+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Наукові заходи

XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь. Освіта. Наука. Духовність»

17 квітня в Університеті «Україна» відбулось пленарне засідання XV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Молодь. Освіта. Наука. Духовність». Цього року у засіданні брали участь 100 учасників у Києві, всі інші долучились у селекторному режимі, маючи змогу ознайомитись із напрацюваннями колег дистанційно. Загальна ж кількість склала 700 учасників. Після вступного слова з доповіддю виступив особливий гість – доцент з комп’ютерної інженерії та ІТ-технологій, експерт у галузі комп’ютерних вірусів д-р Давіндер Пал Сінг. Тема його доповіді – «Визначення вірусу в локальних мережах». Після виступу гість із Індії провів плідний інтерактив із аудиторією у форматі питання-відповіді. Пан Давіндер спеціально приїхав на 1 день в Україну, щоб узяти участь у конференції. Усі доповіді, виступи та запитання на пленарному засіданні були англійською мовою. Із цією особливістю засідання виступаючі впоралися на «відмінно», показавши гарне знання англійської.