office@uu.edu.ua
Група: Бібліотека

Захід до Дня Збройних Сил України

10 грудня 2019 р. відбувся захід до Дня Збройних Сил України.
Активну участь в цьому заході взяла бібліотека Університету «Україна». Працювала книжково-ілюстративна виставка під назвою «Захист Вітчизни – обов’язок кожного громадянина України». Проведені коментовані огляди.
Захід об’єднав студентів різних факультетів і учнівську молодь Коледжу «Освіта».

Розповіді очевидців

10 грудня в Університеті «Україна» до Дня Збройних Сил України було проведено освітньо-патріотичний захід «Розповіді очевидців», на який завітали ветерани АТО, ООС, добровольці (представники добробатів), волонтери, учасники бойових дій на території інших держав (Словаччина, Афганістан).

Директор Науково-освітнього центру патріотичного виховання
молоді Мельничук Ю. Л. наголосив на необхідності військово-патріотичного загартування молодого покоління. Начальник відділу організації виховної роботи Руденко В. Ю. продемонстрував відеопрезентацію, яка присвячена історії Збройних Сил України, сьогочасній війні на сході держави, добровольчому, волонтерському і капеланському рухам. Голова Українського фонду пошуку «Пам’ять», завідувач військово-облікового сектору Крисько М. О. розповів про пошуково-експедиційну діяльність з виявлення і збору артефактів, увічненню пам’яті історичних подій Першої та Другої світових війн.

Бібліотека Університету «Україна» розгорнула на цьому заході пізнавальну розлогу книжково-ілюстративну виставку героїчної та краєзнавчої тематики «Захист Вітчизни – обов’язок кожного громадянина України».

Від Центру художньої творчості (керівник Гаврилюк Н. В.) з цікавими номерами виступили: студент ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Андрій Шадюк зі своїми власними віршами й гуморесками; студентка ІІІ курсу Інституту права та суспільних відносин Лілія Алєксейчук (індійський танок). Керівник Арт-студії «ЮніVersity» Володимир Хоменко виконав під гітару кілька власних пісень на воєнну тематику.

Поділилися цінними спогадами: Олександр Рибчинський (заступник командира добровольчого батальйону імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького – нині 1-й батальйон оперативного призначення резервістів Нацгвардії); боєць батальйону Володимир Бойчук; кіборг, випускник Університету «Україна» 2006 р., Ігор Гвяздовський; голова Києво-Святошинської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Лариса Козленко; воїни-афганці Володимир Ярошенко й Олександр Бондаренко та ін.

Усі гості були нагороджені грамотами з нагоди Дня Збройних Сил України. Після заходу для почесних гостей була проведена екскурсія університетом.