+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Наукові заходи Тематика: Економічна освіта

Зустріч представників Університету УКРАЇНА з послом Узбекистану

В Посольстві Республіки Узбекистан в Україні 3 червня 2021 року відбулася ділова зустріч Президента Університету «Україна», академіка Національної академії педагогічних наук України, доктора технічних наук, професора Петра Таланчука, директора Інституту економіки та менеджменту Світлани Нестеренко  з Надзвичайним і Повноважним Послом Паном Алішером Курмановим.

Президент Університету «Україна» радо вручив Подяки Пану Послу та Раднику з торгово-економічних питань при Посольстві Узбекистана в Україні Расулову Бобуру Закіровичу за участь у Круглому столі «Фінансова інклюзія як стратегічний напрям розвитку фінансового сектору», який відбувся 20 травня 2021р.  в Університеті Україна за організації кафедри фінансів та обліку Інституту економіки та менеджменту.

Надзвичайний і Повноважний Посол Пан Курманов зазначив  важливість налагодження співпраці у сфері освіти та розтавив пріорітети навчання їх громадян в закладах вищої освіти України. В свою  чергу Петро Таланчук висловив вдячність за зустріч,  зазначивши її важливість   та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч розширить горизонти співробітництва.