Група: Культурно-масова діяльність

Урочистий ритуал посвячення в студенти

Посвята в студенти - це свято, яке залишається в пам'яті назавжди. Причому, не тільки для першокурсників та викладачів вишу, а й для всіх студентів, які в цей день зазвичай отримують особливі враження.

Урочистий ритуал посвячення в студенти, першокурсники які отримали з рук Петра Михайловича Таланчука символічні ключ знань, студентський квиток та залікову книжку.

Усі вони виголосили присягу студента, пообіцявши з гідністю нести звання студента Університету "Україна" не шкодувати сил і часу на осягнення наук та отримання глибоких і всебічних знань, докласти всіх зусиль до освоєння професії, зміцнювати і примножувати традиції вишу.

Подальше спілкування з першокурсниками пройшло в аудиторіях вишу, де декани факультетів докладно розповіли про обрані студентами професії, познайомили з кураторами та особливостями освітнього процесу в університеті.

Дякуємо всім присутнім цього заходу!

Посвята в студенти Університет УКРАЇНА