Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Новини міжнародної діяльності

Університет Україна розпочинає набір китайських студентів

 Співпраця між Китаєм та Україною в сфері вищої освіти охоплює різноманітні аспекти, такі як обмін студентами, наукові дослідження, співпрацю між університетами та інше. Українські та китайські університети активно співпрацюють, щоб створити нові можливості для студентів та дослідників, а також для підвищення якості вищої освіти в обох країнах. Така співпраця допомагає зблизити країни та підвищити культурний обмін між ними.

Не стоїть осторонь цього процесу і Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який досяг домовленостей про співпрацю з китайською компанією Zhiqiu Education Technology (Ningbo) Co., Ltd.

У результаті зустрічей та переговорів, досягнуто домовленостей про співпрацю з китайською компанією Zhiqiu Education Technology (Ningbo) Co., Ltd., яка представляє інтереси Університету щодо набору громадян Китайської Народної Республіки для навчання за освітніми програмами бакалаврату, магістратури, докторів філософії.

1 Травня 2023 р Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» підписав угоду про співпрацю з компанію Zhiqiu Education Technology (Ningbo) Co., Ltd., яка має на меті відкриття представництва університету на території Материкового Китаю. Це представництво є єдиною уповноваженою структурою університету для онлайн набору китайських студентів та навчання за допомогою онлайн платформ.


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин