Столиця визволена наша - освітньо-виховний захід

З метою відзначення Дня визволення Києва і Київської області від нацистських загарбників (листопад 1943 р.), вшанування мужності та героїзму визволителів столиці 19 листопада 2021 року о 15:00-15:40 відбудеться Освітньо-виховний захід «Столиця визволена наша» на платформі Zoom у режимі online (посилання розмістимо у даній події).

Організатори

• Бібліотека Університету
  • Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді
  • Центр художньої творчості

Шановні студенти й науково-педагогічні працівники!

Управління виховної діяльності, Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді, Центр художньої творчості, бібліотека базової структури Університету «Україна» запрошують Вас 19 листопада 2021 року о 15:00-16:30 на платформі Zoom (у режимі відеоконференції) взяти участь в освітньо-виховному заході «Столиця визволена наша», присвяченому Дню визволенню Києва і Київської області від нацистських загарбників у листопаді 1943 р.

Програма заходу

1. Відкриття заходу і вступне слово – начальник управління виховної діяльності Лариса Лелюх.
  2. «Рух опору Київщини: Ворзельське підпілля» – директор Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Юрій Мельничук.
  3. Коментований огляд книжкової ілюстративної виставки «Наш рідний визволений Київ» – заступник директора бібліотеки Людмила Колійчук.
  4. Відеосюжет про Букринський та Лютізький плацдарми.
  5. Історична презентація «Київська наступальна операція (1943)» – осавул Українського козацтва Василь Руденко.
  6. Краєзнавча презентація «Пам’ятні місця Святошинського р-ну, пов’язані з визволенням Києва від нацистських загарбників (листопад 1943 р.)» – доктор географічних наук, професор кафедри туризму, документних та міжкультурних комунікацій Анатолій Доценко (Інститут філології та масових комунікацій).
  7. Презентація «Український фонд пошуку співвітчизників „Пам’ять“» – голова фонду, генерал-полковник козацтва Михайло Крисько.
  8. Пісня «Степом, степом» (слова М. Негоди, музика А. Пашкевича) – виконує керівник Вокального ансамблю народної пісні «Живиця», заслужена артистка України Тетяна Кисляк, акомпанує Юрій Баладжи (Центр художньої творчості).
  9. Пісня «Пам’ятаю, у сорок третім» (слова Анатолія Урбана, музика Володимира Хоменка), музичний кліп «Мій дід» (сл. і муз. В. Хоменка, автор відеоряду Юрій Вареник) – виконує керівник Артстудії «ЮніVersity» Володимир Хоменко (Центр художньої творчості).
  10. Поезії М. Рильського «Прекрасний Києве на предковічних горах!», В. Сосюри «Здрастуй, Київ злоточолий!», «О Київ, Кий, полків незлічна сила» – декламує соліст Вокально-етнографічного гурту «Козаченьки» Василь Руденко.
  11. Поезії В. Сосюри «Любіть Україну», Л. Костенко «Тут обелісків ціла рота», «І все на світі треба пережити» – декламує магістр Інституту філології та масових комунікацій Юлія Рибальченко.
  12. Діалог з учасниками заходу: запитання, доповнення, обговорення.

Дата: 19.11.2021 (пт.) о 15:00-16:30

Посилання Zoom https://zoom.us/j/3513951982?pwd=Ym1xWXBiZW9JTTRCQnRvNFJqcm40dz09

Ідентифікатор конференції: 351 395 1982

Код доступу: 11111