office@uu.edu.ua
Група: Соціальні акції

За ініціативи Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості

День Кар’єри

24 вересня 2019 року за ініціативи Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся День Кар’єри, в якому прийняли участь більш як 10 навчальних закладів та більше трьохсот учнів старших класів академічних ліцеїв №2, №4 і №5 міста Обухова.

Свої навчальні заклади презентували Київський політехнічний інститут, Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана, Національний транспортний університет, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» та його структурний підрозділ – Васильківський коледж, медичний коледж міста Обухова та інші.

Представники кожного навчального закладу в презентації розповіли про свій навчальний заклад, про студентське життя та особливості навчання саме в їхньому ВНЗ.

Від Університету «Україна» в заході взяли участь доцент Інституту права та суспільних відносин Сердюк Є.В., співробітники Васильківського коледжу Тимошенко І.С. та Комарницька І.В..

Тепер школярі Обухова оцінюють свої можливості, визначаються з майбутньою спеціальністю та вибором вищого навчального закладу.

Підрозділ: Васильківський коледж