office@uu.edu.ua
Група: Особисті здобутки Тематика: Юридична освіта

Нагородження переможців конкурсу «Юстиція Вашими очима»

27 березня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області відбулася зустріч керівника управління Худняка В.А. та народного депутата України, радника Міністра юстиції України Алексєєва І.С. зі студентами-правниками хмельницьких ВНЗ, а також нагородження переможців конкурсу «Юстиція Вашими очима». Так, однією із двох переможців цього конкурсу стала студентка нашого коледжу – КОРЖУК Христина Ярославівна, яка і одержала з рук високопосадовців грамоту, цінні подарунки, а також можливість стажування у Верховній Раді України. Окрім того, вона гідно представила свою творчу роботу та відповіла на задані їй запитання. Після нагородження відбулася жвава дискусія з приводу розпочатих, а також анонсованих органами юстиції реформ, в якій взяли участь присутнє керівництво юстиції, переможці конкурсу, а також запрошені на вручення студенти-правники. У підсумку, науковий керівник переможниці – старший викладач кафедри правознавства Галко О.М. висловив слова подяки та вдячності керівництву юстиції за сприяння творчій молоді у їх зростанні та набутті практичного досвіду у сфері майбутньої юридичної діяльності, а також підтримання у них креативності думок та фахового мислення.

Вітаємо нашу студентку Коржук Христину з черговою перемогою та бажаємо нових звершень!

Підрозділ: Хмельницький коледж