Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Каталог із повним переліком вибіркових дисциплін на 2023-2024

Університет «Україна» дарує своїм студентам цікавезну можливість обирати деякі предмети для вивчення!

Так, так! Вам не почулося. У нас є вибіркові дисципліни – тобто ті предмети для вивчення, які студенти обирають самостійно для певного освітнього ступеня і які спрямовані на забезпечення загальних та спеціальних (фахових) компетенцій за спеціальністю а також гнучких компетентностей Soft Skills — універсальні непрофесійні якості, які допомагають нам взаємодіяти між собою в команді незалежно від сфери діяльності..

Обсяг вибіркових навчальних дисциплін – не менше 25% від загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для вищої освіти і не менше 10% для фахової передвищої освіти. Отже, ви вже не можете дочекатися, щоб обрати собі кілька дисциплін для вивчення?

Затверджений каталог із повним переліком вибіркових дисциплін на 2023-2024 н.р. буде доступний 28.04.2023 року, як і спеціальна гугл-форма для подання заявок. Протягом травня 2023 року Ви зможете обрати собі індивідуальну траєкторію навчання, обравши вибіркові дисципліни. Проте ознайомитися із наявними в Університеті «Україна» дисциплінами для вільного вибору вивчення ви можете вже зараз. Для цього:

1. Ознайомтеся із алфавітним покажчиком дисциплін за ось цим посиланням: https://ab.uu.edu.ua/eduspec-alphabet.

2. Перегляньте рекламні відео, присвячені вибірковим дисциплінам, підготовлені нашими викладачами спеціально для Вас за посиланням (відео-ряд постійно поповнюється, підписуйтесь на канал Університету «Україна» https://www.youtube.com/@UniversityUkraine): https://www.youtube.com/playlist?list=PLUv6uNaxwkdsctjhdcWZDSZ9obEW7KxUH.

3. Поцікавтеся, який викладач, ймовірно, вестиме курс в наступному році. Кожен викладач базової структури Університету «Україна» (м. Київ) має особисту сторінку на сайті інституту, в якому працює. На такій сторінці відображено основну інформацію про його професійний досвід, кваліфікацію і наукові здобутки.

4. Зверніть увагу, що дисципліни, які випускова кафедра вважає найбільш відповідними змісту освітньої програми, позначені ознакою мейджорності «м». Якщо вам важко визначитися, ознака «м» допоможе звузити вибір.

5. Вибір дисциплін здійснюється за допомогою Google-форм, посилання на які будуть надані згодом. За консультаціями звертайтесь у деканат.

6. Заповнюючи форму, ви обираєте дисципліни з Каталогу вибіркових у тій кількості, яка передбачена для вас у наступному навчальному році.

7. Якщо ви хочете обрати мейджор будь якої освітньої програми з Каталогу, або у вашій освітній програмі є мейджор і ви хочете його обрати, тоді цей вибір здійснюється одноразово на весь період навчання.

8. Можна також обирати таку комбінацію: частину кредитів ви набираєте блоком на весь період навчання, а частину – окремими дисциплінами на весь наступний навчальний рік.

9. Більше деталей – читайте за посиланням: https://uu.edu.ua/disc_vilnogo_viboru.

І найголовніше – обираючи вибіркові дисципліни – звертайте увагу на власні вподобання, схильності до певних категорій наук (гуманітарій чи технар) і не забувайте про вже обрану вами професію.

Бажаємо успіхів у виборі вибірковихдисциплін та у подальшому навчанні!


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин