Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

АВС "Талан-студіо"

  Виготовлення власної ПР і рекламної аудіо-, відеопродукції та продукції на електронних носіях

   

  Управління стратегії економічного  розвитку постійно розробляє електронні презентації профорієнтаційного призначення у Power Point (для роботи на виставках, проведення презентацій на Днях відкритих дверей, виступів у школах і ВНЗ І-ІІ рівня акредитації) та іміджевого призначення (зокрема, для мережі філій та роботи з партнерами) як базової структури, мережі дистанційного навчання, так і Університету в цілому.

  З метою активного просування новостворюваних підрозділів - видавництва, друкарні, аудіовідеостудії, інтерактивної студії у 2006 році була виготовлена мультимедійна візитна картка.

   

  Аудіовідеостудія Університету «Україна» не лише здійснює аудіосупровід загальноуніверситетських і факультетських

   

  заходів, забезпечує їх фото- і відеозйомку, але й у 2007 році вийшла на замкнений цикл самостійного телерадіовиробництва іміджевих фільмів, рекламних роликів тощо.

   

  Зокрема, колективом студії було здійснено відеозапис і виготовлено іміджевий ролик з урочистостей із нагоди введення в експлуатацію першої черги першого в Україні університетського містечка безбар'єрного доступу Університету «Україна»; Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей із особливими потребами (2007), учасниками якої стали представники Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, Інституту спеціальної педагогіки АПН України, Фонду соціального захисту інвалідів, Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання «Національна Асамблея інвалідів України»; IV Фестивалю творчості студентів-інвалідів «Сяйво надій»; Тижня національної творчості в Університеті «Україна»; розроблено сценарій і виготовлено іміджевий фільм «Великий вибір «малої України» із субтитрами англійською мовою, який дав можливість у стислий час наочно презентувати американським колегам Університет «Україна»; фільм «На шляху до європейського освітнього простору»

   

   

  (за матеріалами візиту тодішнього Міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнка до Університету «Україна»); сюжет на замовлення прес-служби Міністерства праці та соціальної політики України про засідання Вченої Ради і вручення Міністру праці та соціальної політики М. Папієву звання почесного професора ВМУРоЛ «Україна»; фільм «Козацькими шляхами»; рекламні ролики «Комплекс вправ для студентів із особливими потребами», «Видавництво «Університет «Україна».

   

  Крім цього аудіовідеостудія намагається висвітлювати цікаві події, в яких Університет бере участь. Наприклад, її співробітники займалися розсиланням прес-анонсів та відеозйомкою акції «Вставай та йди» (піший перехід інваліда I групи В. Фінюка та його сина з Луцька до Києва). Триває робота над створенням фільму «Набути крила» про спортивний рух студентів-інвалідів.

  Здійснюється низка проміжних виробничих процесів, які забезпечують кінцеве виготовлення аудіо- і відеопродукції. Зокрема, завершено структуризацію відеоматеріалів про Університет «Україна» (фільми, інформаційні сюжети, тематичні програми, ролики, відеозвіти, заявочні плани тощо); зібрано і структуровано колекцію звукових ефектів для діяльності університетської радіостудії (у колекції понад 5000 файлів), наповнення колекції триває; зібрано і структуровано базу пісень, музичних композицій і фонів для діяльності універститетської радіостудії (у колекції понад 4000 файлів і наповнення бази триває); розпочато формування бази чоловічих і жіночих голосів дикторів для роботи над джинглами, роликами, курсами, фільмами, програмами (у базі 10 файлів).

   
   
     

  За тематичним планом розпочато розробку сценарних планів іміджевих вузькоформатних відеороликів про діяльність Університету для використання на виставках і презентаціях (студентське самоврядування; студентська газета; видавничо-друкарський комплекс; родзинки навчального процесу; студентське дозвілля; університетська наукова діяльність; спортивне життя; мистецька палітра; профорієнтаційна робота; безбар'єрність; реабілітаційна робота...).

   

  Відеоматеріали про Університет «Україна» можна переглянути на Днях відкритих дверей, що проводяться кожної останньої суботи місяця, або просто в Інтернет на каналі Університету "Україна" на YouTube.