Група: Новини інклюзії

Виїзна сесія "Всеукраїнського форуму молоді з інвалідністю"

1 та 2 грудня завдяки ВМГО "Соціальна ініціатива" та за підтримки Міністерства молоді та спорту України cтуденти Університету «Україна» долучились до виїзної сесії "Всеукраїнського форуму молоді з інвалідністю". Родзинками програми стали Аліна Хащевич та Julia Cezar із Плейбек-театр Вне Времени (театр імпровізації, де в центрі опиняється історія глядача і стає спільною. Цей метод використовують у груповій роботі для вирішення конфліктів, формування емпатії та підтримки). Окрема подяка волонтерам – майбутнім соціальним працівникам! Дякуємо всім причетним до нашої участі у цьому форумі! 2 дні плейбек-театру, живого спілкування, студентських розваг та пухнастого снігу – це так мало і, одночасно, так круто! Студентські роки найяскравіші! Використовуйте кожну можливість саморозвитку!