Група: Особисті здобутки

Зустріч із гордістю нашої країни Максимом Яровим

Морозним весняним ранком 21 березня студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» зустріли випускника нашого навчального закладу, Максима Ярового. Привітати спортсмена зібралось близько сотні людей. Були присутні: голова райдержадміністрації Алла Воробйова, перший заступник голови РДА Олексій Бродецький, Ольшанський селищний голова Сергій Новак, депутати районної ради, радник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко, представники обласної організації людей з інвалідністю та регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт». Звичайно, привітати Олімпійського чемпіона та володаря «золота» Паралімпійських ігор-2018 прибули тренер Максима Олександр Васютинський, цьогорічний Олімпійський чемпіон звичайних ігор Олександр Абраменко та миколаївські спортсмени.

Тепла, сповнена яскравими, радісними емоціями зустріч відбулася на пероні Миколаївського залізничного вокзалу. Із Києва Максим приїхав зі своїми батьками – Валентиною Михайлівною та Володимиром Анатолійовичем, які зустрічали його в аеропорту «Бориспіль». У свою чергу Максим поділився враженнями та емоціями: «Я не очікував виграти перегони. Рік тому ми були у Пхьончхані на паралімпійському тижні. Під час тренувань мені не вдалося вибороти жодного призового місця. Я фінішував то шостим, то дев’ятим… Тому навіть не розраховував на перше місце. Коли ж дібрався до фінішу у гонках на 15 км, навіть не міг усвідомити, що переміг, дивився на табло та запитував, яке у мене місце – друге, третє? Лише з часом прийшло розуміння, що я виборов золото. А ось друга медаль – «бронзова» – далася мені важче. Траса була дуже складною, плюсова температура, пухкий сніг, сонце сліпило очі. Я безмежно вдячний усім, хто вболівав, підтримував, вірив у мене». Зараз на Максима очікує невеличка відпустка (півтора місяці). Юнак розповів, що декілька тижнів планує відпочити вдома, «відсипатися» та «від’їдатися», а далі на нього знову чекають напружені тренування та, без сумніву, нові перемоги.

Підрозділ: Миколаївський інститут розвитку людини