Коноваленко Юрій Васильович 03.03.1989 Центр формування контингенту студентів-іноземців начальник центру
    Клецька Тетяна Сергіївна 03.03.1974 Кафедра комп'ютерної інженерії доцент
    Неділько Тетяна Петрівна 04.03.1979 Інститут філології та масових комунікацій заступник директора
    Сіренко Владислав Володимирович 05.03.1997 Центр технічного забезпечення навчального процесу фахівець з інформаційних технологій
    Григоренко Наталія Валеріївна 06.03.1973 Кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу старший викладач
    Маслянікова Ірина Вікторівна 07.03.1979 Кафедра психології доцент
    Катинська Марина Георгіївна 07.03.1981 Кафедра фармації доцент
    Ткаченко Оксана Олексіївна 07.03.1985 Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій старший викладач
    Ратушенко Антоніна Тарасівна 09.03.1956 Кафедра технології харчування завiдувач кафедри
    Гаврилов Тарас Миколайович 10.03.1985 Кафедра комп'ютерної інженерії асистент
    Марченко Наталія Вікторівана 11.03.1989 Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства старший викладач
    Коштура Анжела Валеріївна 12.03.1968 Науково-практичний медико-реабілітаційний центр головний лікар 
    Галена Олена Володимирівна 12.03.1964 Коледж 'Освіта' викладач
    Кіслов Денис Васильович 14.03.1983 Кафедра теорії права та міжнародних і політичних відносин завiдувач кафедри
    Сторожук Олександр Володимирович 15.03.1963 Кафедра психології асистент
    Корендюк Інна Анатоліївна 16.03.1985 Броварський коледж бухгалтер-економiст 
    Калініна Юлія Миколаївна 17.03.1983 Кафедра соціальної роботи та педагогіки асистент
    Радковська Марія Костянтинівна 18.03.1990 Відділ організації навчального процесу провідний фахівець
    Самарай Валерій Петрович 18.03.1965 Інститут комп'ютерних технологій директор інституту 
    Володько Людмила Олександрівна 18.03.1963 Коледж 'Освіта' заступник директора з виховної роботи 
    Лопоносова Наталія Петрівна 19.03.1976 Центр внутрішнього аудиту начальник 
    Мацегоріна Наталя Вікторівна 20.03.1981 Науково-практичний медико-реабілітаційний центр реабілітолог 
    Дарвіш Абдулвахаб Фахім 21.03.1958 Служба президента радник президента з питань Близького Сходу
    Нестеренко Світлана Сергіївна 21.03.1985 Інститут економіки та менеджменту директор
    Колійчук Людмила Олександрівна 23.03.1984 Бібліотека заступник директора
    Заяць Ірина Сергіївна 23.03.1990 Інститут соціальних технологій заступник директора
    Батрак Григорій Іванович 24.03.1946 Інститут комп'ютерних технологій заступник директора з профорієнтаційної роботи 
    Заворотна Катерина Вячеславівна 25.03.1995 Коледж 'Освіта' викладач вищої категорії
    Павленко Володимир Іванович 28.03.1957 Кафедра комп'ютерної інженерії доцент
    Бескровний Олексій Іванович 29.03.1954 Кафедра комп'ютерної інженерії завiдувач кафедри
    Дячинська Мирослава Владиславівна 30.03.1972 Кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу старший викладач
    Зубко Роман Анатолійович 31.03.1979 Кафедра інформаційних технологій та програмування старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у лютому

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Петренко Тетяна Володимирівна

    01.02.1977

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Ареф'єва Анна Юріївна

    02.02.1985

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    доцент

    Бриченко Володимир Валерійович

    03.02.1994

    Навчально-наукова лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    фахівець

    Кошарний Олександр Миколайович

    04.02.1966

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Ярошовець Тетяна Іванівна

    05.02.1974

    Підготовче відділення для іноземців та осіб без громадянства

    старший викладач

    Крисько Михайло Олексійович

    09.02.1949

    Відділ обліку особових справ студентів

    провідний фахівець

    Олійник Борис Джанович

    10.02.1964

    Відділ роботи з персоналом

    провідний фахівець

    Петров Володимир Васильович

    12.02.1955

    Кафедра галузевого права та загальноправничих дисциплін

    доцент

    Чорна Інна Станіславівна

    13.02.1970

    Бібліотека

    Провідний бібліотекар

    Гук Леонід Йосипович

    14.02.1959

    Кафедра дизайну

    доцент

    Хорунженко Галина Володимирівна

    14.02.1984

    Кафедра психології

    старший викладач

    Недашківський Сергій Миколайович

    16.02.1982

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

    Чуприна Володимир Михайлович

    17.02.1952

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Сухоцький Анатолій Потапович

    17.02.1946

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Рудець Василь Степанович

    19.02.1971

    Відділ експлуатації університетського комплексу

    консьєрж

    Мельник Роман Володимирович

    21.02.1986

    Кафедра галузевого права та загальноправничих дисциплін

    доцент

    Тугай Тетяна Іванівна

    21.02.1954

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    завiдувач кафедри

    Міщанюк Тетяна Олександрівна

    22.02.1994

    Аспірантура та докторантура

    фахівець

    Булкат Марина Сергіївна

    23.02.1987

    Кафедра галузевого права та загальноправничих дисциплін

    доцент

    Фурман Світлана Станіславівна

    23.02.1960

    Кафедра фінансів та обліку

    старший викладач

    Базиленко Сергій Олександрович

    24.02.1981

    Центр розвитку корпоративного порталу та просування в Інтернет-просторі

    директор

    Терещенко Андрій Леонідович

    24.02.1968

    Інститут права та суспільних відносин

    директор інституту

    Габ Ангеліна Іванівна

    25.02.1970

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Ізварін Ігор Вікторович

    26.02.1963

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Межуєва Наталія Олексіївна

    27.02.1963

    Інститут економіки та менеджменту

    провідний фахівець

    Кнодель Людмила Володимирівна

    28.02.1949

    Кафедра української мови і літератури, іноземних мов та перекладу

    професор

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у січні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Пожога Георгій Лазарович

    01.01.1959

    Сторожинецький фаховий коледж

    директор

    Музика Володимир Павлович

    01.01.1955

    Дубенська філія

    директор

    Мовчан Валентина Олексіївна

    01.01.1955

    Інститут біомедичних технологій

    директор

    Чадова Світлана Андріївна

    01.01.1947

    Кафедра української мови та літератури, іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Могилюк Валентин Володимирович

    02.01.1980

    Кафедра фармації

    доцент

    Самохін Микола Кузьмич

    02.01.1950

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Старєва Анна Михайлівна

    02.01.1961

    Миколаївський інститут розвитку людини

    директор

    Ізуїта Петро Олександрович

    02.01.1971

    Кафедра цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності

    професор

    Зубань Вікторія Андріївна

    03.01.1972

    Департамент освітньої діяльності

    начальник

    Гребенюк Анастасія Олександрівна

    03.01.1994

    Управління наукової та міжнародної діяльності

    начальник

    Денисенко Володимир Анатолійович

    03.01.1975

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Безуглова Тетяна Геннадіївна

    04.01.1981

    Інженерно-технологічний інститут

    завідуюча лабораторією

    Одрібець Наталія Василівна

    04.01.1976

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Шпильовий Юрій Вікторович

    06.01.1976

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Оліферчук Оксана Григорівна

    07.01.1972

    Кафедра технології харчування

    старший викладач

    Зайцева Катерина Анатоліївна

    10.01.1988

    Бібліотека

    заступник директора

    Дабіжа Віра Василівна

    10.01.1988

    Відділ аспірантури

    начальник

    Кіт Григорій Васильович

    12.01.1961

    Івано-Франківська філія

    директор

    Козак Петро Миколайович

    15.01.1937

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Сніжко Наталія Анатоліївна

    16.01.1969

    Броварський фаховий коледж

    директор

    Семенюта Інна Олексіївна

    16.01.1985

    Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

    старший викладач

    Пикалюк Микола Іванович

    18.01.1972

    Департамент господарсько-комерційної діяльності

    консьерж

    Роман Вікторія Петрівна

    23.01.1981

    Карпатський фаховий коледж

    директор

    Тимошенко Оксана Михайлівна

    23.01.1963

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    доцент

    Федоренко Тетяна Вікторівна

    24.01.1980

    Кафедра галузевого права та загальноправових дисциплін

    доцент

    Лавриненко Лариса Миколаївна

    24.01.1968

    Кафедра фінансів та обліку

    доцент

    Савич Сергій Святославович

    25.01.1987

    Луцький інститут розвитку людини

    директор

    Забара Станіслав Сергійович

    25.01.1934

    Інститут комп’ютерних технологій

    професор

    Домніч Леся Миколаївна

    26.01.1979

    Кафедра української мови та літератури, іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Савель Ангеліна Андріївна

    27.01.1993

    Відділ обліку та розрахунків зі студентами

    бухгалтер 1 категорiї

    Канюк Іван Юрійович

    27.01.1960

    Оздоровчо-туристично-лікувальний комплекс з центром науки, розваг та виробництва «Петрівська слобода»

    директор

    Кандюк-Лебідь Світлана Володимирівна

    30.01.1981

    Миколаївський фаховий коледж

    директор

    Доценко Анатолій Іванович

    30.01.1937

    Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

    професор

     

    2021 рік 

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у грудні

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Купріяненко Володимир Петрович

    01.12.1953

    Чернігівська філія

    директор

    Кузьменко Альона Сергіївна

    02.12.1992

    Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

    старший викладач

    Нечипорук Наталія Віталіївна

    02.12.1986

    Кафедра фінансів та обліку

    завiдувач кафедри

    Тропіна Аліна Олексіївна

    05.12.1970

    Кафедра автомобільного транспорту

    старший викладач

    Комар Геннадій Миколайович

    07.12.1962

    Відділ науково-дослідної, міжнародної та грантової діяльності

    фахівець І категорії

    Андрусенко Олена Володимирівна

    08.12.1984

    Інженерно-технологічний інститут

    провідний фахівець

    Капосльоз Вікторія Олександрівна

    10.12.1970

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Петренко Максим Віталійович

    11.12.1983

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Гунда Роман Миколайович

    12.12.1965

    Міжнародний центр українознавчих студій

    адмiнiстратор

    Кузьменко Галина Миколаївна

    12.12.1957

    Фаховий коледж «Освіта»

    старший викладач

    Гордієнко Алла Миколаївна

    13.12.1970

    Відділ документального супроводу вступу

    головний фахівець

    Сірош Наталія Петрівна

    13.12.1969

    Центр інклюзивних технологій навчання

    перекладач-дактилолог

    Пащук Тарас Валерійович

    15.12.1988

    Луцький фаховий коледж

    директор

    Микитенко Валентина Михайлівна

    15.12.1957

    Навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    лаборант

    Чайковський Михайло Євгенович

    15.12.1963

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    директор

    Туровець Ганна Миколаївна

    16.12.1978

    Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання

    старший викладач

    Потребчук Марина Володимирівна

    19.12.1987

    Відділ документального супроводу вступу

    начальник

    Піддяча Віра Олександрівна

    21.12.1999

    Відділ науково-дослідної, міжнародної та грантової діяльності

    фахівець

    Федірко Анна Василівна

    21.12.1991

    Сектор дистанційного навчання відділу організації освітнього процесу

    начальник без розряду

    Писарчук Олексій Олександрович

    22.12.1972

    Кафедра інформаційних технологій і програмування

    професор

    Ковальська Анна Тарасівна

    22.12.1993

    Навчально-наукова лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    фахівець без розряду

    Кондукоцова Неля Валеріївна

    24.12.1979

    Кафедра управління та адміністрування

    доцент

    Левченко Ганна Євгенівна

    25.12.1963

    Кафедра журналістики, видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Мякушко Надія Семенівна

    27.12.1956

    Полтавський інститут економіки і права

    директор

    Наумчик Павло Іванович

    28.12.1962

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач

    Сольська Алла Анатоліївна

    29.12.1961

    Вінницький соціально-економічний інститут

    головний бухгалтер

    Білявська Людмила Олексіївна

    30.12.1978

    Кафедра сучасних біотехнологій, мікробіології, екології та імунології

    доцент

    Калакура Віолетта Вячеславівна

    31.12.1970

    Кафедра технології харчування

    старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у листопаді

    Прізвище, імя, по батькові

    Дата на-родження

    Місце роботи

    Посада

    Шекір Каріна Олександрівна

    02.11.1999

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Рибальченко Ганна Вікторівна

    04.11.1977

    кафедра дизайну

    асистент

    Сєриков Анатолій Никифорович

    06.11.1958

    Кафедра журналістики

    завідувач кафедри

    Барна Наталія Віталіївна

    06.11.1974

    Інститут філології та масових комунікацій

    директор

    Тугай Андрій Васильович

    07.11.1982

    навчально-наукова-лабораторія мікробіології, імунології та біотехнологій

    завідувач лабораторії

    Коник Ірина Степанівна

    08.11.1972

    Рівненський інститут

    головний бухгалтер

    Новиков Дмитро Олексійович

    14.11.1969

    Кафедра фармації

    доцент

    Григор'єва Оксана Вадимівна

    15.11.2001

    Інститут права та суспільних відносин

    провідний фахівець

    Казакевич Поліна Віталіївна

    16.11.1984

    Кафедра теорії права

    доцент

    Пастушенко Галина Петрівна

    17.11.1977

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач

    Шамрай Віктор Георгійович

    18.11.1967

    Юридичний відділ

    начальник відділу

    Буткалюк Галина Василівна

    18.11.1979

    Вінницький фаховий коледж

    директор

    Якібчук Богдан Іванович

    20.11.1960

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Єнг Інна Сергіївна

    20.11.1984

    Інститут філології та масових комунікацій

    завідувач кафедри

    Качорівська Ірина Олександрівна

    21.11.1984

    Сектор підготовки документів до державної атестації та видачі дипломів

    начальник сектору

    Ткач Володимир Дмитрович

    23.11.1958

    Департамент господарсько-комерційної діяльності

    проректор – керівник департаменту

    Дубас Ростислав Григорович

    23.11.1969

    Інститут економіки і менеджменту

    професор

    Разумовська Анастасія Олександрівна

    24.11.2000

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Май-Борода Мирослав Сергійович

    24.11.1991

    Фаховий коледж «Освіта»

    викладач

    Шафранова Катерина Володимирівна

    24.11.1983

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    директор

    Холодова Олеся Сергіївна

    24.11.1973

    Інститут соціальних технологій

    старший викладач

    Лещенко Анжеліка Вячеславівна

    27.11.1997

    Департамент освітньої діяльності

    завідувач відділення без розряду

    Авер'янова Ніна Миколаївна

    28.11.1969

    Кафедра дизайну

    доцент

    Лісовий Костянтин Анатолійович

    28.11.1964

    Кафедра психології

    професор

    Ковальчук Людмила Михайлівна

    29.11.1973

    Інститут комп'ютерних технологій

    провідний фахівець

    Фаст Олексій Олександрович

    29.11.1983

    Інститут права та суспільних відносин

    завідувач кафедри

    Кустова Світлана Миколаївна

    30.11.1971

    Інститут права та суспільних відносин

    доцент

    Купріяненко Володимир Петрович

    01.12.1953

    Чернігівська філія

    директор

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у жовтні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Войтенко Владислав Миколайович

    01.10.1999

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій (НДП)

    Конопльова Тетяна Володимирівна

    01.10.1961

    Полтавський інститут економіки і права

    головний бухгалтер

    Чумак Анатолій Андрійович

    02.10.1946

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій та імунології

    доцент / погодинник

    Кущевська Ніна Федорівна

    03.10.1947

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    завідувач кафедри / доцент

    Семенко Анатолій Іларіонович

    05.10.1937

    Кафедра комп'ютерної інженерії

    професор

    Хавхун Галина Миколаївна

    05.10.1955

    Кафедра дизайну

    доцент

    Савич Віта Олексіївна

    05.10.1983

    Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

    доцент

    Болховітін Федір Миколайович

    06.10.1986

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    заступник директора центру

    Соседко Марина Миколаївна

    10.10.1974

    Інженерно-технологічний інститут

    заступник директора

    Марковський Андрій Ігорович

    11.10.1988

    Кафедра дизайну

    доцент / погодинник

    Рокосовик Наталія Василівна

    12.10.1975

    Кафедра української мови та літератури, іноземних мов та перекладу

    доцент

    Усатенко Олександр Васильович

    12.10.1959

    Науково-дослідний інститут нанотехнологічної індустрії

    директор

    Коромисел Микола Володимирович

    14.10.1987

    Кафедра української мови та літератури, іноземних мов та перекладу

    старший викладач / погодинник

    Налапко Катерина Сергіївна

    16.10.2001

    Служба президента

    помічник президента без розряду

    Ломовський Анатолій Іванович

    16.10.1944

    Кафедра дизайну

    доцент

    Медведенко Сергій Валерійович

    17.10.1992

    Кафедра української мови та літератури, іноземних мов та перекладу

    асистент

    Дубчак Галина Михайлівна

    17.10.1968

    Кафедра психології

    професор

    Гонтарук (Чубар) Аліна Костянтинівна

    19.10.1986

    Управління бухгалтерського обліку та звітності

    старший касир

    Рубан Дмитро Петрович

    20.10.1980

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент / погодинник

    Мудрик Марія Вікторівна

    24.10.1963

    Відділ закупівель та платних послуг

    начальник відділу

    Патра Світлана Миколаївна

    24.10.1981

    Відділ маркетингу.

    журналіст / сумісник

    Смолянова Владислава Леонідівна

    25.10.1981

    Коледж «Освіта»

    заступник директора з навчально-методичної роботи

    Веденєєва Ольга Анатоліївна

    25.10.1973

    Управління по роботі з іноземцями та документального супроводу вступу

    начальник управління

    Буднікова Тетяна Миколаївна

    27.10.1957

    Кафедра формації

    доцент

    Бойченко Оксана Миколаївна

    27.10.1978

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    завідувач лабораторії

    Іваннікова Ганна Василівна

    28.10.1981

    Кафедра психології

    старший викладач

    Величко Марія Петрівна

    29.10.1984

    Кафедра української мови та літератури, іноземних мов та перекладу

    доцент (декретна відпустка)

    Ушеренко Наталія Русланівна

    30.10.1966

    Центр інклюзивних технологій навчання

    заступник начальника центру