Група: Новини освіти

Університет третього віку

6 березня за підтримки Рівненської міської ради розпочався проект «Навчальні заняття для рівнян пенсійного віку «Університет третього віку» в рамках “Громадського бюджету м. Рівного”.

На заході привітальне слово та побажання щодо стратегічної реалізації проекту висловили Паладійчук Сергій Богданович – секретар Рівненської міської ради; Степанюк Лариса Іванівна – директор територіального центру (надання соціальних послуг) м. Рівне; Мельник Віра Миколаївна – начальник управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому; Петрик Олена Леонідівна – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому, а також автори проекту Ладюк Ольга Дмитрівна — директор Рівненського інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» та Сінкевич Володимир Павлович.

Для присутніх слухачів проекту лектором Грицютою Оксаною Федорівною було проведено заняття за напрямком «Психологія щастя».

Проект реалізовуватиметься на майданчиках Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, та Рівненського інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського, 1.

Підрозділ: Рівненський інститут