Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Юридична клініка Феміда

Інститут права та суспільних відносин повідомляє, що з 22 лютого 2023 року розпочинає свою роботу Юридична клініка «Феміда».

 

https://ipsv.uu.edu.ua/iurydychna-klinika-femida/

 

         Кожну середу в приміщенні № 501 корпусу 3 по вул. Львівська, 23 з 10.00 до 15.00 будуть проводиться безкоштовні консультації з соціальних, сімейних, цивільних, житлових, трудових, господарських питань.

 

Юридична клініка Феміда

У складі Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна» в лютому 2023 року відновила роботу  юридична клініка “Феміда”. Головною метою її діяльності є підвищення знань і практичних навичок здобувачів освіти старших курсів і надання безкоштовної юридичної допомоги з різних галузей права малозабезпеченим і соціально незахищеним верствам населення.

Більшість юридичних клінік в Україні виконують двоєдину функцію – навчають студентів практичним навикам юриста та надають безоплатну (pro bono) юридичну допомогу соціально вразливим верствам населення. Тому важливим для роботи клініки є здобуття навиків практичної діяльності, які б дозволяли студентам визначати фактичну основу юридичної справи, здійснювати правовий аналіз законодавства та судової практики, формулювати правову позицію у справі, володіти навиками представництва у судах, органах державної влади і місцевого самоврядування тощо.

В подальшому у перспективі роботи юридичної клініки є заплановані заходи, плани на майбутнє. Однак головною метою діяльності юридичної клініки керівництво університету бачить виховання ініціативних студентів, які надаючи безоплатну правову допомогу населенню, насамперед, навчаються тому, що головне завдання справжнього юриста – допомога людям.


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин