Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Наукові заходи Тематика: Юридична освіта

Всеукраїнський тиждень права

Уже традицією для нашого навчального закладу є відзначення Всеукраїнського тижня права, який у 2018 навчальному році припадає на 10-14 грудня. 10 грудня кафедрою права було організувано та проведено для студентів Дубенської філії Університету Україна та Дубенського коледжу за участю судді Луцького міськрайонного суду Волинської області, викладача кафедри права Сівчука Андрія Євгеновича відкриту лекцію «Права людини та механізми їх захисту» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, в рамках якої було висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутність прав людини, основі механізми їх захисту.

Заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права, у Дубенській філії Університету Україна продовжуються. 11.12.2018 року відбулась відкрита бесіда із представниками системи безоплатної правової допомоги на тему "ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ". Щиро дякую представникам СБПД за актуальну, повчальну та змістовну бесіду!

Протягом усього тижня в Дубенській філії Університету діяла книжкова виставка правової літератури до Тижня права.

13 грудня 2018 року

 

13.12.2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права для студентів спеціальності «Право» адвокатом адвокатського бюро Тарасом Пащуком було проведено семінар-тренінг. Семінар був присвячений формуванню навичок вироблення правових позицій у різних ситуаціях. Студенти вирішували ситуативні правові завдання. Найактивніші студенти отримали подарунки – кодекси. Також студенти мали можливість дізнатися інформацію про доступ до адвокатської професії. Висловлюємо щиру подяку адвокату Тарасу Пащуку за змістовний, повчальний та корисний семінар!

14 грудня 2018 року

 

Підведення підсумків Всеукраїнського тижня права. Круглий стіл на тему "Проблеми захисту прав людини в Україні".

Учасники:

студенти спеціальності Право;

Попов А.А. – кандидат юридичних наук, доцент;

Вишковська В.І. – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри права;

Андріюк А.В., Юхимчук Л. – представники системи безоплатної правової допомоги.

Було обговорено проблеми захисту соціальних прав пенсіонерів; проблеми захисту прав споживачів; проблеми захисту прав зачатої, та ще не народженої дитини та ін.


Підрозділ: Дубенська філія

до списку новин