Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Новини освіти Тематика: Інженерна освіта

Зареєстровано науково-дослідну лабораторію гончарного мистецтва УУ

З 1 грудня 2019 р. на базі кафедри дизайну та кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна» функціонує науково-дослідна лабораторія гончарного мистецтва.

Мета створення лабораторії – використання гончарного мистецтва як інклюзивного культурного продукту, активне залучення людей з інвалідністю, розвиток потенціалу митців з інвалідністю та промоція гончарного мистецтва в українському суспільстві.

Цілі діяльності лабораторії – залучення людей з інвалідністю до гончарних мистецьких практик та їх соціалізація за допомогою арт-терапії, а також використання гончарного мистецтва для долучення людей з інвалідністю до культурно-мистецьких практик та подальшого розвитку інклюзивного суспільства в Україні.

В діяльності лабораторії беруть участь колективи викладачів та студентів двох кафедр Університету, кафедри дизайну та кафедри сучасної інженерії та нанотехнологій. Перша забезпечує дизайнерську діяльність, а друга – техноло­гічну складову, потребу в матеріалах та енергетичних ресурсах.

Обидві кафедри забезпечено усіма необхідними зручностями для осіб з інвалідністю, зокрема пандусами, ліфтами, спеціально обладнаними санвузлами, медичними кабінетами, кабінетами психологічної підтримки, їдальнями, буфетами, бібліотеками, місцями для відпочинку, транспортом для перевезення осіб із інвалідністю та матеріалів і виробів. Використання транспортних засобів дозволяє організацію певних робіт для осіб з інвалідністю на дому.

Запрошуємо до роботи в лабораторії усіх бажаючих студентів, зокрема з інвалідністю, а також учасників дитячих центрів та гуртків творчості, студентів інших навчальних закладів різного ступеню акредитації та форм власності, дорослих громадян, ветеранів АТО.

Під керівництвом досвідчених викладачів-наставників, всі бажаючі зможуть оволодіти гончарним мистецтвом, пройти курс арт-терапії із супроводом професійного психолога.

З більш детальною інформацією щодо участі в роботі лабораторії Ви можете звернутися до:

Булгаков Віктор Петрович (096-361-43-03) – завідувач науково-дослідної лабораторії гончарного мистецтва Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна»;

Малишев Віктор Володимирович (064-406-53-99) – директор Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна»;

Гук Леонід Йосипович (068-593-57-63) – завідувач кафедри дизайну Інженерно-технологічного інституту Університету «Україна»


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин