office@uu.edu.ua
Група: Новини освіти Тематика: Юридична освіта

Луцький інститут розвитку людини “Україна”: налагоджуємо співпрацю в рамках проекту “Я маю право!”

Сьогодні, 27 березня 2018 року, командою Юстиції Волині, зокрема, Богданою Довгополовою, Зоряною Лукашук та Ольгою Костюк спільно із представниками Луцького місцевого центру центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Носковою та Світланою Прус проведено зустріч зі студентами юридичного факультету Луцького інституту розвитку людини “Україна”. Під час зустрічі обговорено питання реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на території Волинського краю та залучення до його впровадження викладачів і студентів юридичного факультету ВНЗ.

Працівники юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги виступили на теми:

1. Про реалізацію на теренах Волині Всеукраїнського просвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

2. Про основні функції та напрями діяльності управління юстиції.

3. Щодо законів України, розробником та ініціатором яких є Міністерство юстиції України.

4. Про систему надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Окрім того, серед присутніх були поширені інформаційні матеріали з актуальних правових питань, розроблені Міністерством юстиції України.

Акцентуємо увагу, що від сьогодні в університеті запроваджується цикл лекцій, які будуть проводитись командою юстиції Волині з правових питань спільно із членами Координаційної Ради молодих юристів, яка діє при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини