безкоштовна гаряча лінія
відділ обліку
Група: Новини міжнародної діяльності Тематика: Міжнародні освітні програми

Україна - Польща: навчання, стажування, робота, конференції

Доброго дня, шановні Пані та Панове!

Команда Університету «Україна» спільно з представниками наших польських партнерів – університетів «Вища школа наук педагогічних у Варшаві», «Вища національна школа» та «Вища школа американістики та міжнародних відносин» та групи компаній Eurokadra запрошує Вас скористатися усіма можливостями, які ми пропонуємо в рамках міжнародних угод нашого Університету:
- навчання у Польщі за програмами подвійного і паралельного диплому;
- робота у Польщі одночасно з безкоштовним навчанням, у т.ч. безкоштовні курси польської мови;
- стажування та підвищення кваліфікації для освітян;
- проведення спільних міжнародних заходів,
- програми академічних обмінів.

Детальніше про спеціальності, умови вступу та навчання у «Вищій школі наук педагогічних у Варшаві», «Вищій національній школі» та «Вищій школі американістики та міжнародних відносин» Ви можете дізнатися з презентацій (додаються). Умови програми дійсні тільки для студентів Університету «Україна», які навчаються в Україні на денній, або заочній формах навчання.

8 можливостей, які відкриває перед вами міжнародна освітня програма:

1) одночасно здобути 2 дипломи, український та європейський - і отримати вибір місця роботи - в Україні чи країні ЄС
2) паралельно з навчанням в Україні – мати оплачуване стажування, практику у Польщі з офіційним оформленням у Польщі на роботу
3) з дипломами України та ЄС, а також з досвідом роботи у Європейському Союзі ви зможете претендувати на вищу заробітну плату в Україні
4) отримати магістерський рівень за новими для України, але такими популярними в Європі професіями (реабілітолог, сімейний терапевт, фахівець з громадського здоров'я, фахівець з громадської безпеки та ін.)
5) отримати європейський диплом і таким чином посилити свою українську освіту та уникнути дуже дорогого в Польщі визнання українських документів
6) отримати диплом про післядипломну освіту, що може бути прирівняним до міжнародного стажування на доцента чи професора та не втрачає своєї актуальності з з часом
7) отримати магістерський ступінь без складання ЗНО
8) поступити в аспірантуру і захистити дисертацію

Не втратьте свій шанс!

Детально ознайомтесь із презентаціями, оберіть для себе ту програму, яку ви бажаєте (навчання у Польщі за програмами подвійного і паралельного диплому; робота у Польщі одночасно з безкоштовним навчанням; стажування та підвищення кваліфікації для освітян; проведення спільних міжнародних заходів, участь у конференціях міжнародних стажуваннях; програми академічних обмінів). Це може бути як лише одна із цих програм, так і декілька одночасно. І напишіть нам, якою б саме пропозицією Ви б хотіли скористатись. Пишіть нам на пошту: science.org.uu@gmail.com- і ми зв'яжемося з Вами та відповімо на усі ваші запитання. Ми проконсультуємо вас і допоможемо Вам зібрати та оформити усі потрібні документи.

З повагою, Університет "Україна"
Вища школа наук педагогічних у Варшаві
Вища національна школа
Вища школа американістики та міжнародних відносин