Група: Соціальні акції

Зустріч школярів із Олександром Корнійком

Сьогодні в середній школі №53 із поглибленим вивченням німецької мови в рамках проекту відбулась зустріч зі справжнім героєм сучасності, спортсменом, що своїм прикладом надихає цілі покоління. Руйнує стереотипи та показує на собі, як працює впевненість та жага до перемоги. Корнійко Олександр Юрійович – людина, яка володіє справжнім спортивним духом, гордість України, паралімпієць. Отримав звання кандидата в майстри спорту в паралімпійському пауерліфтингу, плаванні та армспорті. Учні 3-А та 3-Б мали змогу поспілкуватися, продемострувати свої спортивні навички та переконатися на 100% у спортивній формі нашого гостя.

Не лінуватися, завжди йти до своєї мети! Мати цю мету! Досягши, ставити нову! Не зважати на життєві перепони, адже вони повинні лише мотивувати! Про такі надважливі речі сьогодні говорив Oлександр Корнійко з нашими третьокласниками. Це було неймовірно!!