Група: Новини освіти

Перший у Мелітополі хакатон YouthITfest

У рамках тижня кодування Європи та ініціативи Meet and Code, за підтримки ресурсного центру Гурт, компанії SAP та виконавчого комітету Мелітопольської міської ради 19 жовтня 2018 року активна учнівська молодь Мелітополя залучилася до креативної акції – хакатон YouthITfest – змагання команд із вирішення питань міста за допомогою ІТ-рішень.

Активну учать у заході взяли студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна", а саме студент 2 курсу магістратури спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" Владислав Пюрко, студентка 1 курсу магістратури спеціальності "Соціальна робота" Анастасія Ренкас, студент 1 курсу магістратури спеціальності "Екологія" Володимир Кучеренко, студентка 2 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" Юлія Босюк, студентка 3 курсу спеціальності "Соціальна робота" Марія Щукіна.

Ідейними натхненниками своїх вихованців стали завідувачка кафедри екології та інформаційних технологій, кандидат біологічних наук, доцент Наталія Миколаївна Сурядна та доцент цієї ж кафедри, кандидат біологічних наук Юлія Юріївна Дубініна.

Гостинністю та теплотою організаторів, дружньою атмосферою, азартом змагання, незабутніми враженнями, отриманими знаннями і навичками запам'ятається перший Мелітопольський хакатон його учасникам.

А ще, звичайно ж, перемогою! Щиро вітаємо команду Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна" з перемогою у хакатоні YouthITfest у номінації "Краще екологічне рішення"!

Так тримати!

Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій