+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Культурно-масова діяльність

Зелені свята в 2022 році

Університет «Україна» як шанувальник та продовжувач українських традицій щиро вітає усіх працівників та здобувачів освіти зі Святою Трійцею та Зеленими святами!

Нехай урочистий церковний дзвін наповнить нашу душу натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію на нашу якнайшвидшу Перемогу над ворогом, зцілить хвороби і нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами і щасливими миттєвостями.

Трійця – одне із дванадцяти головних православних церковних свят.

Трійця – це вшанування триєдиної творчої сили: вогню, води та зелені.

У народі день Трійці також ще називають Зеленими святами або П’ятидесятницею.

Одна з головних прикмет цього величного літнього свята – прикрашання храмів та свого житла травами і квітами. Пахучим молодим гіллям прикрашають храми, а потім освячені у церкві пучки трав, зелені та квітів приносять додому і заквітчують будинки та ікони. Цей обряд символізує продовження життя, процвітання й оновлення душі.

Для освячення беруть букети з чебрецю, м’яти, любистку, полину, материнки та гілок берези, липи і клена. Підлогу в хатах встеляють осокою або татарським зіллям. Вважається, що висушена Троїцька трава допомагає оберігати помешкання від нечисті.

У неділю на Трійцю в Україні зберігся звичай вшановувати пам’ять померлих.

Сьогодні, коли наша Україна бореться з ворогом, наразі буде доречно звернутися зі своїми молитвами до матінки Природи, до всіх її сил, аби ми дочекалися вигнання з нашої землі рашистської нечисті і в нашій Україні запанував мир.

У день святої Трійці ми згадаємо всіх захисників і мирних жителів, які загинули від рук війни.

Згадаємо з болем у душі і в серці усіх дітей, учнів, студентів, які більше ніколи не сядуть за парти, не будуть вчитися, бо їх вбила росія.

Трійця – це своєрідний символ повернення до життя, це гімн життю, тому це і є основною сутністю цього свята. Життя продовжується заради життя, заради перемоги добра над злом, заради нашої перемоги.

Нехай гарні літні дні принесуть нашій рідній Україні мир, добро, радість, тепло й омріяну перемогу.