+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Новини міжнародної діяльності Тематика: Філологічна освіта

Вітаємо студентів Полтавського інституту економіки і права спеціальності «Філологія (Переклад)» у Барселоні!!!

З 12 березня 2018 року наші студенти – Голуб Анатолій (5 курс магістратури) та Назаренко Аліна (4 курс бакалаврату) – беруть участь у соціальному проекті, який спрямований на соціальне включення молоді в життя суспільства.

Німецьке громадське об’єднання «Natur Kultur e. V» у партнерстві із громадською організацією «Педагогічний центр «Академія» при підтримці Європейської комісії (програма «Еразмус+») дала можливість нашим студентам відвідати Барселону (Іспанія) та проявити себе в навчальному семінарі «Разом краще!»

Наші студенти сміливо та впевнено пройшли відбір на цей грантовий проект і виграли його. Основною перевагою Анатолія та Аліни є високий рівень володіння англійською, німецькою та іспанською мовами.

З нетерпінням чекаємо їх на Батьківщині з інформацією та прекрасними враженнями.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права