Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.ua

Експозиція АТО в ХІСТ

У Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося відкриття Музейної експозиції присвяченої участі студентів закладу у Антитерористичній операції.


З 2014 року в інституті отримують освіту більше 200 студентів-воїнів АТО/ООС. А, завдяки фінансовій компенсації Хмельницької міської та обласної влади за навчання, вони здобувають вищу освіту безкоштовно.


В закладі сформована гнучка індивідуалізована система організації навчального процесу, функціонує Інтернет-платформа дистанційного навчання MOODLE, яка дозволяє студенту самостійно отримувати усі навчальні матеріали для повноцінного вивчення дисциплін, створено та успішно функціонує Центр соціальної інклюзії, діє гнучка система фінансових знижок і допомоги.


Створення та відкриття тематичної музейної експозиції, присвяченої участі студентів ХІСТ в Операції об’єднаних сил на Сході України, є ще одним переконливим виявом патріотичної громадянської позиції колективу інституту й логічним продовженням наших науково-навчальних та виховних напрацювань в системі заходів військово-патріотичного виховання студентів та соціальної адаптації тих, хто пройшов випробування у ході нинішньої російсько-української війни.

Тож ця музейна експозиція покликана створити ще один центр для військово-патріотичного виховання молоді в нашому місті та краї.

Щиро дякуємо усім хто допоміг створити музейну експозицію.
А захисникам нашим бажаємо божого захисту, миру, козацького здоров’я і довголіття.


Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій

до списку новин