+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Новини освіти Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Круглий стіл на тему: «Впровадження теоретичних та практичних аспектів підготовки фахівця соціономічної сфери до професійної діяльності»

15 березня у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» кафедрою психології спільно з науково-методичним відділом інституту було проведено круглий стіл на тему: «Впровадження теоретичних та практичних аспектів підготовки фахівця соціономічної сфери до професійної діяльності».

У круглому столі взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри психології та запрошені психологи-практики, соціальні працівники, медики, психотерапевти, волонтери, які працюють та здійснюють соціально-психологічну допомогу в сфері шкільної, сімейної, дитячої, медичної, військової психології.

Учасники заходу Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Хмельницької міської організації товариства Червоного Хреста України, Хмельницького ліцею №17, Хмельницької ЗОШ №29, громадських організацій «Дитячий ковчег» та «Всеукраїнська асоціація здорового способу життя», волонтери ІСЕ (Німеччина) обговорили актуальні проблеми теоретичних та практичних аспектів підготовки до професійної діяльності майбутніх фахівців соціономічної сфери та окреслили загальні стратегії щодо удосконалення професійної підготовки.

Проведений круглий стіл сприяв налагодженню контактів та напрацюванню нових баз проходження практики студентами.

Більше фото на сторінці інституту https://www.facebook.com/hist.ua

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій