+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку

Unicheck підтримує викладачів України

Unicheck продовжує підтримувати викладачів України
Віримо в те, що ви знаходитесь у безпеці та віднайшли у собі сили, щоб продовжувати навчати студентів попри всі перешкоди. Поки ви зосереджені на тому, що необхідно зробити для захисту себе та своїх близьких, ми зробимо все можливе, щоб максимально спростити наше партнерство та продовжити спільну роботу.

Кожен з нас розуміє, наскільки важливо зараз підтримувати та допомагати один одному, саме тому Unicheck тимчасово запроваджує безкоштовну перевірку на плагіат для усіх українських закладів вищої освіти.

Компанія прийняла рішення про надання сервісу з перевірки на плагіат на безплатній основі починаючи з 20 квітня 2022 року. Доступ до сервісу залишатиметься безоплатним до завершення року. Так, Unicheck полегшить проведення перевірок академічних текстів протягом поточного та наступного навчальних семестрів.

Для того, щоб отримати безкоштовні сторінки, напишіть нам листа на електронну скриньку Ukraine@unicheck.com або зателефонуйте до менеджера, який вам допомагає.

Наша команда якнайшвидше допоможе вам оформити всі необхідні документи для безкоштовного користування сервісом.
Дякуємо, що залишаєтесь з нами

Команда Unicheck Україна