Група: Новини освіти

Проведення Оксфордських тестів

У сучасному глобальному суспільстві англійська мова відіграє дуже важливу роль. По-перше, вона на даний час є основною мовою міжнародного спілкування, мовою, яка широко використовується в системі управління, господарстві, політиці, сфері освіти, науки, спорту, культурі глобального суспільства, в багатьох установах і товариствах, особливо міжнародних. Англійська мова вивчається у багатьох країнах нашої планети.

З метою популяризації англійської мови як найпоширенішої іноземної мови та для визначення рівня знань серед учнів 9-х та 11-х класів 10 та 11 квітня 2019 року на базі Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» були проведені Оксфордські тести. Учнівська молодь мала змогу визначити свій рівень знань, що є актуальним перед здачею ЗНО.

У тестуванні взяли участь учні 3-ї та 34-ї школи в кількості 80 осіб. Кожен виявив велику зацікавленість як у визначенні свого рівня, так і в подальшому поглибленому вивченні. Після проведення тестування були отримані такі результати: 20% - В2, 40% - В1, 20% - А2 і 20 % - А1.

Отже, за результатами проведених заходів можна зробити висновок, що в наш час з'являється все більше і більше охочих знати іноземні мови. Вони розуміють важливість їх вивчення, замислюються про ті переваги, які дає знання іноземних мов культурній людині.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права