+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
+38-067-242-71-34
Група: Новини міжнародної діяльності

Зустріч у рамках “Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України”

7 лютого відбулася зустріч у рамках “Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України”, що реалізовується в Україні Британською радою спільно з Інститутом вищої освіти НАН України.

Через своє відрядження до Сполучених Штатів Америки директор інституту Ганна Давиденко не змогла як лідер команди особисто взяти участь у конвокації. Університет "Україна" на зустрічі представляла очільниця служби Президента Університету Ірина Таланчук та заступниця директора Вінницького інституту Світлана Ілініч.

"Я пишаюся не лише тим фактом, що команда Університету “Україна” пройшла відбір до 3 циклу програми з проектом "Істар” (“Інклюзивна освіта для соціальної трансформації, доступності та відповідальності” і упродовж 2018-2019 рр. реалізовуватиме свої практичні здобутки", – написала Ганна Давиденко на своїй сторінці у мережі Фейсбук. "Я горда з того, що Вінницький інститут Університету "Україна" – справжня команда, яка навіть у мою фізичну відсутність працює злагоджено на результат.

Дякую організаторам і особисто Світлані Калашніковій за розуміння, підтримку, віру та довіру.

Дякую Ірині Грабовській-Таланчук та Світлані Ілініч за командну роботу".

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут