Група: Бібліотека

Авторизуйтесь та створіть персональний кабінет

Шановні студенти, слухачі, викладачі й співробітники Університету «Україна» !

З жовтня 2020 року Вам надано можливість користуватись цифровим контентом локальної електронної бібліотеки (е-бібліотеки) нашого університету і завантажувати повнотекстові навчально-методичні й наукові видання (для базової структури).

Із цією метою запрошуємо Вас відвідати бібліотеку, щоб авторизуватись і створити персональний кабінет. Студенти, які не встигли записатись до бібліотеки, також можуть зареєструватись в е-бібліотеці: для цього їм необхідно прийти до книгозбірні з паспортом та оформити читацький формуляр (корпус ІІ, кабінет 503). Працівники бібліотеки запропонують Вам практичну допомогу.

Користувачі бібліотек територіально відокремлених структурних підрозділів Університету «Україна» можуть зайти в е-бібліотеку через мережу Internet за електронним посиланням: http://ush.com.ua/kvuulib і працювати з повнотекстовими документами у режимі «Читати».

Адміністрація бібліотеки